topic

Murzyńska obsługa karabinu maszynowego

zomos • 2019-12-02, 21:40
Murzyn usiłuje załadować by strzelać za siebie. Język rosyjski po flaszce przydatny.


Smokw

2019-12-03, 08:13
qaz123edc napisał/a:

O czym ty pie**olisz, j***ny jełopie? Usłyszałeś kilka nowych słów i próbujesz na siłę wcisnąć w komentarz? USA wywołują wojny nie "o ropę", a o dolara. Swoją drogą przypisywanie tego zadupia w którym zostało 50% białych do "cywilizacji zachodnioeuropejskiej" to już wyższy poziom sp***olenia umysłowego.
Targalski to jest ten co piszczy że Polska jest super i gdyby nie służby to byłoby mocarstwo, a potem pisze z potomkami komunistycznych dygnitarzy książki o wpływach komunistycznych dygnitarzy? Fajnych macie idoli w tym pisie, ale jak nie wiesz o co chodzi to nie pie**ol, polaczku
Przecież polaczek nie potrafi bez wytrzymać bez bata nad głową i tak już od 400 lat, teraz akurat zdecydowali się na amerykańskiego i szczekają na wszystkich dookoła, a potem będą płakać że jak to, że wszyscy jednak w dupie mają? Ale jak to?Kim Ty jesteś, aby obrażać innych od "jełopów" i "polaczków" ? Twój poziom jest tragiczny. W Europie nadal dominuje cywilizacja zachodnioeuropejska. I to jest fakt bezsprzeczny. Koniec kropka. A do reszty to nawet nie będę się odnosił bo to jakieś popłuczyny umysłowe przesiąknięte jadem i nienawiścią do samego siebie i swojego narodu, nie poparte niczym konkretnym i przywodzące na myśl ideologie z komentarzy ruskich trolli.

jessjess

2019-12-03, 08:17
O, to chyba byli razem w jednej kompanii:Wiewór

2019-12-03, 08:24
silwerbalk napisał/a:

Czemu nie jest w stanie zamknąć zamka.... bo sam nie wiem czemu?Bo załadował taśmę nabojową z pociskami skierowanymi w swoim kierunku?
Widzę, że masz IQ na poziomie tego murzyna. :-D

mam_racje napisał/a:

Ruscy szkolą i zaopatrują boko haram i inne gówna zgodne z duchem neomarksizmu (zniszczyć cywilizację zachodnioeuropejską) na całym świecie ale lewactwo twierdzi że to USA wywołują wojny "o ropę"... poczytajcie Targalskiego bo się na tym zna w przeciwieństwie do takiego Michalkiewicza.Racja ale nie ma w tym żadnego neomarksizmu tylko po prostu zwykłą ruska polityka niekierowana na destabilizację świata i niszczenie zachodniej kultury.

polakwrocek

2019-12-03, 13:52
Hehe idiota. Trzyma karabin w złą stronę.
Naboje dostał tak jak powinny lecieć.

qaz123edc

2019-12-03, 14:58
Smokw napisał/a:

Kim Ty jesteś, aby obrażać innych od "jełopów" i "polaczków" ? Twój poziom jest tragiczny. W Europie nadal dominuje cywilizacja zachodnioeuropejska. I to jest fakt bezsprzeczny. Koniec kropka. A do reszty to nawet nie będę się odnosił bo to jakieś popłuczyny umysłowe przesiąknięte jadem i nienawiścią do samego siebie i swojego narodu, nie poparte niczym konkretnym i przywodzące na myśl ideologie z komentarzy ruskich trolli.Europa to jest cywilizacja europejska, natomiast ta banda skundlonych śmieci z USA nie ma nic z tą cywilizacją wspólnego

Wiewór napisał/a:

Racja ale nie ma w tym żadnego neomarksizmu tylko po prostu zwykłą ruska polityka niekierowana na destabilizację świata i niszczenie zachodniej kultury.Przedawkowałeś reżimową telewizję biedaku :D

kienzler

2019-12-03, 20:57
Fakty są takie, że Litwa kupiła 4 mln tabletek jodu. Białoruś krzyczy coś, że nie będą zaglądać w paszporty tym, którzy ich zaatakują i mają elektrownię atomową obstawioną rakietami niedaleko granicy z Litwą. W Polsce ostatnio w Rzeczypospolitej był artykuł o wielkich szkoleniach rezerwy planowanych na 2020 r. Dr Bartosiak wygaduje na YT jakieś rewelacje o tym, że Polska jest gwarantem niepodległości państw bałtyckich i ruscy szkolą wojska do konfrontacji z nami i że jesteśmy ich głównym przeciwnikiem. To teraz łapki w górę kto pójdzie na wojnę za durną politykę? Są jacyś chętni? Odpowiedzi w stylu "będę walczył za honor ojczyzny itp" sobie darujcie bo to fajnie wygląda w filmach, a gra idzie o nasze życie.