18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Murzyńska hołota robi rozróbę.

T3RMINATOR • 2019-12-27, 15:41
Góffno się rospanoszyło w outlecie.

saves

2019-12-27, 19:11
Gdyby byli biali, to loaloa utonąłby w orgazmach.

żmij

2019-12-27, 19:36
saves napisał/a:

Gdyby byli biali, to loaloa utonąłby w orgazmach.



Loaloa poszło się dymać. Nie wspominajmy tego żałosnego pedała.

silwerbalk

2019-12-27, 19:59
Nie kiedy myśle że to nowa technika okradania sklepów/knajp. Wiecie grupa robi dymy i burzy ludzie oglądają bójke zamieszanie a ukratkiem nowe nike albo portfel/telefon ginie w niewyjaśnionych okolicznościach.... :-/

korowiow777

2019-12-27, 20:01
Nie musiałeś pisać hołota bo jak murzyni to wiadomo przecież. Że robi rozróbę też wiadomo więc i tego nie trzeba było tego pisać. A że t to sadol, to wiadomo, nawet murzyni nie musiałeś pisać.

mazga50

2019-12-27, 20:23
Ta bójka to zasłona dymna dla rozpie**olenia komuś interesu.

Ciubaka

2019-12-27, 21:17
Najwyraźniej to jest to szambo płynące z Afryki o którym wspomniał Korwin

Artixxxx

2019-12-27, 21:45
Promocja w Lidlu u nas wygląda tak samo tylko wolniej , bo pesele są mniejsze

SPIERDOLIX

2019-12-27, 23:58
Te małpy proszę z powrotem do zoo zamknąć

JednorękiBandyta

2019-12-28, 05:19
Kurde i jak tu nie mieć negatywnego zdania o czarnoskórych tak owszem biali też potrafią zachowywać się jak małpy, ale ile jest przypadków że całe stado takich małp demoluje niszczy i rozpie**ala lub przekopuje kogoś a czy ktoś widzi podobne sytuacje u białych ludzi? Przecież oni tam żyją tak samo jak oni podobne warunki normy itp i jakoś brak mi filmików z białymi za to od ch*ja tego typu nie mówię tylko o sadisticu, to nie może być przypadek bo też trzeba zwracać uwagę na zachowanie samic/ewentualnie osób pobocznych i tu już wgl jest przepaść całkowita bo czarnoskóre baby są niekiedy bardziej agresywne od ich samców ewentualnie dodatkowo ich prowokują do bójki, gdzie białe kobiety albo już są spanikowane i płaczą albo jakoś próbują załagodzić sytuację szarpiąc swojego samca do tyłu a czarne często włączają się do bójki napie**alają przeciwnika - no k***a istnie kobiece zachowanie... W sumie statystyki przestępstw w USA pokazują prawdę, są po prostu głupsi i bardziej agresywni ktoś kiedyś mądrze tutaj to rozpisał, mimo wszystko nie jestem rasistą nie uważam się za lepszego ponieważ wiem że znajdzie się milion czarnych mądrzejszych ode mnie jednak trzeba pewne prawdy zaakceptować a nie udawać że jest inaczej...

*brak - nie znaczy że nie ma bo jak wspomniałem zdarzają się biali zachowujący się podobnie jednak liczba takich przypadków jest znacznie mniejsza.

manos

2019-12-28, 13:06
Od 18s ktoś zaczyna grać na bębenku - fajnie