18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Murzynowie idą do paśnika

Wiewór • 2019-08-02, 10:33
Rodzina dindusów robi sobie skromną wieczerzę.


siwybis

2019-08-02, 16:22
Ciekawe czy w amerykańskich krematoriach mają jakąś piłę na takie okazje? Przecież to na raz do żadnego normalnego pieca nie wejdzie a jak już to się będzie tydzień palić.

Tomsza

2019-08-02, 16:35
siwybis napisał/a:

Ciekawe czy w amerykańskich krematoriach mają jakąś piłę na takie okazje? Przecież to na raz do żadnego normalnego pieca nie wejdzie a jak już to się będzie tydzień palić.



Dorzucają do pieca w elektrociepłowni. paliwa na miesiąc.

oleck

2019-08-02, 16:48
Kiedyś byłem na rezonansie magnetycznym. Jak ktoś nie był, to wygląda tak, że kładziesz się na desce do prasowania i wjeżdżasz do rury kanalizacyjnej fi600. Sam się zdziwiłem bo ważę 80 kg przy 190 wzrostu i na szerokość ledwo wszedłem. Zapytałem pana z obsługi co robią jak przyjdą grubasy. Czy smarują brzegi rury wazelina i z pomocą kolegów upycha na silę? Powiedział, że może jedynie powiedzieć przykro mi. Grubasy się nie mieszczą do naszych urządzeń, i że amerykańskie mają większe średnice, ale w Europie jest ich mało :) Ten ze zdjęcia nawet w stanab mialby problem.

ProVVe

2019-08-02, 17:21
Wiewór napisał/a:

Też się dziwiłem. Ostatnio gadałem z kumplem, który mieszkał w USA. Okazuje się, że USA mają zajebiście rozbudowany socjal. Zwłaszcza dla kolorowych. Bardzo z tym się ukrywają bo się wstydzą socjalizmu. Lata wszystkim udowadniali, że socjalizm jest beee.
Dla mnie było to szokiem bo zawsze myślałem, że USA nie pomaga przegrywom.




Z całym szacunkiem, ale Ty też myślisz, że muslimy na zachodzie nie są złe, żydzi nie są źli (pojedź do Oświęcimia zobacz co to bydło robi), bambusy nie są złe tylko tv nam wmawia takie rzeczy... Trochę się było tu i tam nie lubie się chwalić... Ale poczytaj jak bambusy ciągle pie**olą jak to byli niewolnikami, zydzie jak to w obozach siedzieli, a muslimy jak im się wszystkiego zabrania... To są roszczeniowe nacje i rasy, które mają małą część normalnych jednostek... Tak samo pedały maja mały procent ze zdrowym podejściem, a reszta w ogień... A k***a żaden z nich nie był niewolnikiem, tych co byli w obozach juz nie ma prawie (a sa plany rekompensaty z kosmosu i potomkom, k***a "srompeo" każe nam im płacić chyba cwe*a poj***ło)... Lewusy nauczyły ich, że im się należy i doją idiotów... Tyle, że powinno być tak jak ktoś chce niech im płaci wedle woli... Ja nie mam zamiaru na żadnego brudasa dac złotówki i niech k***a nikt nie zmusza mnie do przyjmowania j***nego bydła na koszt podatnika. Kto chce brać do domu sobie jak najbardziej (zobaczymy wtedy).

Podsumowując jeszcze wiele rzeczy Cię zaskoczy na tym świecie... Czasem masz zdrowe podejście, ale wydajesz się być naiwnym człowiekiem... Jakbyś jeszcze wierzył, że ten świat nie jest poj***ny i zły albo ludzie u władzy nie są źli

edmund

2019-08-02, 19:35
znam taki przypadek z Polski, że gruba świnia nie weszła za kasę , z racji wymiarów , zwyczajnie się nie zmieściła, a było to na etapie przyjmowania jej do pracy i niestety w czasie pracy marketu,
market jej nie przyjął ale świnia dostała odszkodowanie za poniżenie jej,

gdy widzę ten film to myślę że te w gównie chodowane też żyją z wyłudzeń, bo do pracy się nie nadają, a muszą jakoś zdobywać paszę w olbrzymich ilościach

Musashi_Miyamoto

2019-08-02, 20:52
Podobno w Rosji niema takich ludzi bo nie wolno nic kamerować.

zMiEnNy_NiCk

2019-08-02, 20:55
dziwny gość... dupa na jajkach , płuca badz nery na wierzchu

Nattttsjel

2019-08-02, 21:05
Ale jeszcze nikt nie zadał fundamentalnego pytania: jak on się odlewa?

orwell14

2019-08-02, 21:53
Nattttsjel napisał/a:

Ale jeszcze nikt nie zadał fundamentalnego pytania: jak on się odlewa?



Rozkłada nad kiblem poszerzaną deskę do prasowania ze stali konstrukcyjnej i kolejno kładzie na niej bebzuna, zyskując jednocześnie dostęp do 2 cm. pindola. Następnie łapie go z pomocą luster - które są z przodu i od boku urządzenia - za pomocą chwytaka do śmieci (pic rel), po czym nakierowuje strumień +/- do celu. Plus/minus, bo otyłość - co powszechnie wiadomo - powoduje pogarszanie się wzroku i możliwe, że ledwo widzi kibel, o przykurczu nie wspominając.



gieroj111

2019-08-03, 00:24
w U eSAjach jakie pogrzeby musza być ? u nich wszystko większe człowieku

htr83

2019-08-03, 08:23
htp napisał/a:

Zasiłki + tanie żarcie



Nie ważne jat tanie byłoby to żarcie, jeden taki spasiony sk***iel dziennie zżera tyle co czworo ludzi, albo i lepiej.

A tam jest ich cały dom

panar3

2019-08-03, 11:50
Nattttsjel napisał/a:

Ale jeszcze nikt nie zadał fundamentalnego pytania: jak on się odlewa?



Nie rozumiem dlaczego tak bardzo chcesz wiedzieć?

TB303

2019-08-03, 12:57
htr83 napisał/a:

Nie ważne jat tanie byłoby to żarcie, jeden taki spasiony sk***iel dziennie zżera tyle co czworo ludzi, albo i lepiej.


A wygląda jakby codziennie zżerał co najmniej czworo ludzi :amused:

saikomiki

2019-08-03, 17:16
Plus taki, że grubasy na ogół żyją krócej. Dodatkowy plus to biegają wolniej (łatwiej do nich strzelać i od nich sp***alać).
A do tego murzyn grubas.... no cóż sytuacja WIN-WIN.