18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Murzynek bambo w afryce mieszka...

~Velture • 2018-09-10, 19:41
... to taki złodziejaszek ten nasz koleżka :amused:

Gdzieś w RPA


Slawek18

2018-09-10, 19:44
Cztery małpy salwowały się ucieczką...

wu...........py

2018-09-10, 19:44
kurde czekalem az moze przejedzie tych czarnych podludziuf

Foftek

2018-09-10, 19:48
Powtarzam się, ale jak rządzili biali to był tam spokój. Obalanie stanie w banie jakieś noble joble dla murzyna i mają burdel. Jebac czarnych i tych allahow.

Ow...........an

2018-09-10, 20:11
Foftek napisał/a:

Powtarzam się, ale jak rządzili biali to był tam spokój. Obalanie stanie w banie jakieś noble joble dla murzyna i mają burdel. Jebac czarnych i tych allahow.




Akurat w RPA mieszają od lat żydzi. Dokładnie żydzi z chabad-lubawicz.
Ci sami, którzy trzymają za pysk "młodą ukraińską demokrację" oraz z którym od lat romansuje PiS - a właściwie rozkłada nogi.
Ch-L to satanistyczno-kabalistyczna chasydzka sekta.

Tutaj rabin namaszcza prezydenta RPA Cyril Ramaphosa, zapewne aby robił to co robi.


spoiler

Essent

2018-09-10, 20:40
Mi to wygląda na panikę w umyśle tej kobiety.Niby tłumaczy, że wszystko przemyślała a tak na serio to zj***ła wszystko co można.
Po pierwsze ogarnęła, że jest napadnięta ale nic do jej móżdżku nie dotarło, że mogła to inaczej rozważyć.
Po drugie spanikowała, cofając swoim autem <zapewne drogim> w delikwentów myśląc, że to pomoże.
Mogła na spokojnie siedzieć w aucie i czekać na dalszy rozwój sytuacji.Sądząc po tym, jak koleżka puka spluwą w jej szybę raczej miał atrapę lub był po prostu idiotą.
Co nie zmienia faktu, że wjeżdżając na swoje podwórko i bez wychodzenia z auta miała wygraną sprawę.
A teraz ma do wymiany zderzak i swój mózg bo pewnie będzie się leczyć przez trzy lata u psychiatry za atak na jej oczywiście bezbłędną osobę. :kawa:

Azus

2018-09-10, 20:46
Dlaczego ich nie rozjechał ?????

asthordrag

2018-09-10, 20:46
Już miałem nadzieję, że zbierze ich na maskę jak w GTA.

TB303

2018-09-10, 20:51
Azus napisał/a:

Dlaczego ich nie rozjechał ?????


A chciałbyś mieć cały samochód uj***ny od gówna?

Foftek

2018-09-10, 21:10
Owlman napisał/a:




Akurat w RPA mieszają od lat żydzi. Dokładnie żydzi z chabad-lubawicz.
Ci sami, którzy trzymają za pysk "młodą ukraińską demokrację" oraz z którym od lat romansuje PiS - a właściwie rozkłada nogi.
Ch-L to satanistyczno-kabalistyczna chasydzka sekta.

Tutaj rabin namaszcza prezydenta RPA Cyril Ramaphosa, zapewne aby robił to co robi.
Obrazek

spoiler



Coś się mi obiło o uszy, ale niewiele. Dzięki za rozjaśnie wątka. Niemniej jednak jebac czarnych, allahow no i Żydów.

solltys

2018-09-10, 22:52
@Essent pie**olisz, sam bym wolał zrobić tak jak ona w myśl zasady "ze jak ja nie będę miał to nikt nie będzie miał, w końcu co miała do stracenia skoro pewnie po czasie i tak by jej zaj***li samochód no chyba że jednak jeden z babo by stracił cierpliwość i ją odj***ł bo tego nie wiesz czy to były atrapy a tym bardziej będąc w tak stresowej sytuacji, wiem że fajnie się cwaniakuje sprzed komputera ale życie to nie gta. :) PS obstawiam że większa traumę by miała jakby oddała samochód, by musiała zyć z przekonaniem że jest zwykłą p*zdą do krojenia a tak może się pocieszać do końca życia że się nie dała.

x2345x

2018-09-10, 23:47
Liczyłem na happy end....

Mors_Nigra

2018-09-11, 00:07
Biali to jednak jest banda jełopów, albo zwyczajnie wszyscy ludzie to banda kretynów i tyle. Co zrobiło to obecne, południowo-afrykańskie plemię z poprzednim zanim biały człowiek tam przybył? Wyj***ło je co do jednego, do nogi wybili wszystkich i dla tego przejęli te ziemie. Takie były afrykańskie zasady gry. Biały człowiek tam przybył i zamiast grać zgodnie z panującymi regułami, to nie dość, że nie wybił całego plemienia do ostatniego, to jeszcze ściągnął ich do swojej europejskiej ojczyzny/ojczyzn. Tak chcieli to tak mają. Dzisiaj biali mogą tylko wypie**alać z RPA, nie ma tam dla nich miejsca. Było by, jak by się pozbyli poprzednich lokatorów, ale czasu nikt nie cofnie a dzisiaj na to za późno.

Budrys2000

2018-09-11, 13:24
Miał ich wszystkich na widelcu, wystarczyło nacisnąć na gaz i rozjechać wpiździec to czarne gówno, aż huk pękających czaszek głucho rozchodziłby się po całej okolicy, mózgi skwierczały w bieżniku opon a krew bryzgała strumieniami po ulicy

wpr

2018-09-11, 19:29
k***a mieszkając w murzynolandzie powinno się mieć uzbrojonych wartowników na bramie i najlepiej pododdział alarmowy w domu.