18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Murzyn wiesza białe dzieci

hypertonic • 2017-09-14, 19:08
Amerykański murzyn Jahseh Dwayne Onfroy nagrał klip w którym wiesza białe dzieci.
Za nagranie takiego teledysku mam nadzieję, że zdechnie z najgorszymi plagami w dupie


Essent

2017-09-14, 19:23
Dzieci się nie wiesza.To nie są pirackie czasy :kawa:

~DMT

2017-09-14, 19:25
Polecę klasykiem...


Pa...........ć

2017-09-14, 19:51
A to k***a jedna.
Jak na 12% społeczność w kraju to pozwalają sobie na zdecydowanie za dużo. Tylko czekać aż białasy z flagą konfederacji na ganku się wk***ią i zrobią im z czarnych dup wylotówkę na radom :evil:

Dinduny nie kapują że wszystko co ich otacza, samochody, miasta, telefony a nawet j***ne ubrania które noszą to osiągnięcia białej cywilizacji.
Amerykańscy murzyni mogą sobie pojechać do afryki i zobaczyć osiągnięcia swojej wspaniałej cywilizacji czyli chatek z gówna budowanych tak samo od 5 tys. lat i dzid do napie**alania kobiet.

Al...........go

2017-09-14, 20:15
MaszAyahuaskę,

Twarz trochę znajoma.



Swoją drogą zastanawiające jest to, że najwięksi pseudopatrioci są największymi fanami rapu wymyślonego przez murzynów.

siwybis

2017-09-14, 20:24
@up Nie wymyślili tylko ukradli. Do dzisiaj jednak nie ustalono komu.

Al...........go

2017-09-14, 20:32
siwybis,

Co nie zmienia faktu że polscy pseudopatriotyczni rasiści bujają się do czegoś co przypisuje się murzynom. Ale metalem wymyślonym przez białych się brzydzą. Kryptomurzyni.

Belial

2017-09-15, 00:02
AleDlaczego,

Nie sposób nie przyznać ci racji. Jednak z drugiej strony... może masz błędne wyobrażenie na temat ludzi, których (na siłę?) określasz "pseudopatriotami" - jak mniemam, chodzi o tzw. Sebixy/patologię (chyba wszyscy jesteśmy tym fenomenem zażenowani); jeśli tak, to powinieneś zdawać sobie sprawę, że nie mają oni wyłączności na patriotyzm, a dokonywaniem/powielaniem tychże negatywnych asocjacji, nie dość że taki stan rzeczy legitymizujesz, to jeszcze krzywdzisz osoby mi podobne, które nie mają z tym plugastwem nic wspólnego)... lub jesteś zwyczajnie uprzedzony (wynik jakiejś traumy?).

Sam uważam siebie za ultrakonserwę, jednak w życiu nie bujałem się do tego co masz na myśli, mówiąc iż przypisuje się to czarnoskórym. Po prostu rap nie trafia w moją wrażliwość estetyczną. Co innego jazz, który jeśli się nie mylę, również jest im przypisywany (well done niggers).

Tak czy inaczej, więcej rozwagi przy dobieraniu przymiotników... przez tego rodzaju beztroskę w ich stosowaniu, tworzy się jedynie semantyczny syf, który później ciężko posprzątać/wyplenić (gdy już zakorzeni się w ciasnych umysłach, bezrefleksyjnie nazywających wszystko czym gardzą: "pseudopatriotami"/"dzielnymi patriotami"/"prawactwem" - jakby nie istniały bardziej precyzyjne określenia).

lordbober

2017-09-15, 01:27
Ananas mu rośnie na głowie :O

manson__

2017-09-15, 02:47
Nie twierdzę, że jest tępym podczłowiekiem, ale.. czemu on to wszystko czyta?

AleDlaczego,
Zerknij tutaj


:amused:

kotorminator

2017-09-15, 10:06
@PostFactum
Jazz wymyślili czarni którzy nie umieli grać w koszykówkę.

ferdziu7

2017-09-15, 10:09
Dać trochę wolności to się w dupach przewraca, do klatek zamknąć te małpiszony!

3evv

2017-09-15, 10:10
Nie ma to jak wkuriwać się o jedną scenę z całości, i zignorować wywiad w którym wyjaśnia o co biega z tym wieszaniem... O dziwo nie jest to jakiś murzyn w stylu "didntdunuffin", tylko ktoś kto próbuje zwrócić uwagę na problem obecny po obu stronach...