topic

Murzyn powoduje wypadek tramwajowy w Łodzi.

Lobo24 • 2018-02-15, 22:23


h*j mnie obchodzi, że był w tramwaju. To na pewno jego wina.

jaskol66

2018-02-15, 22:38
ja tu nie widze zadnego murzyna

Budrys2000

2018-02-15, 22:41
Zgodnie z tradycją walęwtyłkową pie**olną go w dupsko i dziękuję

RoboCat

2018-02-15, 23:02
tak sobie ktos przez przypadek filmowal skrzyzowanie? tym bialym troche szybko przychamowal przed tramwajem... pewnie ubezpieczenie itp itd

eura28

2018-02-15, 23:07
kierowca samochodu zobaczył ten pedalski tramwaj z serduszkiem i zatrzymał się, żeby zwymiotować

tranzystor

2018-02-15, 23:09
RoboCat napisał/a:

tak sobie ktos przez przypadek filmowal skrzyzowanie? tym bialym troche szybko przychamowal przed tramwajem... pewnie ubezpieczenie itp itd




Nagrywany był zabytkowy tramwaj, który jest okazjonalnie kierowany na trasę.

StaryIdiota

2018-02-15, 23:18
Dopiero za którymś razem z kolei zobaczyłem tego murzyna, w 0:06 wstaje z fotela.

suirad

2018-02-15, 23:26
ten zabytkowy tramwaj to wagon silnikowy typu 5N nr taborowy 337, który obsługuje tzw. Tramwajową Linię Turystyczną (linia 43)
jeździł w Łodzi jako liniowy w latach 61-83 i po odnowieniu od 2003.
Nie jest to widok niezwykły w Łodzi a już na pewno nie jest to wyjazd okazjonalny!
okazjonalne jest tylko zakrycie numeru linii serduszkiem :)

miejsce zdarzenie skrzyżowanie ul. Zachodniej i Legionów


za materiał z home town leci piwko

Loaloa

2018-02-16, 00:36
A to się cebula z merca musiała zdziwić, że kilkanaście ton na stalowych kołach nie zatrzymało się tak sprawnie, jak jej bryka.

suirad

2018-02-16, 01:05
tuż przed tym skrzyżowaniem jest przystanek więc T nie zdążył się jeszcze bujnąć stąd takie małe stuk-puk, choć nawet małe stuk-puk 17 tonowego tramwaju też robi wrażenie :)

poniżej filmik z testów hamowania przeprowadzony w MPK Łódź (tramwaj na filmie to też Konstal 805 tylko nowszy model "Enika")


~TT4

2018-02-16, 04:21
Up Zajezdnia MPK przy Telefonicznej na Stokach. Moje strony. ;-) Piwo.

Ve...........ek

2018-02-16, 06:35
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Za mało widać aby jednoznacznie przybić winę kierowcy samochodu osobowego.


Jeśli masz prawo jazdy to natychmiast wrzuć je do niszczarki a potem spal resztki jeśli widzisz tutaj jakąkolwiek winę osobówki.

Budrys2000 napisał/a:

pie**olną go w dupsko


Kto pie**olnie?

RoboCat napisał/a:

przychamowal


Sam jesteś cham :roll:

zaszh

2018-02-16, 08:06
Velture napisał/a:

Rebeliant_ZPF napisał/a:

Za mało widać aby jednoznacznie przybić winę kierowcy samochodu osobowego.


Jeśli masz prawo jazdy to natychmiast wrzuć je do niszczarki a potem spal resztki jeśli widzisz tutaj jakąkolwiek winę osobówki.



Trolujesz czy naprawdę jesteś głupi?
Burak ewidentnie zajechał przecinakowi drogę

spinaczel

2018-02-16, 08:36
Wszystko przez biały rasistowski śnieg