18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Murzyn napierdala szczura...

Halman • 2021-11-21, 05:31

i robi mu wymówki... :amused:

luxpiotr

2021-11-21, 23:34
yigebek291 napisał/a:

Ja łapię, żeby się go pozbyć z domu, np złapać i wypuścić gdzieś dalej. Ty żeby zapie**olic. To nie brak logiki tylko różne wartości w życiu.


Widać, żeś mieszczuch i pewnie jakiś weganin albo zielony. Nie można się litować nad szkodnikiem. Nie masz pojęcia co potrafią te małe sk***iele.

sothis

2021-11-22, 01:02
Wiewór napisał/a:

To zajebisty masz domek że ci się szczury zaległy. Jak się im żarcia nie zostawia to nie przylaza. Działkowicze robia syf jak diabelskie pomioty a później się dziwią że im szczury wbijają na kwadrat. Mój dziadek też mial działke i jakoś do niego nie przylazily.
Polskie patusy też znaczą teren moczem i ch*j. Wiele zwierząt tak robi.



Jakbyś miał jakiekolwiek pojęcie o czym mówisz, to byś nie pie**oli takich głupot. Idź, spytaj dziadka o szczury i myszy szukające jesienią miejsca do przezimowania, wytłumaczy Ci jak to działa i jakie sprytne są te sk***iele w wyszukiwaniu sposobów na dostanie do się piwnic etc.
Wiesz np, że potrafią wspinać się po tynku? Takim, jakim pokryte są warszawskie bloki :) widziałem... Dość dawno w sumie, pewnie ze 20 lat temu takiego ch*jka zapie**alającego w nocy po bloku, musiał wyleźć z jednego balkonu i wlazł po ścianie na balkon piętro wyżej.

No, ciesz się tym darem wiedzy ode mnie. Spełniłem mój obywatelski obowiązek edukowania ludzi, których generalnie mam w dupsku i czuje się teraz ciut lepszym obywatelem ;)



yigebek291 napisał/a:

Ja łapię, żeby się go pozbyć z domu, np złapać i wypuścić gdzieś dalej. Ty żeby zapie**olic. To nie brak logiki tylko różne wartości w życiu.
Pułapka która mu upie**oli łeb w ułamku srkundy, a lep który generalnie męczy zwierzę, oblepia mu pysk, rozciąga skórę i więzi w męczarniach az nie zdechnie z głodu jak dla mnie robi różnicę.
Po prostu wk***ia mnie męczenie zwierząt. Ale już widzę, że internetowe kozaki się uruchomiły



Też wk***ia mnie męczenie zwierząt. Z drugiej strony może te lepy na gryzonie są sposobem na te cwansze? Szczury są inteligentne i szybko uczą się nowych zagrożeń.
Co do humanitarności metody.... Jakkolwiek zdarzało mi się pomagać różnym gównozwierzętom nawet sporym nakładem energii i czasu, to jednak w ramach eliminacji wk***iającego mnie szkodnika jestem w stanie zaakceptować dowolna dawkę jego cierpienia ;)

atomboy

2021-11-22, 01:37
jak kuna na strychu, nie zabijaj, weź żywopułapkę wypuść. Ta k***a zaj***ła wełnę, wygryzła folię w jednej części kuwetę zrobiła, że się przerwała folia i wyj***ło szambo. Zagazowałem k***ę, straty 19 tys w dachu. Żadnej litości, j***ne szkodniki.

Juzwa

2021-11-22, 19:43
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Kiedyś mysz mi się wj***ła do oleju... Odpaliłem gaz, nie zapukał nikt na czas. Fajnie pływała, najpierw coraz szybciej, potem coraz wolniej.....



I pewnie tego k***a nie nagrałeś! Nie ma wystarczająco mocnego epitetu, żeby cię zwyzywać!


Grymson napisał/a:

Naklejac takie przy polqch bawelny zeby kolorowi z nich nie sp***alali



Ta jasne. I będą stać i nic nie zbiorą. Głupi pomysł.

aaaaaaaaaaaaaa

2021-11-22, 20:39
Juzwa napisał/a:

I pewnie tego k***a nie nagrałeś!.



Wtedy nie byłem użytkownikiem Sadistica. Teraz nagram w 4K.

neo001

2021-11-23, 19:04
kris1978 napisał/a:

A i jeszcze jedno, Wiewiór to też szkodnik



I to jeden z gorszych, po takim to i własna matka by nie zapłakała.