18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Murzyn napierdala szczura...

Halman • 2021-11-21, 05:31

i robi mu wymówki... :amused:

Bloblas

2021-11-21, 11:59
Napie**ala szczura a mógłby konia walić

Juzwa

2021-11-21, 11:59
yigebek291 napisał/a:

Te pułapki z lepem są wyjatkowo wredne dla zwierzaka. Nie ma szans odkleić go bezboleśnie i wypuścić. Nie rozumiem dlaczego nikt ich nie zdejmie z rynku



No k***a nie popłacz się.

Budrys2000

2021-11-21, 12:06
Więcej empatii do szczura niż do murzyna, esencja sadistica :-P

Wiewór

2021-11-21, 13:31
kris1978 napisał/a:

Szczur to nie zwierzak. To szkodnik. A z rynku nie zejdzie coś, co działa. I tak ma być.



pie**olisz głupoty. Termin szkodnik wymyśliły chamy ze wsi. Nie szkodzą świadomie tylko próbują przeżyć.
Szczur to zwierzę jak każde inne które walczy o przetrwanie w sposób w jaki wyrobiło sobie w toku ewolucji.
To są bardzo miłe i sympatyczne zwierzęta. Bardzo inteligetne w przeciwieństwie do murzynow. Dbają o swoje młode i nie zarzynają się między sobą jak to robią murzyny. Budują duża społeczność o która dbają wszystkie osobniki.

mesjans

2021-11-21, 14:01
Zrobić takiego dla przykładu laptopa zakotwionego do betonu i posmarowanego super klejem i umieścić niby leżącego na jakimś murku w mieście. Z kilku murzynów w moment by się złapało.

sothis

2021-11-21, 14:40
Wiewór napisał/a:

pie**olisz głupoty. Termin szkodnik wymyśliły chamy ze wsi. Nie szkodzą świadomie tylko próbują przeżyć.
Szczur to zwierzę jak każde inne które walczy o przetrwanie w sposób w jaki wyrobiło sobie w toku ewolucji.
To są bardzo miłe i sympatyczne zwierzęta. Bardzo inteligetne w przeciwieństwie do murzynow. Dbają o swoje młode i nie zarzynają się między sobą jak to robią murzyny. Budują duża społeczność o która dbają wszystkie osobniki.



Ty widziałeś kiedyś szczura poza Discovery chanel lub sklepem zoologicznym?
Śmierdzą. Mają pchly, wszy i kleszcze. Znaczą teren moczem (a jako swój teren uznają jesienią moje szafki z żarciem w domku na działce).
No k***a wzbudziły moja miłość od pierwszego oszczania torebki cukru.

aaaaaaaaaaaaaa

2021-11-21, 14:42
Kiedyś mysz mi się wj***ła do oleju... Odpaliłem gaz, nie zapukał nikt na czas. Fajnie pływała, najpierw coraz szybciej, potem coraz wolniej.....

luxpiotr

2021-11-21, 14:57
yigebek291 napisał/a:

Te pułapki z lepem są wyjatkowo wredne dla zwierzaka. Nie ma szans odkleić go bezboleśnie i wypuścić. Nie rozumiem dlaczego nikt ich nie zdejmie z rynku


Nie bardzo rozumiem. Czemu mam wypuszczać złapanego szczura? Przecież po to go łapię, żeby zapie**olić. Dziwną masz logikę.

Figlarz_

2021-11-21, 16:37
Tytuł powinien brzmieć:

murzyn znęca się nad ojcem

Wiewór

2021-11-21, 17:04
sothis napisał/a:

Ty widziałeś kiedyś szczura poza Discovery chanel lub sklepem zoologicznym?
Śmierdzą. Mają pchly, wszy i kleszcze. Znaczą teren moczem (a jako swój teren uznają jesienią moje szafki z żarciem w domku na działce).
No k***a wzbudziły moja miłość od pierwszego oszczania torebki cukru.



To zajebisty masz domek że ci się szczury zaległy. Jak się im żarcia nie zostawia to nie przylaza. Działkowicze robia syf jak diabelskie pomioty a później się dziwią że im szczury wbijają na kwadrat. Mój dziadek też mial działke i jakoś do niego nie przylazily.
Polskie patusy też znaczą teren moczem i ch*j. Wiele zwierząt tak robi.

sCk

2021-11-21, 19:51
wyście szczura widzieli

TomSawyer

2021-11-21, 21:07
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Kiedyś mysz mi się wj***ła do oleju... Odpaliłem gaz, nie zapukał nikt na czas. Fajnie pływała, najpierw coraz szybciej, potem coraz wolniej.....



kom wart sadistica. daj na harda film z tego eventu

kris1978

2021-11-21, 21:16
sothis napisał/a:

Ty widziałeś kiedyś szczura poza Discovery chanel lub sklepem zoologicznym?
Śmierdzą. Mają pchly, wszy i kleszcze. Znaczą teren moczem (a jako swój teren uznają jesienią moje szafki z żarciem w domku na działce).
No k***a wzbudziły moja miłość od pierwszego oszczania torebki cukru.



Zapomniałeś dodać że jeszcze roznoszą groźne choroby. Np dżuma. A i jeszcze jedno, Wiewiór to też szkodnik :mrgreen:

Grymson

2021-11-21, 21:52
yigebek291 napisał/a:

Te pułapki z lepem są wyjatkowo wredne dla zwierzaka. Nie ma szans odkleić go bezboleśnie i wypuścić. Nie rozumiem dlaczego nikt ich nie zdejmie z rynku



Albo lepiej... Naklejac takie przy polqch bawelny zeby kolorowi z nich nie sp***alali

yigebek291

2021-11-21, 22:37
luxpiotr napisał/a:

Nie bardzo rozumiem. Czemu mam wypuszczać złapanego szczura? Przecież po to go łapię, żeby zapie**olić. Dziwną masz logikę.



Ja łapię, żeby się go pozbyć z domu, np złapać i wypuścić gdzieś dalej. Ty żeby zapie**olic. To nie brak logiki tylko różne wartości w życiu.

Pułapka która mu upie**oli łeb w ułamku srkundy, a lep który generalnie męczy zwierzę, oblepia mu pysk, rozciąga skórę i więzi w męczarniach az nie zdechnie z głodu jak dla mnie robi różnicę.

Po prostu wk***ia mnie męczenie zwierząt. Ale już widzę, że internetowe kozaki się uruchomiły
:mrgreen: