topic

Murzyn murzynowi murzynem.

sauerps • 2020-07-27, 15:34
"Amerykańska stacja telewizyjna CBS 2 Chicago na swojej stronie internetowej w artykule poinformowała, ani razu nie używając słowa "murzyn" czy "Afroamerykanin", że "co najmniej 15 osób zostało rannych we wtorek wieczorem w strzelaninie, której padli ofiarą uczestnicy pogrzebu w Chicago.
Wśród ofiar jest 10 kobiet i 5 mężczyzn, jedna z ofiar była przypadkowa. Ofiary mają od 21 do 65 lat. Sześć osób jest w poważnym stanie.

Ofiary znajdujące się przed domem pogrzebowym zostały postrzelone przez pasażerów czarnego samochodu. Wystrzelono co najmniej 60 pocisków.

Ofiary przybyły na pogrzeb 31-letniego Donniego Weathersby'ego, którego śmiertelnie postrzelono. Policja przed zdarzeniem podejrzewała, że "na pogrzebie może dojść do uderzenia odwetowego". Teraz murzyni będą mieli pretensje do policji, że nie zapobiegła zbrodni, a nie do murzynów, którzy strzelają do siebie jak do kaczek.

Chicago to miasto sterroryzowane przez 117 tys. gównie kolorowych członków 55 gangów. Dzięki terrorowi czarnych rasistów z BLM kierowanych przez komunistów, którzy terroryzują amerykańskie miasta, policja w USA zaprzestaje walki z przestępczością, a bezkarni kryminaliści szaleją na mieście.

W dzielnicy, w której miała miejsc strzelania, w zeszłym roku zabito w czerwcu 2019 roku 3 osoby a w tym już 13."
Źródło: https://prawy.pl/109657-black-lives-matter-15-murzynow-postrzelonych-przez-murzynow-na-pogrzebie-murzyna-zastrzelonego-przez-murzyna/


Pralpunkt

2020-07-27, 15:37
Wicej wicej takich newsew

mygyry

2020-07-27, 15:49
Podobno nie zwolniło się ani jedno miejsce pracy

Wyzimlak

2020-07-27, 16:25
Murzyńska incepcja.

Eknen

2020-07-27, 16:58
Aby oddać sprawiedliwość CBS . Żadna stacja czy gazeta nie podają już koloru skóry napastników czy ofiar. Taka informacja podawana jest tylko w przypadku rasistowskich incydentów. Na przykład na filmie poniżej biała kobieta podąża za czarnym mężczyzną , chce mu zadać pytanie dlaczego jej posesja była fotografowana przez niego. Sytuację filmuje inna biała , która wrzuca do sieci film, na którym widać tylko jak biała kroczy z psem za czarnym. W mediach i internecie na białej z psem wieszają psy.
Juzwa

2020-07-27, 17:35
sauerps napisał/a:

Ofiary znajdujące się przed domem pogrzebowym zostały postrzelone przez pasażerów czarnego samochodu.I tu coś mi się nie zgadza. Albo się zagalopowali z tym czarnym samochodem, albo nieświadomie to napisali. Tak czy owak obsada CBS 2 Chicago do wypie**olenia z roboty

xv89

2020-07-27, 17:56
Spokojnie należy poczekać, aż normalna część społeczeństwa (a taka jest w przewadze, niestety zastraszona przez psychicznie chore, głośne i agresywne osobniki które sterują swoimi jeszcze bardziej nieobliczalnymi i agresywnymi pupilami) podejmie jakieś kroki w obronie swoich dobytków, rodzin i ogólnie przyjętego porządku.
Już teraz, co jakiś czas słychać, że owładnięte poczuciem bezkarności i wypaczonej sprawiedliwości, pupile napadły na swoich mocodawców w oldschool'owych brodach i się muszą publicznie kajać.
Im większa zadyma, tym większa szansa, że rewolucja pochłonie swoje własne dzieci. Wiadomo, że na pewno w większości ucierpią niewinni ludzie, jednak sprawy zaszły już tak daleko, że chyba tylko otrzeźwiający cios w łeb jest w stanie przebudzić cywilizację białych ludzi z biernego letargu.

Małpiszony pokazały o jakim kraju "dobrobytu" i "sprawiedliwości" marzą w skali mikro - wystarczy spojrzeć, jak wygląda Detroit. Niegdyś potężne, przemysłowe, bogate miasto. Obecnie w większości zamieszkałe przez wiadomy element i zrujnowane do cna przez dzikie hordy nieprzystosowanych do życia w cywilizacji pseudo-obywateli.
Ci ludzie z jakiegoś powodu (pomimo, że mieli najwięcej czasu i dużo bardziej sprzyjające warunki do rozwoju) jednak po dziś dzień nie byli w stanie u siebie, na własnym podwórku, zbudować cywilizacji, zatracając się w wojenkach pomiędzy lokalnymi watażkami i plemionami, kultywując starożytne tradycje - rzuty dzidą, strzałami z łuków i proc.
Wnioski nasuwają się same, jednak w dobie powszechnego zidiocenia, gdzie telewizja wmawia masom, że bycie leniwym, głupim i chamskim jest czymś "cool" i "trendi", trudno do końca winić zmanipulowane społeczeństwo. Normalny człowiek unika bezpośredniej konfrontacji, czy to w odniesieniu do bójki, czy też do życia, gdzie dożyliśmy czasów w których media momentalnie niszczą życie jednostki którą obrały za cel. Taki rodzaj współczesnego, nieodwracalnego samosądu, gdzie odpowiedzialność jest skrajnie rozmyta.

Polecam zapoznać się z pracami nieżyjącego już niestety Noama Chomsky'ego - np. jego teoria manipulacji idealnie opisuje to, czego obecnie jesteśmy naocznymi świadkami.

SarlCagan

2020-07-27, 18:07
"Chicago to miasto sterroryzowane przez 117 tys. gównie kolorowych członków 55 gangów"

XD

The_Generat

2020-07-27, 18:14
proponuję nową inicjatywę : FUCK THE BLACK
i olewać po całości

~Jaczuro

2020-07-27, 22:10
No i w czym problem? Sami segreguja sie rasowo. Chca blm, black power, kill all whites? Chca swiata "no-whites"? No to ideolo, sami sobie zrobia getto. Niech jezdza tam tylko czarni policjanci. Albo wcale, co za różnica.

AmE2004

2020-07-27, 22:50
Opisówka jak scenariusz Batmana.

ans83[Ż]

2020-07-28, 00:26
Cytat:

czarnego samochoduA jednak... Rasizm :-(

edmund

2020-07-28, 06:58
my się tu nabijamy z lewactwa, a u nas,
Trzaskowski kogo reprezentuje i niemal wygrał