18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Murzyn histeryk.

de_Sade • 2019-07-01, 14:54
A później drama, że policja częściej strzela do murzynów...


djted

2019-07-01, 15:07
Jestem za takim czyms w PL. Jak seba nie wykonuje polecen, albo jakas baba odpie**ala to co ten nygus na filmie to tez od razu strzelać

GerardBacher

2019-07-01, 15:28
Postrzelil go czy nie? Niby slychac strzaly,ale jak odjechal?

ander455

2019-07-01, 15:57
Ale czemu tebn policjant zaczą drzeć nagle japę? niech by poczekał 5 min i obyłoby się bez problemów (tak sonce) . Trochę rpzesadził. Ale zakładam że interwencja już trwała trochę.

BustDDD

2019-07-01, 16:01
Gościu dostal postrzał w nogę uciekł na autostradę ale po godzinie go aresztowali. 32 przestępstwa na koncie. Policjant poobijany. Pan idiota był o włos od zastrzelania ale niektórzy widać dalej myślą że mogą fikac amerykańskiej policji :-P

Antek01

2019-07-01, 16:02
@ander455: spójrz w prawy dolny róg w tym czasie, gdy policjant zaczął się wydzierać. Małpa w tym czasie złapała za kluczyk, odpaliła auto i zaczęła odjeżdżać.

jbone

2019-07-01, 16:08
ander455 napisał/a:

Ale czemu tebn policjant zaczą drzeć nagle japę? niech by poczekał 5 min i obyłoby się bez problemów (tak sonce) . Trochę rpzesadził. Ale zakładam że interwencja już trwała trochę.



sonce że tfoja matka to kurfa i daje duby za talerz zupy,ponatto ma szmata aits i typra.ostatnio jak jom j***lem z kumplami to juz do 80zety za trzech zeszła.

krasnal_hałabała

2019-07-01, 16:29
Przynajmniej mają ciekawą pracę i mogą w majestacie prawa zabijać ludzi.

XD

BustDDD napisał/a:

Gościu dostal postrzał w nogę uciekł na autostradę ale po godzinie go aresztowali. 32 przestępstwa na koncie. Policjant poobijany. Pan idiota był o włos od zastrzelania ale niektórzy widać dalej myślą że mogą fikac amerykańskiej policji



Tak sobie myślę, wszyscy się tak jarają amerykańską policją (fakt, amerykańska policja jest świetna, dobre wyszkolenie, wyposażenie, znajomość taktyki, inteligencja i skuteczność) ale popatrzcie na chińską policję, tam policjant nawet by nie przysięgał że użyje broni, jedno niewykonane polecenie i strzał ostrzegawczy w głowę.

Jedyne co umniejsza chińskim mundurowym do amerykańskich to korupcja ale gdyby nie ona to w Chinach nie byłoby przestępczości zorganizowanej bo bandyci umarliby zanim zostaliby bandytami.

PieronJasnySzlag

2019-07-01, 16:40
Adam Bodnar już pisze obszerny raport z tego skandalu. Nie można tak traktować osobe która ma na koncie tylko 32 przestępstwa. To godzi w prawa człowieka.

Robertuss

2019-07-01, 17:20
Ja chcieć już uciekać, szykować do drogi
Lecz poznać dziewczyna, co ma piękne nogi
Ja pałać uczuciem i pałać szalenie
I tak się Makumba zakochać w Helenie

Imperator_Jan

2019-07-01, 17:21
russian-roulette napisał/a:

Jednego kundla mniej



Patrzcie k***a... no debil!

aaaaaaaaaaaaaa

2019-07-01, 17:54
To nie histeryk, to skrajny debil, nawet ja na afroamerykanina...

polakwrocek

2019-07-01, 18:01
Generalnie większość murzynów co sp***ala zasługuje na kulkę.
Ja białas w Ameryce to bym z policją nie dyskutował. :
"Tak , oczywiście." , " Wizę i prawo jazdy w plecaku , czy mam wyciągnąć."
"Mam wysiąść ? Oczywiście już wychodzę."

Coś czuję że do mnie nikt by nie strzelał -.-.. poza murzynami i DaSilva z ulicy.