18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Murzyn a dobrze zrobił...

Halman • 2022-01-30, 05:52

odj***ł atakującego sk***iela...


Autor

2022-01-30, 07:23
Doskonale ktoś go wytresował. Szacun! :niggasmile:

Quassar

2022-01-30, 07:35
Czy ja wiem pies który jest spokojny ale jak widzi czarnego zbliżającego sie do twojej posesji to chyba dobrze pies reaguje...

I dla czego halman uważasz że murzyn dobrze zrobił?
Ja bym nie dawał murzyna w hierarchii powyżej, ba a nawet na równi z zwierzętami bo to obraza dla zwierząt.

Halman

2022-01-30, 07:41
Quassar napisał/a:


I dla czego halman uważasz że murzyn dobrze zrobił?



widzisz niegrodzone posesje? biegający samopas po ulicy sp***olony rasowo kundel stanowił zagrożenie dla każdego bez wyjątku. obiektywnie to murzyn zasłużył ewidentnie na banana...

Quassar

2022-01-30, 08:26
kurde jest w tym troche racji ale jednak to murzyn, a nie człowiek zabił psa więc mam mieszane uczucia xD

Choć też nie koniecznie z tego ogrodzenia pies uciekł bo bieg z lewej strony, zresztą furtkę mógł murzyn otworzyć i wtedy nie spodziewanie pies wybiegł dlatego nie lubię ucinanych filmów tylko pod samą akcje bo takie wyrwane video z kontekstu można dwojako rozumieć.

Nawet jak by ktoś zamknął właściciela psa to by dostał mandat i wypuszczony na dniu za niską szkodliwość .

BambiPMT

2022-01-30, 08:32
Dobrze zrobił. Właściciela też powinien odj***ć.
Wyglądało to jakby pod swoją chata stał. Przecież babka co wybiegała z domu nie zaczęła strzelać do murzyna.

Rozjebie

2022-01-30, 12:35
Ta co wychodzi to chyba matka murzyna i mówi "you are going home" - Pewnie dostanie szlaban :D

blyto90

2022-01-30, 13:04
Ten filmik był już tutaj kilka lat temu w dłuższej wersji. Czarny wyszedł z domu i rozglądał się za tym psem sąsiada. Wiedział że kundel przybiegnie i trzymal rękę przy broni cały czas. Mimo że zrobił to z premedytacją to jednak nygus ma rację. A linka nie będę szukać bo mam na to wyj***ne.

Jebac_pedalarzy

2022-01-30, 14:04
Jeszcze byłego właściciela kundla powinien odj***ć. A na marginesie to pierwszy murzyn który zrobił coś dobrego dla społeczeństwa.

Zasysacz

2022-01-30, 17:28
Jak by nie patrzeć to bilans jest dodatni jeden brudas załatwił drugiego :)

Mzimu

2022-01-31, 01:26
wierzcie mi lub nie, ale od roku mam takie senne marzenia, że jak tylko zamknę oczy przed snem to dokładnie taką akcję odpie**alam na kundlu mojego sąsiada. Ta sama rasa, ten sam kaliber broni, to samo fiknięcie. Ja k***a nie wierzę, że to przypadek. To jest znak!

ps. Tak, robię pozwolenie na broń sportową. Zainteresowani wiedzą, co to oznacza ;)

Quassar

2022-01-31, 11:19
blyto90 napisał/a:

Ten filmik był już tutaj kilka lat temu w dłuższej wersji. Czarny wyszedł z domu i rozglądał się za tym psem sąsiada. Wiedział że kundel przybiegnie i trzymal rękę przy broni cały czas. Mimo że zrobił to z premedytacją to jednak nygus ma rację. A linka nie będę szukać bo mam na to wyj***ne.



No i to jest to o czym mówie nie lubie takich filmików uciętych pod samą akcje bo może spaczyć prawdziwy obraz sytuacji kto był prowokatorem.

Sisal

2022-02-01, 06:49
Czy ja wiem, psy mają instynkt często atakuką osobniki podejrzane. Murzyn z przygotowaną bronią na ulicy całkiem normalne no napewno.

Dualamangor

2022-02-01, 20:16
Halman napisał/a:

widzisz niegrodzone posesje? biegający samopas po ulicy sp***olony rasowo kundel stanowił zagrożenie dla każdego bez wyjątku. obiektywnie to murzyn zasłużył ewidentnie na banana...



Ogrodzona czy nie, wlazł komuś na posesje i odj***ł psa.