topic

Murawa jak na narodowym.

Nowotarżanin • 2017-03-21, 15:55

zawsze sie zastanawiałem jak to jest możliwe...

KoniecZartow

2017-03-21, 16:22
Tak natura odpowiada na łamanie zasad i mieszanie kolorów skóry. A później są, wypadające odbyty na starość i macice :krejzi:

hellbwoi

2017-03-21, 16:37
- Panie doktorze pogryzły mnie dwa psy...
- A szczepione były ?
- Taaa, dupami

To chyba tyle w temacie sucharka na dzis.

~chili

2017-03-21, 17:04
Proste suczka musi dostać zastrzyk rozkurczowy do miesni macicy wtedy fiut wyjdzie bezproblemowo.. Zdziwię was takie przypadki zdarzają sie także ludziom, czesto w takich przypadkach ratownicy z karetek pogotowia wykonują zastrzyk po wcześniejszym zgłoszeniu u dyspozytorki... takie historie moza poszukać w necie :P

Ve...........ek

2017-03-21, 17:28
@up
To ja ciebie zdziwię bo pie**olisz nie mając za grosz wiedzy.
To nie suka dostaje skurczu tylko psu puchnie ku*as.

Guz-00

2017-03-21, 18:53
Żaden tam skurcz, szczepianie się psów jest wynikiem orgazmu psa - któremu wtedy puchnie penis tak żeby nasienie nie uciekło. Podobnie jest zdaje się u lisów. Psy należy wtedy zostawić, krzywda im się nie dzieje. Po jakimś czasie samo puści.

donkapusta

2017-03-21, 19:34
- panie doktorze pasy mnie pogryzły!!
- a były "szczepione"?
- tak, dupami.

kalijanek

2017-03-21, 19:48
pies tak robi żeby inny mu się nie wpie**olił w paradę, bo suka może mieć miot w którym każde młode może pochodzić od innego ojca

gimi84pl

2017-03-21, 22:38
przychodzi pies do lekarza:
-panie doktorze dupy mnie pogryzły
-a były szczepione?
-tak babami
-to wypie**alaj z gabinetu

~chili

2017-03-22, 06:12
Velture napisał/a:

@up
To ja ciebie zdziwię bo pie**olisz nie mając za grosz wiedzy.
To nie suka dostaje skurczu tylko psu puchnie ku*as.

Udowodnię tobie jak z siebie zrobiłeś pajaca i reszta debili popierających cie.

cytuje "Napad pochwicowy podczas stosunku (łac. penis captivus) wywoływany jest na skutek nagłego, nieoczekiwanego stresu pojawiającego się u kobiety, co prowadzi do silnego skurczu pochwy uniemożliwiającego wysunięcie prącia z pochwy. Skurcz jest silny i nie można go rozluźnić siłą woli.

Co można zrobić samemu w takiej sytuacji? Zazwyczaj niewiele bądź zupełnie nic. Skurcz jest zazwyczaj tak silny, iż wymaga podania kobiecie leków rozkurczowych "

w przypadku zwierząt tak samo

Ve...........ek

2017-03-22, 07:43
@up
Dalej pie**olisz.
TEMU psu spuchł ku*as.

Rozumiesz to czy dalej będziesz szukała super rzadkich przypadków do poparcia swojego błędu?
Jeśli dalej myślisz inaczej pomimo posiadania sprawnej pary oczu i filmiku dobrej jakości to jesteś zwyczajnie głupia.

tarcer123

2017-03-22, 10:04
Up to laska jest. Wiec dajcie se juz z nia luz.

Tarab85

2017-03-22, 14:03
O takich pozycjach to w kamasutrze nawet nie śnili.