18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Muniek Staszczyk na koncercie

ĸuń • 2011-06-30, 19:23
do ochrony nt przemocy.


~Beniu_Beniu

2011-06-30, 22:30
Jeden z nielicznych w Polsce co gra na żywo nie z Playbacku dlatego mógł szansę zwrócić uwagę tym pseudo ochroniarzom.

chlop

2011-06-30, 23:18
a to ja wtargnołem na scene i mnie wyprowadzali

Xenomorph08

2011-06-30, 23:35
@up
masz sie czym chwalic ze dostales wpierdziel!


omgwtflol

2011-07-01, 01:30
chlop napisał/a:

a to ja wtargnołem na scene i mnie wyprowadzali


Ludzi w wieku 11 lat raczej nie wpuszczają na takie koncerty.

Dz...........su

2011-07-01, 09:49
Phi, Araya robił to 20 lat wcześniej.

Moose Elkson

2011-07-01, 10:24
Cytat:

Jeden z nielicznych w Polsce co gra na żywo nie z Playbacku dlatego mógł szansę zwrócić uwagę tym pseudo ochroniarzom.


Fajne masz horyzonty, skoro z playbacku nawet popowe gwiazdy niemal nie śpiewają. Teraz to chyba tylko wybitnie dance'owe szmirki puszczają z taśmy, bo bez autotunowanego wokalu niektórzy by nie dali rady tego słuchać. Tak więc jeszcze raz winszuję.

A sam Muniek irytujący okropnie.

Mockba

2011-07-01, 11:10
Moose Elkson napisał/a:


A sam Muniek irytujący okropnie.



tu sie zgodze, bardzo go lubie i szanuje, ale szczerze to gowno go powinno obchodzic co sie dzieje poza scena, puste frazesy tu nic nie zmienia.Niech gra i robi swoje bo od tego jest. Ale jak wiekszosci wiadomo niektorym pod wplywem roznych srodkow zalacza sie 'ratownik' i chce zbawic caly swiat. Zeby go bardziej lubili czy nawet z dobrego serca. Juz taki jeden zainteresowany 'wszystkie ryski to fajne chlopaki' byl i nic dobrego z tego nie wyniknelo. Poza tym, ciekaw jestem jak ochrona ma wyprowadzac awanturujacych sie gosci. Stac i obcinac ich wzrokiem az pojda, czy raczej prosic ' panie zostaw ten smietnik i prosze opusc koncert za ktory zaplaciles XXX zl gdyz twe zachowanie jest naganne co doniesiemy twojej mamie ' ? No czasem sie nie da. Od tego oni sa zeby jakos pilnowac porzadku. Slusznie czy nie no ale sa. Niektorzy przychodza zeby sobie cos albo kogos po prostu rozje*ac dla zabawy. Zdziwilby sie Muniek jakby mu na scene wpadlo z trzech wygrzanych gosci i zaczelo rzucac wszystkim co wpadnie im w rece wlacznie z nim. A bywa i tak.

podsumowujac.
Policja zla, ochrona zla, ale co do czego to kazdy krzyczy 'pomocy' .

jak ktos dotarl do konca to dziekuje bardzo, a jak nie to tez

Gabini

2011-07-01, 11:32
@up
dotarlem przez skroty, prosze bardzo

szefooo

2011-07-01, 11:47
@up
heheh przechytrzyliśmy go. Ja już w sklepie jak kupowałem myszke to mówiłem.
"Panie ale musi mieć scrolla na cwaniaczków co sie lubią rozgadać."

Xenomorph08

2011-07-01, 12:13
dlznn napisał/a:



Cytat:

tu sie zgodze, bardzo go lubie i szanuje, ale szczerze to gowno go powinno obchodzic co sie dzieje poza scena, puste frazesy tu nic nie zmienia.


Jasne. Niech dostaną wpie**ol. W końcu nie musieli tu przychodzić. Jak do Ciebie znajomi przyjdą na imprezę i zaczną się lać to też ich olejesz?
Cytat:

Poza tym, ciekaw jestem jak ochrona ma wyprowadzac awanturujacych sie gosci. Stac i obcinac ich wzrokiem az pojda, czy raczej prosic


Wystarczy nawet chwycić za ramię i wyprowadzić. Nie trzeba wykręcać ludziom łap. To nie kryminalyści.
Cytat:

panie zostaw ten smietnik i prosze opusc koncert za ktory zaplaciles XXX zl gdyz twe zachowanie jest naganne co doniesiemy twojej mamie


Nie wiem na jakie imprezy chodzisz że masz poustawiane śmietniki pod sceną.
Cytat:

Zdziwilby sie Muniek jakby mu na scene wpadlo z trzech wygrzanych gosci i zaczelo rzucac wszystkim co wpadnie im w rece wlacznie z nim. A bywa i tak.


No zdziwiłby się bo pewnie coś takiego mu się nie przydarzyło.
Cytat:

Policja zla, ochrona zla, ale co do czego to kazdy krzyczy 'pomocy' .


Nie mam nic do Policji, straży miejskiej, ochrony na koncertach czy nawet w Biedronce. Ale jak ktoś dostał +50 do siły i szaleje bo go gaz pieprzowy i wiatrówka przy pasku w dupe uwiera to mnie to najzwyczajniej w świecie wk***ia.


szefooo

2011-07-01, 14:26
@up
Wow ale żeś jebnął kombo cytat.

Colossus

2011-07-01, 16:01
Pojutrze idę na T-love zobaczymy czy też będzie się tak wydzierał na ochronę :D

the_satyr

2011-07-01, 17:51
dlznn napisał/a:

Poza tym, ciekaw jestem jak ochrona ma wyprowadzac awanturujacych sie gosci. Stac i obcinac ich wzrokiem az pojda, czy raczej prosic ' panie zostaw ten smietnik i prosze opusc koncert za ktory zaplaciles XXX zl gdyz twe zachowanie jest naganne co doniesiemy twojej mamie ' ?



i znów ktoś się wypowiada nieznający tematu. Oczywistym jest, że w tym wypadku chodziło o ludzi przerzuconych przez barierkę, pod scenę(niesionych na rękach przez tłum) . Nie raz i nie dwa widziałem jak ochroniarze, którzy kompletnie nie mieli pojęcia o co chodzi(niestety większość nadal myśli,że to "wywrotowcy powstańscy, co to wpadli rozj***ć im impreze") , pałowali tych ludzi, czy faceta czy kobietę. Ochrona to zazwyczaj małpiszony o inteligencji kulki żuka gnojarza.

LegendarnyZiom napisał/a:

Typowa gadka pod publikę.





Typowa gadka pod publikę.

k***a co jest z tymi cycatami? ;]

[ Komentarz dodany przez: angel: 2011-07-01, 18:40 ]
z cytowaniem wszystko jest OK - nick musi być w cudzysłowu a ty miałeś w '