18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mułzumanie robią porządki w londynie...

Halman • 2022-01-31, 08:54

poprosili dwóch postępowych dziwaków o opuszczenie lokalu...

baronturbina

2022-01-31, 09:04
Nie lubię ciapatych ale szkoda że im wpie**olu nie spuścili.

Wiesiek123

2022-01-31, 09:21
Co za pedały, takie dupeczki pogonili :shock:

CrookerS

2022-01-31, 09:40
Dobra robota, po kebabie dla ciapaluchow :ok:

Chociaz czuje niedosyt, oboje powinni dostac soczystego kopa w dupe na odchodne :ciasteczkowy:

Teraz takie czasy, ze te j***ne dziwolongi z kazdego kranca swiata, wychodza z kanalow zamiast w nich siedziec do konca zywota ich :roll:

wojtekpwse

2022-01-31, 09:46
Nie wiem co gorsze. Geje czy ciapaki.

sothis

2022-01-31, 10:22
Mam mieszane uczucia.
Te.... Wyroby człowiekopodobne jakkolwiek rażą moje poczucie estetyki i generalnie generują chęć gnebienia, to zgodnie z prawem tam przebywają.
I z jednej strony dobro kultury europejskiej wymaga utylizacji takich, z drugiej kultura nasza zapewnia wolność bycia debilem. No i można powiedzieć dziecku 'patrz jaki pedał oblesny'.

pablohasan

2022-01-31, 10:33
Szczerze to już wolę pedała niż ciapaka. Z pedałem sobie poradzę. Ze zgrają ciapaków już nie.

ifheowna

2022-01-31, 10:40
pablohasan napisał/a:

Szczerze to już wolę pedała niż ciapaka. Z pedałem sobie poradzę. Ze zgrają ciapaków już nie.



Ale chodzi Ci o gangbang, tak?

gieie

2022-01-31, 11:05
sothis napisał/a:

Mam mieszane uczucia.
Te.... Wyroby człowiekopodobne jakkolwiek rażą moje poczucie estetyki i generalnie generują chęć gnebienia, to zgodnie z prawem tam przebywają.
I z jednej strony dobro kultury europejskiej wymaga utylizacji takich, z drugiej kultura nasza zapewnia wolność bycia debilem. No i można powiedzieć dziecku 'patrz jaki pedał oblesny'.



Eee, raczej nie wolno Ci mówić 'patrz jaki pedał oblesny', to wolno tylko powiedzieć ciapakom.
Tak jak na ciapatego nie wolno mówić ciapaty a na murzyna, murzyn.
Gdyby ich "wyprosili" biali , to zanim by wyszli już byłaby tam TV a tych dwóch pedzi filmowałoby całe zajście.
Gównobórza na całe wyspy i Europę by się rozpętała.
Ale jeśli to zrobili śniadzi, to OK, pełna "kultura" i nawet sami to musieli filmować, bo nikt się nie odważył smartfona wyjąć.
Pierwsze, że już by go nie zobaczył, drugie, to wpie**ol gwarantowane.

jozue

2022-01-31, 11:11
boże ale ma baloniki ale bym się schlapał między te cycyszki może mieć kiełbaskę nie przeszkadza

pablohasan

2022-01-31, 11:18
ifheowna napisał/a:

Ale chodzi Ci o gangbang, tak?



Chodzi mi o twoją dupę. Wolałbym żeby cie jednak j***li biali chłopcy niż beżowi.

norgy80

2022-01-31, 11:56
To były niemieckie poczwary

To były niemieckie poczwary

Ke...........nt

2022-01-31, 11:58
Wyrzucanie za brak maseczki - FASZYZM
Wyrzucanie za przebieranki - JAZDA Z k***AMI

htp

2022-01-31, 12:46
gieie napisał/a:

Eee, raczej nie wolno Ci mówić 'patrz jaki pedał oblesny', to wolno tylko powiedzieć ciapakom.
Tak jak na ciapatego nie wolno mówić ciapaty a na murzyna, murzyn.
Gdyby ich "wyprosili" biali , to zanim by wyszli już byłaby tam TV a tych dwóch pedzi filmowałoby całe zajście.
Gównobórza na całe wyspy i Europę by się rozpętała.
Ale jeśli to zrobili śniadzi, to OK, pełna "kultura" i nawet sami to musieli filmować, bo nikt się nie odważył smartfona wyjąć.
Pierwsze, że już by go nie zobaczył, drugie, to wpie**ol gwarantowane.



Protestuję przeciwko traktowania słowa "Murzyn" jako obraźliwego, w imieniu sympatycznego Bambo, co w Afryce mieszka (a nie w np. w Berlinie).
Obraźliwy może być Nigger, murzyn itp.