18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

MultiKulturalizm na hiszpańskich ulicach

Musashi_Miyamoto • 2019-04-13, 23:58
Kompletnie sparaliżowane społeczeństwo w Hiszpanii. W Polsce koleś już by wyłapał High Kick-a na łeb nawet w Genderowej Warszawie nie licząc już innych miejsc a tam... Właściwie nie wiedzą co zrobić a czarny nie czuje żadnego powodu do niepokoju.


stefanwtiorturiowanyprzez

2019-04-14, 15:06
W Polsce za rządów pis liczba uchodźców dobiła do 600 tysięcy,albo robią w ch*ja obywateli,albo nie panują,nad niczym

LLime

2019-04-14, 16:51
A ja bym nic nie zrobił. Mam to w dupie, nie potrzebuję, żeby mnie ktoś później po sądach ciągał, bo uderzyłem kogoś i mu coś zrobiłem.
Skoro społeczeństwo jest tak durne, że pozwalają na wpuszczanie zwierząt na swoje podwórko, to niech się teraz z nimi użerają.

banerr

2019-04-14, 17:36
Prawidłowo się zachował według wzorców swojej kultury. Ewidentna wina babska bo nie miała opaski z odpowiednim napisem. Sama sobie winna powinna znać i być otwarta na multikulti.

m7eznb

2019-04-14, 19:47
tam wcale tak nie ma, w samym Madrycie toto przemyka, wszedzie policja, brak socjalu dla tego tałatajstwa zapewnił im lepszy byt niż francuzikom, niemcom i angolom

na...........pl

2019-04-14, 19:52
@Hrabia Drapula
Gdzie w Warszawie po lewej stronie są takie dzielnice? Śródmieście? Wilanów? Mokotów? Może na Żoliborzu jest tak niebezpiecznie?

pie**olisz jak potłuczony, szczególnie że nawet na takim Targówku czy Pradze żyją ludzie o innej karnacji - i sobie chwalą.

HEKTOR1226

2019-04-14, 21:00
Up
narkotykiTanio.pl

Myślę że Bielany są mocnym faworytem.

piniek3

2019-04-14, 23:56
Z jednej strony mam nadzieje, ze nie doczekam czasow az to czarne gowno zaleje nasze polskie ulice a z drugiej strony nie moge sie doczekac czasow gdy Polacy pokaza reszcie europy jak sie to gowno splukuje.

Krak

2019-04-15, 10:31
Skończyło się, mam nadzieję, bezboleśnie i ta laska przemyśli sprawę i wykarmi swoje dzieci mlekiem rasizmu.

batons0

2019-04-15, 10:42
Ma ruje to małpy poczuły zew.

skywalker75

2019-04-15, 12:13
stefanwtiorturiowanyprzez napisał/a:

W Polsce za rządów pis liczba uchodźców dobiła do 600 tysięcy,albo robią w ch*ja obywateli,albo nie panują,nad niczym


Od samego początku 2016 rząd twierdzi , że pracuje w Polsce milion ukrainców, tylko kiedyś platfusy twierdziły, że to nie uchodźcy i się nie liczy, a teraz zmienili zdanie . Pomysleli ,że jak powiedzą, że to jednak uchodźcy to łatwiej będzie Pisowi dosrać , że ich przyjmuje a mówi coś innego. I jak widac ty to kupujesz . Oczywistym jest, że polakom nie przeszkadzają pracujący u nas chrześcijanie ze wschodu, nie chcemy i tylko islamskich imigrantów z bliskiego wschodu i afryki.
Widzisz gdzieś w miastach uchodźców sterczących po zasiłki ? I nie pie**ol, że ukraińcy zabierają Ci pracę, bo pracowników ciągle brakuje.

Samuelcio

2019-04-15, 22:53
czarny mowi ze babka ma jego klucze a ta drze morde. wiec moze byc roznie tam...

eMJay8086

2019-04-16, 08:08
j***ne cioterskie porfawory!

DoubleBorger

2019-04-16, 11:20
Czemu murzyni mają taki głos jakby mieli iq na poziomie nie przekraczającym wagi chłopca 12 letniego?

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-04-16, 13:05
skywalker75 napisał/a:

Od samego początku 2016 rząd twierdzi , że pracuje w Polsce milion ukrainców, tylko kiedyś platfusy twierdziły, że to nie uchodźcy i się nie liczy, a teraz zmienili zdanie . Pomysleli ,że jak powiedzą, że to jednak uchodźcy to łatwiej będzie Pisowi dosrać , że ich przyjmuje a mówi coś innego. I jak widac ty to kupujesz . Oczywistym jest, że polakom nie przeszkadzają pracujący u nas chrześcijanie ze wschodu, nie chcemy i tylko islamskich imigrantów z bliskiego wschodu i afryki.
Widzisz gdzieś w miastach uchodźców sterczących po zasiłki ? I nie pie**ol, że ukraińcy zabierają Ci pracę, bo pracowników ciągle brakuje.



Wzrosła liczba Pakistańczyków,jak i Hindusów,a Ukry mi nie przeszkadzają,że pracują,tylko że to robią za psi ch*j,a to obniża konkurencyjność zarobków.Jak ci pracodawca powie że,nie dostaniesz podwyżki,bo Ukrainiec zrobi to za pół ceny,to wtedy zrozumiesz