18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Multikulti - to ma sens...

Halman • 2021-05-04, 16:33

miniatura filmowa w trzech aktach... :krejzi:

sa...........el

2021-05-04, 16:43
najlepsze, że w UK nie możesz nawet użyć gazu w obronie przed takim kimś, bo jest nielegalny i traktowany jak broń. Dostaniesz wtedy wyrok. Taki tam postęp i cywilizacja. Mieszkałem rok z 10 lat temu i wyj***ne, w PL jest względny spokój i jak ktoś myśli, to sobie i tak poradzi, a tak, to j***ć tę patologię, która się tam jak karaluchy pleni, czy to pakole, araby, hindusi, czy polacy. jeden wielki ściek patologii.

bojleros

2021-05-04, 16:49
No i następny do paki a szkoda bo egzekucja się należy

Kolczatka

2021-05-04, 17:18
Berlin ist multikulti

gnojarz

2021-05-04, 17:27
I oczywiście, białe k***y j***ne ciapackie ścierwo ratują xD

Kot_Schrodingera

2021-05-04, 18:41
gnojarz napisał/a:

I oczywiście, białe k***y j***ne ciapackie ścierwo ratują xD



ja tam murzyna widzę zasztyletowanego

KKusznir

2021-05-04, 19:01
satariel napisał/a:

najlepsze, że w UK nie możesz nawet użyć gazu w obronie przed takim kimś, bo jest nielegalny i traktowany jak broń. Dostaniesz wtedy wyrok. Taki tam postęp i cywilizacja. Mieszkałem rok z 10 lat temu i wyj***ne, w PL jest względny spokój i jak ktoś myśli, to sobie i tak poradzi, a tak, to j***ć tę patologię, która się tam jak karaluchy pleni, czy to pakole, araby, hindusi, czy polacy. jeden wielki ściek patologii.



mieszkałem parę lat w Anglii, rownież w dwóch innych krajach. Nigdy nie miałem potrzeby noszenia gazu ze sobą ani sytuacji sprawiających żebym zaczął.
Może to coś z Tobą i przyciągasz takie sytuacje?

plastic

2021-05-04, 19:10
KKusznir napisał/a:

mieszkałem parę lat w Anglii, rownież w dwóch innych krajach. Nigdy nie miałem potrzeby noszenia gazu ze sobą ani sytuacji sprawiających żebym zaczął.
Może to coś z Tobą i przyciągasz takie sytuacje?



miasta w uk roznia sie pod wzgledem bezpieczenstwa nocą w sposob znaczny. ZNACZNY.

Kamil3l

2021-05-04, 20:24
KKusznir napisał/a:

mieszkałem parę lat w Anglii, rownież w dwóch innych krajach. Nigdy nie miałem potrzeby noszenia gazu ze sobą ani sytuacji sprawiających żebym zaczął.
Może to coś z Tobą i przyciągasz takie sytuacje?



To gdzie mieszkałeś panie bezpieczny i czy wychodziłeś z domu więcej niż do pracy, a zakupy po drodze?

kawior2007

2021-05-04, 22:11
Chyba fejk, niemożliwe ze miał nóż

Heliar

2021-05-04, 22:11
Filmik zwięzły i konkretny, piwko za nie marnowanie czasu.

Gerwazy Waligóra

2021-05-04, 22:25
To nie jest multi kulti, to są już osiedleni od 2-3 generacji ludzie.
Akcja Londyn, czarni tam notorycznie noszą noże i mordują się każdego dnia nawzajem.

BLM, wersja murzyńska.

Nikt o tym nie mówi głośno, ale wszystko to wina białych.

czodA13

2021-05-05, 18:32
satariel napisał/a:

najlepsze, że w UK nie możesz nawet użyć gazu w obronie przed takim kimś, bo jest nielegalny i traktowany jak broń. Dostaniesz wtedy wyrok. Taki tam postęp i cywilizacja. Mieszkałem rok z 10 lat temu i wyj***ne, w PL jest względny spokój i jak ktoś myśli, to sobie i tak poradzi, a tak, to j***ć tę patologię, która się tam jak karaluchy pleni, czy to pakole, araby, hindusi, czy polacy. jeden wielki ściek patologii.



w dupie byles dlatego jestes na sadistic.

sa...........el

2021-05-05, 21:14
czodA13 napisał/a:

w dupie byles dlatego jestes na sadistic.



W dupie twojej starej, ale raz wyprzedził mnie pies na schodach i się urodziłeś.