18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Muka!

~Velture • 2018-01-01, 05:47
Nie ma to jak zrobić dzieciakom traumę do końca życia i stracić ich zaufanie w sekundę :roll:


BundyR

2018-01-01, 10:47
i fajnie gówniakom, a co k***a tylko Mikołaj i prezenty?

Cara_Al_Sol

2018-01-01, 11:48
Zajebisty sylwester musiał być, jak wrzucasz filmy o 5.47....
Zazdroszczę życia osobistego!
Pozdrawiam!

KiKiZ

2018-01-01, 13:59
@up: Hmm... no i? Wyznacznikiem zajebistego sylwestra jest się upodlić, zeszmacić, urzygać itd? Jeśli tak to:
Zazdroszczę życia osobistego!
Pozdrawiam!

Cara_Al_Sol

2018-01-01, 14:35
KiKiZ, Chyba nie zrozumiałeś...
Chodziło mi o fakt, że typ wrzuca materiał w Nowy Rok nad ranem.
Nikt nic nie pisał o piciu alkoholu.

ho...........zo

2018-01-01, 16:07
Cara_Al_Sol napisał/a:

Zajebisty sylwester musiał być, jak wrzucasz filmy o 5.47....
Zazdroszczę życia osobistego!
Pozdrawiam!


ch*j ci do tego co kto kiedy wrzuca. Kolejny cwaniaczek, który się tu będzie popisywał, że se imprezował w sylwestra i jakiego to on nie ma bogatego życia osobistego. Spędzaj se sylwestra jak chcesz, nikomu nic do tego, ale ty też się nie wpie**alaj w to, jak ktoś inny go spędza.

Rudinxon

2018-01-01, 16:32
hoszo napisał/a:


ch*j ci do tego co kto kiedy wrzuca. Kolejny cwaniaczek, który się tu będzie popisywał, że se imprezował w sylwestra i jakiego to on nie ma bogatego życia osobistego. Spędzaj se sylwestra jak chcesz, nikomu nic do tego, ale ty też się nie wpie**alaj w to, jak ktoś inny go spędza.



Święte słowa. Amen.

KiKiZ

2018-01-01, 17:30
Cara_Al_Sol napisał/a:

KiKiZ, Chyba nie zrozumiałeś...
Chodziło mi o fakt, że typ wrzuca materiał w Nowy Rok nad ranem.
Nikt nic nie pisał o piciu alkoholu.



Ale nie zaprzeczysz, że to, że jak ktoś nie spędza sylwestra na jakiejś imprezie/nie upodli się, to znaczy, że miał ch*jowego sylwestra? Pięknie opisane, że ch*j komu do tego jak spędził sylwestra :> Jak nie lubie autora tematu i mnie wk***ia, tak staję po jego stronie, mógł nawet o 00;00 wrzucić, jego sprawa. Tyle w temacie

~Velture

2018-01-01, 17:56
Niezmiernie mnie cieszy zainteresowanie tym w jaki sposób spędzam sylwestra.
Jak na naczelnego przegrywa i stulejarza, w tym bardzo zacnym gronie sadoli, spędziłem sylwestra z rodziną w domu gdzie oglądaliśmy na przemian tvp2, tvn i Polsat w przerwach od gry w karty w tysiąca. O 24 wyszliśmy na podjazd z lampkami szampana obejrzeć fajerwerki, potem zadzwoniliśmy do znajomych i do reszty rodziny złożyć życzenia aby finalnie iść spać ok 00:30.

Potem się obudziłem ok 5tej aby się wysrać i odlać. Niestety nie byłem w stanie usnąć więc siadłem do kompa. Dalszą część tej historii już znasz.

Mam nadzieję, że teraz już zaspokoiłem twoją ciekawość i bardzo mi przykro, że rozczarowałem twoje oczekiwania co do mojego życia towarzyskiego.

Za rok się poprawię i polecę do jakiejś dyskoteki się schlać jak świnia aby się obudzić we własnych rzygach z napie**alającym łbem i bez portfela.

~Velture

2018-01-01, 18:20
Cara_Al_Sol napisał/a:


Nic nie napisałem o imprezowaniu, ani o alkoholu...
Ja pie**ole, jakie z was typy...
Tylko awantury i jakieś prytyki.
Nic nie napisałem o sobie, ale np. ty już wiesz lepiej co i jak, nie?
Coś ci w coś i wesołego nowego roku, p*zdo z neta.


Osobiście nie przepadam za hoszo ale przeginasz pałę.

kondzio63221

2018-01-02, 03:08
Cara_Al_Sol napisał/a:

Zajebisty sylwester musiał być, jak wrzucasz filmy o 5.47....
Zazdroszczę życia osobistego!
Pozdrawiam!


Może grał w tomb raidera? Niech sobie sylwka spędza, tak jak chce. Przestań dyktować, bo dyktatorem zostaniesz. :-P

BartekN

2018-01-03, 14:05
hoszo napisał/a:


ch*j ci do tego co kto kiedy wrzuca. Kolejny cwaniaczek, który się tu będzie popisywał, że se imprezował w sylwestra i jakiego to on nie ma bogatego życia osobistego. Spędzaj se sylwestra jak chcesz, nikomu nic do tego, ale ty też się nie wpie**alaj w to, jak ktoś inny go spędza.


No k***a typowy sadistic.
Cisnięcie po wszystkich dookoła- haha, ale zabawne :mrgreen:
Cisnięcie po stulejarzu i anonie- ej kolego, nie miło z Twojej strony :/

Mochin7

2018-01-05, 23:47
To buduje charakter 8-)