18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Mudżyn

mam3zl • 2022-02-12, 12:23
Dlaczego żaden murzyn nie zginął w Auschwitz ?





- Bo żadnego nie udało się wepchnąć pod prysznice.

korowiow777

2022-02-12, 17:25
Żarty z Oświęcimia świadczą o kilku sprawach. Braku wiedzy, człowieczeństwa, zwykłej ludzkiej przyzwoitości. Wystarczy odwiedzić to miejsce i z pewnością zapamiętasz do konca życia tę wizytę. Nigdy nie żartowalibyście w ten sposób. Wiem, piszę to na darmo ale mam taką potrzebę. A domorosłym prawilniakom dodam tylko że niemcy mordowali tam też dzieci. Na oczach rodziców. Może to wam trochę pomoże zamknąć ryje gdy zamknąć je trzeba.

Znawca_Cipek

2022-02-12, 18:08
korowiow777 napisał/a:

Żarty z Oświęcimia świadczą o kilku sprawach. Braku wiedzy, człowieczeństwa, zwykłej ludzkiej przyzwoitości. Wystarczy odwiedzić to miejsce i z pewnością zapamiętasz do konca życia tę wizytę. Nigdy nie żartowalibyście w ten sposób. Wiem, piszę to na darmo ale mam taką potrzebę. A domorosłym prawilniakom dodam tylko że niemcy mordowali tam też dzieci. Na oczach rodziców. Może to wam trochę pomoże zamknąć ryje gdy zamknąć je trzeba.



Moze dlatego my, Polacy, mozemy z tego zartowac, bo nie mamy z tym nic wspolnego. Niemcom natomiast wypadaloby zamknac mordy i siedziec cicho, a nie uswiadamiac dzieciom w szkolach, ze za II wojne swiatowa odpowiadaja nazisci przybyli z kosmosu, zamykajacy wiezniow w POLSKICH OBOZACH!
Pamietam, jak w zeszlym roku swietowalismy Dzien Zakonczenia II Wojny Swiatowej. Sluchalem wtedy Radia Hamburg. Wiecie, co swietowali Niemcy? Dzien ZWYCIESTWA NIEMIEC NAD NAZIZMEM!

Dzisiaj

2022-02-12, 19:48
UWAGA :

Ludzie k***a pomyslcie troche ! Popie**olilo was z tymi prysznicami ?!

Ktos z was byl w Auschwitz? Widzial tak zwane komory gazowe? Wedlug zeznan "naocznego swiadka" na jeden strzal wchodzilo 1500 osob do komory. 15 minut i zagazowani. Takich transportow mialo byc 6 dziennie.

Teraz troche logicznego myslenia :

Czy ktos kiedykolwiek slyszal o tym, by ludzie pracujacy przy obsludze komor gazowych uzywali masek gazowych? Gdzies w dokumentach zachowaly sie jakies wzmianki na ten temat? Jesli gazujesz 1500 ludzi... mozliwe ze.... MOZLIWE k***A, ZE smiercionosny gaz mogl zostac uwieziony w organizmach, plucach zagazowanych ludzi. Naoczny swiadek NIC nie wspominal o maskach gazowych wiec wychodzi, ze zapiedalali bez masek - super. Nic nie bylo na temat wietrzenia takiej komory gazowej. Gazujesz ludzi, 15 min i wbijasz z partyzanta do komory by wyciagac KLESZCZAMI ludzi POJEDYNCZO ciagneli ich po ziemi do pokoju obok gdzie znajowała sie MAŁA, RĘCZNA winda, ktora okolo 6 cial bylo wciągane RĘCZNIE na pierwsze pietro do pieców. Zakladam, ze kazdy z was wie, co sie dzieje z czlowiekiem po smierci i nie chodzi mi o to, ze idzie sie do nieba... Zwieracze jako, ze sa miesniami - po smierc juz nie funkcjonują i czlowiek szcza i sra pod siebie.
Wyobrazcie sobie, ze z 1500 ludzi wiekszosc miala cos w dupie i mieli troche szczyn... Jak myslicie? Kilka osob potrafilo ogarnac syf po takiej liczbie osob? :D
Przeciez tam nie bylo kanalizacji, odplywow itd wiec zakladam, ze musieli szczyny i gowno wybierac jakimis wiadrami, lopatami i k***a czyscic na glancuś cycuś tak by nastepna partia nie skapnela sie, ze jest w komorze i, ze z prysznicy zaraz poleci woda.

Serio serio... k***a zastanowcie sie jak to musialoby wygladac? 6x1500 ludzi dziennie i ogarnianie tego syfu. Przeciaganie kazdego ciala PIJEDYNCZO przez kilkanascie metrow (zalozmy, ze niektorzy wazyli 50kg a inni 80kg wiec niech bedzie 65kg na cialo)
Gdyby 10 osob wam nasrało i naszczało w łazience a potem by to rozmazali elegancko po podlodze (ciagniete ciala kleszczami) - jak dlugo musielibyscie ogarniac, zeby starzy sie nie zorientowali, co wasie kumple odj***li po LSD ? :D Teraz wyobrazcie sobie nie 10, nie 100 ale 6000 dziennie srajacych i szczajacch wam do malego zamknietego pomieszczenia.

To wszystko oczywiscie sie wydarzlo i jest jak najbardziej prawdziwe... jesli uznamy, ze logika nie jest istatnym czynnikiem w takich historiach. Jesli tak uznamy to opowiesc mlodej zydowki, ktora siekiera zabila SSmana, przeskoczyla przez ogrodzenie z drutem kolczastym, uciekla do lasu gdzie zostala przygarnieta przez stado wilkow i pol roku mieszkala z wilcza rodzina... jest calkowicie realna i nie podlega podwazeniu :D

Moze odpowiedz jest znacznie prostsza? Nie mozna mowic, ze ktos zmysla... bo wtedy to bedzie antysemityzm. Ciekawia mnie zeznania zydow uwiecznionych na tasmie w ktorych opowiadaja, ze jadac pociagniem zatrzymali sie na jakies stacji gdzie meli dlugi postoj (czy ch*j wie co) i byly tam publiczne prysznice, gdzie kazano im sie umyc. Mloda zydowka poszla pod prysznic i jak poleciala woda... to ona wtedy sie rozplakala bo slyszala jeszcze przed wojna o gazie wylatujacym z prysznicy. Zanim hitler doszedl do wladzy to zydzi w USA w New York Times juz pisali o mordowaniu zydow i magicznej liczbie 6 milionow zamordowanych zydow w Europie - cekawe prawda?

Jesli ktos sie wysyli na odpowiedz do mojego posta - prosze najpierw rozbic analize komor gazowych, matematyki, czasu potrzebnego na ogarniecie, temat wietrzenia komory, prawdopodobne metody czyszczenia komory po gazowaniu itd.

PS. ciekawe, ze niemieccy naukowcy potrafili zrobic taki sprzet wojenny dla rzeszy, czolgi, samoloty, rakiety V1 i V2, uboty, potrafili produkowac paliwo dla wojska itd a k***a debile nie potrafili w komorach gazowych zrobic jakis tasmociagow transportujacych ciala tylko trzeba bylo RECZNIE, POJEDYNCZO, KLESZCZAMI ciagnac ciala kilkanascie metrow i RECZNIE wciagac windą okolo 6 cial rownoczesnie... - niezle debile co nie? ;)

ciepson

2022-02-12, 21:05
@up
Widzę, że niezłe rozkminy masz przy sobotnim wieczorze.

Autor

2022-02-13, 10:38
Miles87 napisał/a:

No wiec polaczki zanim cos tam zaszczekasz to skoncz podstawowke, mam nadzieje ze jestes na tym etapie edukacji bo jak jestes starszy i piszesz takie gowna to mam zla wiadomosc, po prostu jestes 0. Jak juz skonczysz podstawowke zasiegnij troche wiedzy historycznej, socjologicznej i psychologicznej tylko nie na stronach dla antypolskich smici, teraz niestety tego duzo bo odpady ktore wspieraja konfederacje maja dostep do intenetu( czesc juz wyrosla z gimnazjum - nie konczac go oczywiscie). Uwazaj na daty bo moga ci sie pie**olic. Tak czy siak chwilowo marsz do edukacji i masz szlaban na kompa( po co masz robic z siebie debila polaczku?)


Wiesz, że można przekazać sprawę do sądu z art. 133 KK?
Więc bastuj antypolski chamie.

Dzisiaj

2022-02-13, 13:46
ciepson napisał/a:

@up
Widzę, że niezłe rozkminy masz przy sobotnim wieczorze.



wiesz... jak ktoś Ci np. mowi :

- w niedziele bylem na siłce, zrobilem zyciowke, wycisnąłem 220 na klate ale potem postanowilem isc do pobliskiej biedronki i kupilem sobie redbulla. Droga powrotna spacerkiem zajela mi 5 minut, potem na silce dolozylem 80kg i zrobilem serie 5 powtorzen...

Jedni ludzie mu pogratuluja i beda opowiadac, jakiego maja silnego fumfla a drudzy zapytaja :

220 na klate? Przeciez tydzien temu ledwo brales 70kg. Taki progres w tydzien? Byles w niedziele a ta niedziela akurat niehandlowa wiec jak kupiles redbulla w biedrze? Wrociles w 5 minut spacerkiem a najblizsza biedra jest oddalona o 3km od silki... jak to spacerkiem w 5 min? Dolozyles 80kg czyli razem 300kg i zrobiles serie? a ponos zyciowka to 220kg w ktora nie chce mi sie wierzyc. Oczywiscie kolegi z silowni nie mozna nazwac klamca bo zostanie sie okrzykniety antysemita :D

ps. rozumiem, ze jestes pod wrazeniem rozkminy o komorach? :) jesli uwazasz za belkot to rozkmin moją rozkmine i zdanie po zdaniu przeanalizuj i mnie zmasakruj :D dzieki

ciepson

2022-02-13, 15:45
@up
Akurat ten kolega z siłowni dał mi pomarańczę i pokazał jak żyją ludzie. Opowiadał też o ręcznikach, które kradł glazurnik. Była afera z tego powodu a ten debil nawet jednego słowa nie zrozumiał, po czym padł na kolana i łapał ślinę Billy'ego.

Słyszałem od niego historię,która przytrafiła mu się w Londynie.
Na skrzyżowaniu światła się zepsuły i stał gliniarz, który kierował ruchem na skrzyżowaniu. Ludzie czekali na swoją kolej na przejście przez jezdnię. No i stał taki facet z zakupami i zaczął coś mówić po polsku. Chciał już przejść przez ulicę a ten gliniarz do niego wyciągnął rękę tak jakby chciał pokazać heil Hitler i mówi " hold it ". A ten Polaczek do tego gliniarza mówi " senk you " i podbiegł do niego, bo myślał, że on chce mu pionę przybić i rozjechała go ciężarówka. I to k***a Londyn. Ten mu wystawią rękę żeby mu powiedzieć " zatrzymaj się " a ten Polak myślał, że chce mu przybić pionę i poleciał wprost pod samochód
To nawet nie było " thank you " a jakieś " seenkju! "

Wspominał też od niego o ekipie Polaków naprawiającej dach u jego sąsiada. Mówił, że zagadał do nich i okazało się, że jeden z robotników ukończył fizykę na Uniwersytecie im. Kopernika w Toruniu. Dowiedział się jakie metody nauczania tam panowały i był w szoku jak niski jest poziom w Polsce.

Był też problem z inną ekipą, gdzie pracownicy narzekali, że w skrzynce gwoździe są źle ułożone i trudno się je wbija a oni nie wiedzieli, którą stroną wbija się gwoździe. Majster się wtedy wk***ił i powiedział pracownikom żeby wbijali skierowane ostrym końcem, bo te łepkami do ściany będą potrzebne z drugiej strony domu.

Nie mogłem uwierzyć w to co Jankes mówił, ale on tam był i widział.

No...........95

2023-03-26, 17:47
Miles87 napisał/a:

Czy ty wlasnie chcesz powiedziec ze polaczki byli na tyle glupi ze gineli a wystarczylo nie wejsc do lazni? Musisz byc wyborca konfederacji z takim rozumkowaniem.



To nie jest portal polityczny.