18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Halman

2020-04-24, 19:37
FoxEngine napisał/a:

I to jest fart



a fapowanie nabiera nowego wymiaru...

poligon6

2020-04-24, 19:49
~HAL9000/2 napisał/a:

a fapowanie nabiera nowego wymiaru...



To co ty masz? Ołówka?

swampman

2020-04-24, 21:19
czyli wszechmogący bóg, ktory z wlasnej woli i kaprysu nałożył na człowieka grzech pierworodny, pozniej wysłał siebie (alterego) w postaci swojego syna na ziemie, żeby dac sie torturowac i zajebac na krzyzu aby ten grzech odpuścić ludziom, nie potrafi tez zabic muchy z dziura w rekach?
to chyba fejk!?

ależ on jest wszechmogącym altruistą... niech mnie ktos powstrzyma bo zaczne wierzyc! :lol: 3 2 1...

~DMT

2020-04-24, 21:26
No i się wyjaśniło, dlaczego w Brazylii tyle tego ch*jowstwa lata...

DużyKutas

2020-04-24, 22:33
swampman napisał/a:

czyli wszechmogący bóg, ktory z wlasnej woli i kaprysu nałożył na człowieka grzech pierworodny, pozniej wysłał siebie (alterego) w postaci swojego syna na ziemie, żeby dac sie torturowac i zajebac na krzyzu aby ten grzech odpuścić ludziom, nie potrafi tez zabic muchy z dziura w rekach?
to chyba fejk!?
ależ on jest wszechmogącym altruistą... niech mnie ktos powstrzyma bo zaczne wierzyc! 3 2 1...



Gdybys byl wszechmocny to też nudziłoby ci się w ch*j.

Dzisiaj

2020-04-24, 22:45
Jakby Jezus ponownie zstapil na Ziemie - dalby sie ukrzyzowac ponownie - widzac takie slabe tematy na sadolu


Maloważne

2020-04-24, 23:15
Specjalnie się zalogowałam pierwszy raz od kilku lat, żeby dać piwko. Śmieszy mnie to :mrgreen:

ddss

2020-04-25, 00:01
Susza zapowiadana w obecnym roku przy tym temacie będzie jak monsun

LB...........BZ

2020-04-25, 01:27
Won z tym syfem. Nic to nie wnosi ani to smieszne.

skywalker75

2020-04-25, 01:41
swampman napisał/a:

czyli wszechmogący bóg, ktory z wlasnej woli i kaprysu nałożył na człowieka grzech pierworodny, pozniej wysłał siebie (alterego) w postaci swojego syna na ziemie, żeby dac sie torturowac i zajebac na krzyzu aby ten grzech odpuścić ludziom, nie potrafi tez zabic muchy z dziura w rekach?
to chyba fejk!?
ależ on jest wszechmogącym altruistą... niech mnie ktos powstrzyma bo zaczne wierzyc! 3 2 1...


Bóg tworząc człowieka dal mu wolną wolę. Grzech pierwotny jak i każdy inny jest przejawem woli człowieka. Myślenie nie boli.

swampman

2020-04-25, 02:13
Dużyku*as napisał/a:

Gdybys byl wszechmocny to też nudziłoby ci się w ch*j.



jakbym byl wszechmocny to poprostu bym zalatwil sprawe :lol:
jakby mi sie nudzilo to napewno znalazlbym ciekawsza rozrywke niz sadomaso :lol:



skywalker75 napisał/a:

Bóg tworząc człowieka dal mu wolną wolę. Grzech pierwotny jak i każdy inny jest przejawem woli człowieka. Myślenie nie boli.



1. nie. nie stworzyl i nic nie dał
2. grzechem jest to co ci ksiadz powie ze jest. grzech pierworodny a wlasciwie jego filozofia jest jednym z najbardziej toksycznych elementow natury biblijnego boga i pokazuje jego ch*jowe cechy. kara za zlamanie zakazu a odkupienie tylko przez wiare :lol: i kazdy nawet ten nienarodzony jest juz tym obarczony...
3. marna bajka pod kazdym wzgledem. marne historie a jeszcze gorsze odpowiedzi na kluczowe pytania.
4 polecam. mniej bajek a wiecej np. hitchensa