18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Muammar Gaddafi w 2006 mówi co się stanie z Europą.

BenderXXX • 2017-10-10, 12:42
10 Kwietnia 2006 roku Al Jazeera TV. Gadaffi wygłasza przemówienie.



Tłumaczenie:

Cytat:


Europa jest w trudnej sytuacji. Zbiegiem czasu powinna przejść na Islam lub zadeklarować wojne ludowi muzułmańskiemu.
Albania, która jest państwem muzułmańskim, weszła do UE. Bośnia, która jest krajem muzułmańskim, weszła do UE.
Pięćdziesiąt procent jej (Bośni) obywateli to muzułmanie. Są znaki, że allah przyzna islamowi zwycięstwo w Europie bez mieczy, bez broni, bez podboju militarnego. Pięćdziesiąt milionów muzułmanów w Europie zmieni je w muzułmański kontynent w kilka dekad



Link do całości: https://www.youtube.com/watch?v=WCGYKSEsYFM, w opisie jest cały tekst po angielsku.

Wiewór

2017-10-10, 12:49
Szkoda, że tak dobrze nie przewidywał wydarzeń w kraju i nie potrafił planować polityki wewnętrznej i skończył jako tarcza strzelecka dla bojowników dupcących kozy.

lm65

2017-10-10, 13:36
oni za sam język w jakim mówią powinni być wysłani na tamten świat.

nowynick

2017-10-10, 14:25
Abraxus napisał/a:

Szkoda, że tak dobrze nie przewidywał wydarzeń w kraju i nie potrafił planować polityki wewnętrznej i skończył jako tarcza strzelecka dla bojowników dupcących kozy.



bo w życiu każdego dyktatora jest ten magiczny moment kiedy wpada na pomysł, że za ropę nie będzie się rozliczał w USD. Jakoś momentalnie bomby i czołgi wprowadzają tam demokrację...

poligon6

2017-10-10, 14:39
"bo w życiu każdego dyktatora jest ten magiczny moment kiedy wpada na pomysł, że za ropę nie będzie się rozliczał w USD. Jakoś momentalnie bomby i czołgi wprowadzają tam demokrację..."

Ach te teorie spiskowe, napisz jeszcze ze USA go napadło.

nowynick

2017-10-10, 15:11
:roll:

a po co? Wynajęli kilkuset najemników, a motłochowi rozdali kałachy. Stary sprawdzony sposób USA (pewnie dlatego tak się Ruskich czepiają, że na Ukrainie podpie**olili im pomysł na wojnę, a mieli opatentowane :D )

100Burned

2017-10-10, 15:12
Piece w Auschwitz są sprawne.

Tak dla przypomnienia o tym napisałem.

Timitum

2017-10-10, 15:14
@poligon6 USA zrobiło sobie niedźwiedzią przysługę zdejmując Kadafiego, i wiedzieli o tym (mieli ekspertyzy od specjalistów, wywiadu i tak dalej). Następnie uzbroili i wyszkolili Bractwo muzułmańskie, o którym wiedzieli, że będzie się chciało usamodzielnić i "dżihadować". Uj***nie parytetu złota brzmi dość sensownie, zwłaszcza, gdy BILION dolców pojawia się z dupy wg rozliczeń Rezerwy Federalnej (jak wynikło z komisji kongresu USA w której zasiadał Trey Gowdy gdyby ktoś chciał poszukać u wujka G). Ostatni prezydent który chciał zrobić to samo (tylko na srebrze) dostał headszota za 100pkt od n00ba snajperki. Przypadek? Nie wykluczam, choć daje do myślenia.

poligon6

2017-10-10, 15:22
Cytat:

A po co? Wynajęli kilkuset najemników, a motłochowi rozdali kałachy. Stary sprawdzony sposób USA (pewnie dlatego tak się Ruskich czepiają, że na Ukrainie podpie**olili im pomysł na wojnę, a mieli opatentowane :D )



Tiaa i pokonali zawodowa armie.


Timitum napisał/a:

@poligon6 USA zrobiło sobie niedźwiedzią przysługę zdejmując Kadafiego, i wiedzieli o tym (mieli ekspertyzy od specjalistów, wywiadu i tak dalej). Następnie uzbroili i wyszkolili Bractwo muzułmańskie, o którym wiedzieli, że będzie się chciało usamodzielnić i "dżihadować". Uj***nie parytetu złota brzmi dość sensownie, zwłaszcza, gdy BILION dolców pojawia się z dupy wg rozliczeń Rezerwy Federalnej (jak wynikło z komisji kongresu USA w której zasiadał Trey Gowdy gdyby ktoś chciał poszukać u wujka G). Ostatni prezydent który chciał zrobić to samo (tylko na srebrze) dostał headszota za 100pkt od n00ba snajperki. Przypadek? Nie wykluczam, choć daje do myślenia.



Po pierwsze mieszali tam błownie Europejczycy. Włosi, Francuzi i brytole. Każdy miał swój interes. Brytole Lockerbe, Francuzi kontrakty naftowe, Włosi podobnie plus prywatne biznesy rzadzacych. Jankesi mieli tam najmniej do gadania, wprawdzie wyslali na poczatku siły, ale kongres szybko je zawrócil. Tutaj Europa narobiła syfu i nie chca posprzatac

Timitum

2017-10-10, 15:29
@up hmmm... Wygląda na to, że możesz mieć rację, a ja mogłem się mylić. Głupia sprawa.

SpeedyG

2017-10-10, 15:33
Ktoś zaj***ł libijskie złoto, do tego Kaddafi chciał zrobić unię północnoafrykańską z walutą opartą tylko na złocie, tzw. złoty denar. To nie są żadne teorie spiskowe tylko polityczna zagrywka potęg gospodarczych świata. Nawet w tych latach działała ogólnoświatowa propaganda, która wprowadzała słowa "demokracja", i filmy typu "Dyktator" który to pokazywał prześmiewczo jakimi to tyranami są prawomocnie władcy tamtych państw. Podobnie było z filmem Rambo 3, kiedy Ruscy najechali Afganistan to muzułmanie byli opisani jako prawi, honorowi i szlachetni ludzie walczący o wolność. Potem USA sama ich najechała. hehe
Ja ze swoich doświadczeń mogę tylko powiedzieć, że coś się szykuje na Zatoce Perskiej, może jakaś inwazja na Iran, bo amerykańce zbroją się w tych rejonach i kupują statki, wydają na projekty rządowe grube miliony podobnie jak robili przed pierwszą wojną w zatoce.

poligon6

2017-10-10, 15:57
Cytat:

Ktoś zaj***ł libijskie złoto, do tego Kaddafi chciał zrobić unię północnoafrykańską z walutą opartą tylko na złocie, tzw. złoty denar. To nie są żadne teorie spiskowe tylko polityczna zagrywka potęg gospodarczych świata. Nawet w tych latach działała ogólnoświatowa propaganda, która wprowadzała słowa "demokracja", i filmy typu "Dyktator" który to pokazywał prześmiewczo jakimi to tyranami są prawomocnie władcy tamtych państw. Podobnie było z filmem Rambo 3, kiedy Ruscy najechali Afganistan to muzułmanie byli opisani jako prawi, honorowi i szlachetni ludzie walczący o wolność. Potem USA sama ich najechała. hehe
Ja ze swoich doświadczeń mogę tylko powiedzieć, że coś się szykuje na Zatoce Perskiej, może jakaś inwazja na Iran, bo amerykańce zbroją się w tych rejonach i kupują statki, wydają na projekty rządowe grube miliony podobnie jak robili przed pierwszą wojną w zatoce.



Nie no żeby mieszać filmy do polityki to juz przesada. A jak dla mnie Kadafi mógł nawet kolonizowac marsa i mogło go przez to uj***ć NASA. Natomiast radze zapoznać się z faktami kto tam głownie mieszał i nie byli to jankesi.

SpeedyG

2017-10-10, 16:11
Up
No z tym to masz rację, bo to głównie kraje Unii Europejskiej , tak jak ze stworzeniem isis- co oficjalnie potwierdzili w brytyjskim parlamencie, że niby przez pomyłkę ich dozbroili. Jednak propaganda w jakiś sposób zadziałała i usprawiedliwiła przewroty "demokratyczne" w Libii, Algierii, Egipcie czy Syrii. W głównych mediach była wtedy moda na walkę o wolność, demokrację i inne bzdury.
Jankesom pewnie też to było na rękę, destabilizacja krajów bogatych w ropę i ch*j wie czy nie szkolili również agentów do powstania isis.

blurs

2017-10-27, 00:18
największym błędem amerykanów była likwidacja Gadaffiego. W tych krajach musi być twardy przywódca inaczej dzieją się złe rzeczy...