18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Mrówczy kościół

Pantilion • 2018-09-20, 05:14
Plaga mrówek w peruwiańskim kościele :shock:


BundyR

2018-09-20, 05:16
pewnie coś ksiądz przeskrobał i wysłano mu plagi egipskie

~Velture

2018-09-20, 06:14
Mrówka też człowiek.

Loaloa

2018-09-20, 06:40
W Peru do kościoła chodzą mrówki, w k***ilandii barany.

Pantilion

2018-09-20, 06:48
Loaloa napisał/a:

W Peru do kościoła chodzą mrówki, w k***ilandii barany.



:plzdie: skończ już pie**olić i pluć na swój kraj sukinsynu. Przed "w" nie stawiamy przecinka baranie


Wiewór

2018-09-20, 09:29
BundyR napisał/a:

pewnie coś ksiądz przeskrobał i wysłano mu plagi egipskie


To trudna zagadka ale spróbuję. Co złego mógł zrobić ksiądz, że pam buk wysłał mu plagę egipską?
hmmm. Już wiem. Pewnie pie**olił dzieci. W sumie to było proste.

lm65

2018-09-20, 12:31
Widziałem kiedyś film "Mordercze mrówki" może to te same :)

Henboh

2018-09-20, 13:31
Pantilion napisał/a:


skończ już pie**olić i pluć na swój kraj sukinsynu. Przed "w" nie stawiamy przecinka baranie



To nie jest przecinek przed "w", tylko przed "dopowiedzeniem".
Tu masz przykład z przecinkami przed "i": https://www.prosteprzecinki.pl/przecinek-przed-i
Mógł przed "w" wstawić "a", sens by się nie zmienił, ale nie miałbyś cię do czego przyczepić.

Także emigrant, a-patriota i, jeśli wierzyć "rudemu", pedał ze zmywaka, pisze lepiej po polsku od Ciebie.

Pantilion

2018-09-20, 16:04
@up co Ty mi pie**olisz o przecinkach przed "i"? Widzisz tam "i"? Mógł dać "a" i było by dobrze. Nie o pisanie mi chodzi w moim komentarzu omnibusie :) Gdyby ta ściera nie pluła na swoją ojczyznę to nawet bym nie napisał. Chyba, że jesteś tym jego kochankiem/kochanką no to zwracam honor o dupo jebce trzeba dbać :amused:

saves

2018-09-20, 16:51
Śpiewali "Słodki Jezu" to i przyszły.

Henboh

2018-09-20, 18:39
Pantilion, próbowałem grzecznie wyprowadzić Cię z błędu (przykład z "i" akurat znalazłem, a niby przed "i" też się przecinków nie stawia, no chyba, że nie rozumiesz co znaczy "przykład", co w tym kontekście, by mnie nie zdziwiło), ale tacy debile jak Ty, nie potrafią przyjąć zdrowej krytyki i od razu do bluzgów przechodzą. ch*j mnie obchodzi co masz od "zmywaka" (choć znam jego żałosne wypociny/trolowanie), ale jak k***a chcesz kogoś krytykować to zrób to porządnie, a nie dopie**alasz się wyimaginowanych błędów, "bo nie o to Ci chodziło".

"Rudy" przynajmniej jak po nim jedzie, to z konkretnych powodów, a nie dopowiada sobie jakąś "filozofie".

Pantilion

2018-09-20, 19:07
[quote="Henboh"]Pantilion, próbowałem grzecznie wyprowadzić Cię z błędu (przykład z "i" akurat znalazłem, a niby przed "i" też się przecinków nie stawia, no chyba, że nie rozumiesz co znaczy "przykład", co w tym kontekście, by mnie nie zdziwiło), ale tacy debile jak Ty, nie potrafią przyjąć zdrowej krytyki i od razu do bluzgów przechodzą. ch*j mnie obchodzi co masz od "zmywaka" (choć znam jego żałosne wypociny/trolowanie), ale jak k***a chcesz kogoś krytykować to zrób to porządnie, a nie dopie**alasz się wyimaginowanych błędów, "bo nie o to Ci chodziło".

"Rudy" przynajmniej jak po nim jedzie, to z konkretnych powodów, a nie dopowiada sobie jakąś "filozofie".[/quote

Gościu od debili to sobie możesz kolegów wyzywać. Ja Cie nie obrażałem. Kto tu nie potrafi dostosować się do dyskusji :) Śpij dobrze i z grzeczności już ci nie odpiszę

Foto123

2018-09-20, 19:27
Konkretnie to termity, one mają tak obfite rójki.

Loaloa

2018-09-20, 19:54
Cytat:

up co Ty mi pie**olisz o przecinkach przed "i"? Widzisz tam "i"? Mógł dać "a" i było by dobrze. Nie o pisanie mi chodzi w moim komentarzu omnibusie :) Gdyby ta ściera nie pluła na swoją ojczyznę to nawet bym nie napisał. Chyba, że jesteś tym jego kochankiem/kochanką no to zwracam honor o dupo jebce trzeba dbać :amused:



Ale się gimbus zbulwersował. Weź zjedz Snickersa, albo napij się jakichś ziółek na uspokojenie, bo ci jeszcze coś pęknie i mama popadnie w czarną rozpacz. A kiedy już ochłoniesz, dawaj pucować swoją ojczyznę, bo plwam na nią od bladego świtu i jest już nieco uświniona.

InnyName

2018-09-20, 21:02
Sk***ysyny wiecie że największe mrowisko świata ma 5760 km i mieści się od włoskiej Riwiery, wzdłuż wybrzeża morskiego, aż do północnozachodniej Hiszpanii?
Wybijają każdą inną "nację" mrówek, takie imperium osmańskie trochę :D