18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

można umrzeć z pragnienia ...

te...........se • 2009-08-28, 22:21

...wszystko się wyleję :wodka:

Modliszka

2009-08-28, 22:26
Przypomina mi PELIKANA !!! :mrgreen:

hugoboss17

2009-08-28, 23:35
po jaki ch*j ludzi e se to robią ?? Oo pojebus nawet się napić nie może

tortured_soul

2009-08-29, 00:19
z takim ch*jkiem bym nie pił bo strasznie by oszukiwał;P

zordon71

2009-08-29, 00:45
chyba im wieksze kółko tym bardziej atrakcyjni z tego co słyszałem :D ale lepiej poszukać w google ;] poco mu ten badziew

ArniHell

2009-08-29, 01:30
wary obciągary

marcin_

2009-08-29, 09:39
Plemię Mursi z Etiopi. Teraz to weszło w kanon BM, chyba lip plate trzeba w google wpisać i może traficie na jakiegoś eur/usa z takim czymś, tyle, że mniejszym.

I dla potwierdzenia zordona:
"Kobietom wkraczającym w dorosłe życie, rozcina się dolną wargę tak, by móc umieścić w niej gliniany krążek. Z czasem zamienia się krążki na coraz większe, mogące osiągać średnicę około 35 cm. Bilans jest prosty – im większy krążek w wardze kobiety, tym bardziej atrakcyjną jest w oczach plemienia i tym więcej krów jest w stanie oddać jej rodzinie mężczyzna chcący się z nią ożenić. Co ciekawe czasem walki o wybrankę, prowadzone na kije, toczone są na śmierć i życie."
Źródło: http://kok.blox.pl/2008/02/Pieknosc-z-plemienia-Mursi.html

te...........se

2009-08-29, 10:56
Teraz to weszło w kanon BM, chyba lip plate trzeba w google wpisać i może traficie na jakiegoś eur/usa z takim czymś, tyle, że mniejszym.

dokladnie tak ,


tortured_soul napisał/a:

z takim ch*jkiem bym nie pił bo strasznie by oszukiwał;P



przez slomke moze daloby rade

hugoboss17 napisał/a:

po jaki ch*j ludzi e se to robią ?? Oo pojebus nawet się napić nie może



taka tradycja , kultura . lubi sie wyrozniac ? xDD ja lubie piercing i myslalam o tunelach w uszach , wieszanie na hakach i scaryfikacje , z tuneli zrezygnuje bo do dowodu zdjecia dorobiac nie bedzie ladnie wygladac .

Gondone

2009-08-29, 11:23
jest tez teoria, ze niektóre plemiona przejęły ten zwyczaj, bo wtedy biali nie chcieli ich na niewolników.

nie wiem na ile została udowodniona.

grauper

2009-08-29, 15:25
Koles sie nawet przelizac z laską nie może z takim gównem w mordize. Ps. Laska na 1 filmiku jest po prostu pro XD ma 2 kółka XD

rrdzony

2009-08-29, 16:30
hugoboss17 napisał/a:

po jaki ch*j ludzi e se to robią ?? Oo pojebus nawet się napić nie może



na punka mi nie wygląda, to pewnie taką tradycję mają

te...........se

2009-09-17, 23:12
grauper napisał/a:

Koles sie nawet przelizac z laską nie może z takim gównem w mordize. Ps. Laska na 1 filmiku jest po prostu pro XD ma 2 kółka XD



robiac sobie to , zapomnieli jakie przyjemnosci ich omina ;D

grauper napisał/a:

Koles sie nawet przelizac z laską nie może z takim gównem w mordize. Ps. Laska na 1 filmiku jest po prostu pro XD ma 2 kółka XD



jak widać .. radzi sobie jakoś :mrgreen: