18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Można Jej nie lubić, ale trzeba Ją szanować!

steve231 • 2013-08-02, 12:39


Krótki film o Polsce

Wdr

2013-08-02, 12:44
ja pie**ole czemu Wy wszyscy jesteście Patriotami tylko 1? a przez resztę roku jak czarni niewolnicy dajecie się r*chać? szkoda że k***a nie prężycie tak klat przez reszte roku jak tego 1

matbezpokory

2013-08-02, 13:01
Kocur, naprawdę ciary są piwko leci oczywiście.

cocaine.animals

2013-08-02, 13:10
Wdr napisał/a:

ja pie**ole czemu Wy wszyscy jesteście Patriotami tylko 1? a przez resztę roku jak czarni niewolnicy dajecie się r*chać? szkoda że k***a nie prężycie tak klat przez reszte roku jak tego 1



Nie wiem co ty pie**olisz, ale naczynia się same nie pozmywają...

sard

2013-08-02, 13:13
Wdr napisał/a:

ja pie**ole czemu Wy wszyscy jesteście Patriotami tylko 1? a przez resztę roku jak czarni niewolnicy dajecie się r*chać? szkoda że k***a nie prężycie tak klat przez reszte roku jak tego 1


Nie wszyscy, cóż gimbazie trzeba o tym przypominać, o tym hardkorze, jedynym takim zrywie skazanym na zagładę w dziejach świata. Wiadomo, że ci ludzie, którzy zginęli podczas powstania i tak zostaliby po wejściu ruskich zaj***ni - bo przecież to jeszcze większe od niemców k***y wtedy były.
Wczoraj z wawie o 17 samochody stanęły, gdy tylko zabrzmiały syreny - ale w paru autach było widać skonsternowanych słoików, nie wiedzących o co chodzi i czemu ludzie z aut wysiadają i stają obok by uczcić tą chwilę minutą ciszy.
Jak się patriotyzmu z domu nie wyniesie, to potem najczęściej do pseudopatriotycznych bojówek różnej maści gówna prawicowego dziatwa przystępuje sądząc, że są tak zajebiście patriotyczni... a to słowo nadużywane dnia 1 sierpnia... ma o wiele większe znaczenie, ale o tym nie chce mi się pisać, bo za długo i za gorąco.


A i zapomniałbym - przez cały rok różne wsiury z kompleksem stolicy obsrywają jedno z miast swojego k***a pięknego KRAJU! I nagle tego 1 sierpnia kutafonowe dzidy przypoinają sobie, że to stolica kraju, który ciągle ma przej***ne. Nagle wraca im pamięć, jak wiele to miasto przeżyło i nie da się (o ile warszawiacy żyć jeszcze będą) zaj***ć nikomu!

Tu ochy i achy - pamiętamy, chwała bohaterom a za chwilę dopie**alanie się do kogoś bo z wawy, albo że Warszawa to siakie gówno itp... Hipokryzja gimbazy, dresiarstwa i to tego umysłowego, bo dres to nie ubiór a stan, a raczej brak umysłu.

kinektel

2013-08-02, 13:14
Piwo za wstawienie. Piwo dla autora za tresc i montaz. Fabryki browarow calego swiata dla poległych Polaków za Ojczyzne. Aż łezka w oku sie zakręciła

pm...........mn

2013-08-02, 13:16
szkoda że na marne zginęli... walczyli za nasz "terażniejszy" kraj, gdzie banda nierobów okrada cały naród i śmieje się prosto w twarz... miliony złotych są marnotrawione... więc jak można byc patriotą w tych czasach, ciężko, podziwiam ludzi, którzy wierzą jeszcze w Polske
pozdrawiam i spokojnego weekendu

hujos

2013-08-02, 13:18
Wdr napisał/a:

ja pie**ole czemu Wy wszyscy jesteście Patriotami tylko 1? a przez resztę roku jak czarni niewolnicy dajecie się r*chać? szkoda że k***a nie prężycie tak klat przez reszte roku jak tego 1



Właśnie dlatego, że święta narodowe, w tym rocznica Powstania Warszawskiego to okres większej zadumy i większych przemyśleń niż w ciągu roku. Zanim mnie pociśniesz to powiem, że jestem harcerzykiem i w ciągu roku sam chodzę na groby kiedy nikt nie patrzy i nie wymagam, by ktoś też chodził. Parę razy w ciągu roku zatrzymać się, pomodlić (jak ktoś jest atolem to napić) zastanowić to wystarczy.

steve231

2013-08-02, 13:27
Gdyby ktoś chciał odszukać film na YT, to nosi nazwę "Polska - bądź z Niej dumny!"

stankry

2013-08-02, 13:27
Prawda jest taka, że NIESTETY na te wszystkie obchody lecą w większości słoje, kóry traktuja rocznicę jako modny obowiązek. Potem jakaś tredny focia na fejsa i jestem patriota w dupe j***na mać!!


To moja rodzina ginęła za to miasto i WARA STĄD!!! Warta od tradycji, ludzi i świąt tego miasta!!!! Chcesz SŁOJU uczestniczyć w obchodach?!?! Jedź do siebie na dożynki!!!!!!!!!!!!!!!!

kombbatant

2013-08-02, 13:36
up@ ktos tu ma piekacy bol dupy... takimi tekstami to w przedszkolu sie rzucalo-wara bo moje. Co jest k***a twoje? cala Warszawa twoja? poj***lo?

majer

2013-08-02, 13:44
i te k***y politycy nas okradają.... w takich chwilach to odczuwam, filmik super. włosy stają dęba.

Ileev

2013-08-02, 13:45
najłatwiej być patriotą gdy nie trzeba nic robić. prawda, polaczki?

i już uprzedzam wasze "za te polaczki to powinieneś w ryj dostać", ale prawda boli, co?

tylkoodra

2013-08-02, 13:47
^up
ty nie jesteś Polakiem?

zaxc

2013-08-02, 13:49
Ileev napisał/a:

najłatwiej być patriotą gdy nie trzeba nic robić. prawda, polaczki?

i już uprzedzam wasze "za te polaczki to powinieneś w ryj dostać", ale prawda boli, co?