18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Można Jej nie lubić, ale trzeba Ją szanować!

steve231 • 2013-08-02, 12:39


Krótki film o Polsce

karygwronkkinog

2013-08-02, 22:08
@wdr nie wiem dlaczego kur... się tak wszyscy spinają, wysilają i dają sobie prezenty w wigilie! jebańce powinni sobie dawać codziennie prezenty a nie tylko w święto!

p.s. twoje myślenie jest na poziomie dżdżownicy

tomkararek

2013-08-02, 23:26
przezarlo mi sie juz tooo jesio jeden filmmik i pawia puszcammm zasrane patriotyy

Wdr

2013-08-03, 01:30
karygwronkkinog

a twoje myślenie przypomina myślenie niewolnika który lubi być j***ny w dupę ale to się pominie bo nie skumałeś o co mi chodzi

Tranzystor

synek k***a odpie**ol się a jak masz problem to nie wiem może sobie zwal albo opie**ol gałe szefowi jak masz tak fajnie że nie musisz narzekać

cubus

2013-08-03, 01:30
kiedys mozna bylo walczyc o ten kraj. kiedy jakies idealy wskazywaly nam kierunek. a dzisiaj? jakie idealy nami rzadza? dzisiaj mam ochote opuscic ten kraj jak tonacy statek

guzek1234

2013-08-03, 11:07
jaki jest tytuł melodi w tle

DuckDodgers

2013-08-03, 11:12
Wdr napisał/a:

tranzystor
Ale synek pie**olisz pewnie ty się uczyłeś i pewnie dostałeś zajebistą prace...tak się składa że się uczyłem skończyłem szkołę wojskową więc morda kapciu bo tobie pewnie rodzice załatwili robote



Co oni w tym wojsku ci zrobili, że podajesz się za kobietę?

gremlin1982

2013-08-03, 14:38
Wbijam wielkiego ch*ja w wasze patriotyczne gadki, sram na polskę, powstania i to ilu ludzi zginęło za ten zj***ny kraj bez przyszłości! Polski naród potrafi żyć w zgodzie ze sobą tylko w tedy, gdy czuje buta na dupie, a jak jest pokój to jeden drugiego nienawidzi i k***a cały czas wszyscy narzekają, bo k***a pada, bo słońce świeci itd., itp.. Wszystko do czego doszedłem zawdzięczam tylko swojej ciężkiej pracy, j***na polska w niczym mi nigdy nie pomogła, niczego nie ułatwiła, ani razu nie mogłem liczyć na ten kraj, który wysysa życie ze mnie każdego dnia, j***na toksyczna pijawka pełna nienawiści i gówna!!!

MiLiTaRiA

2013-08-03, 17:16
guzek1234
Audiomachine-Breath and Life

johnny12325

2013-08-03, 19:10
Filmik zmontowany przez "Czarny productions". Czyli nie za wszystkim stoją zawsze Żydzi i żydo-komuno-masoneria, prawda? :P Nie wiedziałem, że takie coś przejdzie na sadolu :D

alex037

2013-08-04, 00:56
Możecie mi powiedzieć co to za piosenka w tle sory że wgl nie wiem ale zawsze zapominam jak ona się nazywa .... Mimo wszystko Polacy jednak nie mają szacunku niedawno odgrywałem rolę , napracowałem się by zrekonstruować posterunek polskiej straży granicznej z czego 75% ludzi się śmiało . Po prostu szkoda słów co się tutaj dzieje ... Polska dla polaków j***ć ciapatych i tych którzy zapomnieli co dla nich zrobili dziadkowie , pradziadkowie czy nawet prapradziadkowie !!

PoMaluchu

2013-08-04, 22:56
stankry napisał/a:


To moja rodzina ginęła za to miasto i WARA STĄD!!! Warta od tradycji, ludzi i świąt tego miasta!!!! Chcesz SŁOJU uczestniczyć w obchodach?!?! Jedź do siebie na dożynki!!!!!!!!!!!!!!!!


hahaha ale doj***ł :idzwch*j:
twoja rodzina widać nawet zginąć nie potrafi :hitler:

bigosamigos77 napisał/a:

Można patriotycznie, bez nienawiści i bólu dupy? Autor filmiku pokazuje że można.

Szkoda że społeczność komentująca tak nie potrafi....


Najbardziej mnie wkuriwają tacy,którzy piszą o bohaterskich czynach swych przodków , którzy ginęli za Warszawę...a 80% prawdziwych Warszawiaków już nie ma, leżą na Powązkach.

Po za tym nie znają zupełnie historii, nie wiedzą ile osób nie urodzonych w Warszawie walczyło o nią.

Ps jeżeli prawo do Warszawy mają tylko potomkowie powstańców, to żydzi też mają prawo tam mieszkać, bo też walczyli w powstaniu, getta bądz co bądz ale powstaniu.