18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Można Jej nie lubić, ale trzeba Ją szanować!

steve231 • 2013-08-02, 12:39


Krótki film o Polsce

Lotharius

2013-08-02, 15:30
Wdr napisał/a:

ja pie**ole czemu Wy wszyscy jesteście Patriotami tylko 1? a przez resztę roku jak czarni niewolnicy dajecie się r*chać? szkoda że k***a nie prężycie tak klat przez reszte roku jak tego 1



Mało wiesz, kibice w Polsce świętują nie tylko 1 sierpnia. 11 listopada jest największy marsz w Polsce, oprócz tego wiele innych uroczystości np. Marsz Witolda Pileckiego, Żołnierzy Wyklętych itp.
Oprócz tego organizowane są liczne uroczystości, dotyczące np. Powstań Sląskich, Powstania Wielkopolskiego itp. :)

PoMaluchu

2013-08-02, 15:33
Taka prawda, że fajnie można zrobić biznes na "pseudopatriotach" koszulki, flagi itp na bank schodzą w takie dni jak świeże bułeczki... następnego dnia większość zapomina o co chodziło w tej minucie ciszy poprzedniego dnia, nadal są sk***dla bliźnich, dają się r*** nie robią nic by coś zmienić... ja niestety nie jestem lepszy:/

contowsky

2013-08-02, 15:35

djpaczu94

2013-08-02, 16:24
slimac napisał/a:

djpaczu94, Pozbądź się obywatelstwa cepie.



MaszAyahuaskę napisał/a:

djpaczu94, napisał bym ci coś obraźliwego, ale jak się świni plunie w ryj, to powie że pada. Tak więc łap buziaka jednostrzałowcu ....

Acha, bo bym zapomniał. Ze specjalną dedykacją ;)



PrezesRm napisał/a:



Dają tożsamość narodową młodemu pokoleniu.

Nakarmiłeś jakieś głodne dziecko?

Pomogłeś choremu?

Zrobiłeś cokolwiek co pomogło Polsce, Polakom?

Znając życie nie bo jesteś, gówniarzem po szkole średniej i ....*

*-wstaw tyle obelg ile zdołasz wymyśleć.



Shaggy93 napisał/a:


ale im doj***łem :sraka: szkoda że sam sie obrażasz używając tego określenia. :erniepalm: :xalpalm:




Nie wiedziałem że prawda zaboli aż tak wielu Polaków przez duże P. Super władacie emotikonkami i filmikami z neta w obronie swojej ojczyzny, to się nazywa ból dupy .Ktoś napisał prawde która was zabolała, :mrgreen:

kitowiec112

2013-08-02, 16:25
Jak zwykle w takich chwilach pojawia się wielki patriotyzm i umiłowanie narodu. A naród to nie trupy powstańców czy truchła polskich królów, ale ludzie których spotykasz na co dzień na ulicy i którzy Cię otaczają.
To k***y i złodzieje którzy tylko czają się żeby wyr*chać Cię w dupe, to dresy spod klatki którzy z Mazurkiem na ustach spuszczą ci wpie**ol za Petitiki i oranżadę białą na miejscu. To rodacy którzy zwyzywają Cię i obrzucą gównem bo pochodzisz z Krakowa, Warszawy, Łodzi czy Koziej Wólki.
I ch*j że np. BCh też walczyły o wolność, jak przyjdzie jakiś leming z Warszawy który stwierdzi ze tamte powstania są mniej ważne bo "Twój stary chodził srać pod chałupe XD", a z drugiej strony pojawi się słoik który nienawidzi Warszawy i w jego mniemaniu powinni zaorać Powązki i posadzić tam rdest.
Patriotą da się być chyba tylko będąc na emigracji w Czikago albo Londynie i z łzą w oku wspominac jak to Papież Polak ucałował swoją ojczysta ziemię, albo oglądając w TV jak płemieł piękny wieniec położył na grobie nieznanego żołnierza.
Odnośnie papieża. Sytuacje takie przypominają wielkie pojednanie po śmierci Karola Wojtyły. Na szczęści już tydzień później upie**olą maczetą ch*ja i jaja swojemu rodakowi, bo miał k***a szaliczek w innym kolorze niż oni :D

przemas1234

2013-08-02, 17:14
paryjoci zaj***ni a połowa napie**ala na zmywaku majać za szewa j***nego kozojebce brawo jesteśmy z was dumni -Patryjoci ,psia j***na mac

abdul

2013-08-02, 17:23
czesto sie jej wstydze, czesto nienawidze, ale chyba kocham

MrZet

2013-08-02, 17:37
Tydzień z patriotami trwa. Prawie się wzruszyłem...

sobanek

2013-08-02, 17:40
Wdr napisał/a:

ja pie**ole czemu Wy wszyscy jesteście Patriotami tylko 1? a przez resztę roku jak czarni niewolnicy dajecie się r*chać? szkoda że k***a nie prężycie tak klat przez reszte roku jak tego 1



Ja próbowałem wyjść z inicjatywą partii politycznej prowadzonej przez młodych ludzi, która oparta jest na prawdziwych ekonomicznych zasadach, ale zostaliśmy zjechani, bo chcemy się tylko nachapać :(

tranzystor

2013-08-02, 18:00
Wdr napisał/a:


Ale synek pie**olisz pewnie ty się uczyłeś i pewnie dostałeś zajebistą prace...tak się składa że się uczyłem skończyłem szkołę wojskową więc morda kapciu bo tobie pewnie rodzice załatwili robote



Uczyłem się o mam normalną pracę, nikt mi niczego nie musiał załatwiać. Nie skamle, że jest źle, choć mogłoby zawsze być lepiej. "Uczyłeś" się w "szkole wojskowej". Ciekawe która to elitarna szkółczyna wypuszcza takich idiotów, którzy normalnie pisać nie potrafią. Tak się właśnie 'uczyłeś"...

mr_9mm

2013-08-02, 18:04
tranzystor napisał/a:

Ciekawe która to elitarna szkółczyna wypuszcza takich idiotów, którzy normalnie pisać nie potrafią. Tak się właśnie 'uczyłeś"...

"Przyganiał kocioł garnkowi, a sam smoli".

Heathen

2013-08-02, 19:48
yelita.pl <- dopóki oni nie odejdą do władzy, dopóki mamy IV Rozbiór Polski (polecam poczytać)
nic się nie zmieni....:/

Sekker

2013-08-02, 21:17
Wdr napisał/a:

ja pie**ole czemu Wy wszyscy jesteście Patriotami tylko 1? a przez resztę roku jak czarni niewolnicy dajecie się r*chać? szkoda że k***a nie prężycie tak klat przez reszte roku jak tego 1


Może po prostu nie wszyscy są takimi p*zdami jak ty?

tranzystor

2013-08-02, 22:00
Heathen napisał/a:

yelita.pl <- dopóki oni nie odejdą do władzy, dopóki mamy IV Rozbiór Polski (polecam poczytać)
nic się nie zmieni....:/



Jaki IV Rozbiór Polski? Masz transmisję z Torunia? Czy Jaro z Macierewiczem ci napisali? :mrgreen: