18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Można Jej nie lubić, ale trzeba Ją szanować!

steve231 • 2013-08-02, 12:39


Krótki film o Polsce

SadystycznyRoman

2013-08-02, 14:25
@Wdr, nie wszyscy, ja bardzo chętnie udałbym się na jakieś zamiesz...to znaczy demonstracje anty rządowe lub coś tego typu. :krejzi:

Madeej

2013-08-02, 14:25
Ahh.... Aż z tego powodu że kraj i tak zszedł na idiotów (sejm) to sobie kupiłem w Lolu do xina, skina Winged Husar

hajsiwo

2013-08-02, 14:28
Shatter napisał/a:

Najmniej wartościowym natomiast rodzajem dumy jest duma narodowa. Kto bowiem nią się odznacza, ten zdradza brak cech indywidualnych, z których mógłby być dumny, bo w przeciwnym wypadku nie odwoływałby się do czegoś, co podziela z tyloma milionami ludzi. Kto ma wybitne zalety osobiste, ten raczej dostrzeże braki własnego narodu, ponieważ ma je nieustannie przed oczyma. Każdy jednak żałosny dureń, który nie posiada nic na świecie, z czego mógłby być dumny, chwyta się ostatniej deski ratunku, jaką jest duma z przynależności do danego akurat narodu; odżywa wtedy i z wdzięczności gotów jest bronić πυξ και λαξ [rękami i nogami] wszystkich wad i głupstw, jakie naród ten cech*ją



I co mi tu niemca cytujesz? I to jeszcze niemca, który bezczelnie publikował takie pierdy gdy jego kraj okupował 1/3 ziem polskich? Cytowanie w temacie o polskim patriotyzmie filozofów niemieckich publikujących w czasach zaborów, kiedy to owi zaborcy musieli sobie radzić z polskimi r*chami narodowościowymi, uważam za trochę nie na miejscu.

Jak dla mnie, to duma narodowa nie wyklucza się wcale z dumą z własnych wybitnych cech. Duma z osiągnięć swojego narodu jest czymś co integruje i motywuje ludzi. A idąc za radami Twojego Schopenhauera widzimy tylko negatywy swojego kraju i przestajemy go szanować (bo jak można szanować coś tak marnego??). Zapatrując się tylko i wyłącznie w swoje własne osiągnięcia stajesz się j***nym narcyzem i gówno Cię obchodzi drugi człowiek.

Taka moja opinia. Dla hejterów serdeczne :idzwch*j:

Bembols

2013-08-02, 14:37
0:40 tak śpiewanego mazurka można usłyszeć na Woodstocku :)

Ileev

2013-08-02, 14:42
PrezesRm napisał/a:



Pokaż co ty zrobiłeś dla Polski i jakimi patriotycznymi czynami się wsławiłeś. Pewnie już dawno siedzisz u angoli albo iroli na zmywaku. I robisz za murzyna.

W moich oczach jesteś nędznym gadm omyłkowo nazywanym człowiekiem. W słowniku ludzi kulturalnych nie ma wystarczająco obelżywych słów żeby ci naubliżać.


Żryj gruz.



Nic nie zrobiłem i nie mam zamiaru nic robić dla tego nędznego kraju.

I widzisz... wolę siedzieć w Anglii(chociaż aktualnie jestem w polsce) i zarabiać 2x więcej na zmywaku niż ty w polsce po 5 latach studiów.

Boli dupa ostro, co?

Shaggy93

2013-08-02, 14:45
stankry napisał/a:

Prawda jest taka, że NIESTETY na te wszystkie obchody lecą w większości słoje, kóry traktuja rocznicę jako modny obowiązek. Potem jakaś tredny focia na fejsa i jestem patriota w dupe j***na mać!!


To moja rodzina ginęła za to miasto i WARA STĄD!!! Warta od tradycji, ludzi i świąt tego miasta!!!! Chcesz SŁOJU uczestniczyć w obchodach?!?! Jedź do siebie na dożynki!!!!!!!!!!!!!!!!



do takich jak ty powinni strzelać . powaga stary umrzyj...

Atreyu

2013-08-02, 14:46
Patriotyzm to miłość do ojczyzny, nikt nie ma prawa jej obierać innym.


Prędzej pseudo patriotyzm widzę w nienawiści do "innych" ponad miłość do własnej ojczyzny, niż w czymś takim.


Dziś wystarczy że ktoś nienawidzi lewaków, EU, murzynów, żydów, pedałów i arabów. Jest przeciwny imigrantom, ale sam chętnie emigruje do UK do pracy korzystając z dobrodziejstw Unii. W święta państwowe nawet flagi nie wywiesi, często nie wie takich rzeczy jak to ile lat Polska była pod zaborami, kiedy powstawały konstytucje, kiedy odzyskaliśmy niepodległość - no ale chodzi na mecze z kolegami myślącymi podobnie, oni mu przytakną że są największymi patriotami i ostatnią ostoją obrońców ojczyzny.


Przykre w ch*j.

Shaggy93

2013-08-02, 14:51
djpaczu94 napisał/a:

Co takie spoty dają? Bo nie rozumiem, staje wam pałka na widok czegoś takiego? Karmi to głodne dzieci ? Pomaga chorym? j***ne Polaczki


ale im doj***łem :sraka: szkoda że sam sie obrażasz używając tego określenia. :erniepalm: :xalpalm:

steve231

2013-08-02, 14:52
Pozdrowienia dla moda/admina, konkretnie dla Conscribo.
Dostałem ostrzeżenie za brak opisu przy filmie - rozumiem, 100% racji.
Ale nie rozumiem dodanego opisu "Filmik pseudo patriotów". Sam nie moglem już go dodać, poniewaz minął czas 60minut, jak to zobaczy jakiś z adminów, to jeśli to zmieni na chociaż "krótki film o Polsce" to byłbym wdzięczny, a jeśli przeczyta to Conscribo i wyjebie komentarz, to mówiąc krótko j***ł cie pies.

mr_9mm

2013-08-02, 14:54
Jak się spodobał filmik, to tutaj znalazłem podobny.Trochę.
Albo i nie.

sard

2013-08-02, 15:01
Ileev napisał/a:


Nic nie zrobiłem i nie mam zamiaru nic robić dla tego nędznego kraju.

I widzisz... wolę siedzieć w Anglii(chociaż aktualnie jestem w polsce) i zarabiać 2x więcej na zmywaku niż ty w polsce po 5 latach studiów.

Boli dupa ostro, co?


Boleć to będzie ciebie, jak prędzej czy później wrócisz do Polski a tam... ZAKAZ WSTĘPU :) dla takich jak ty :)
Zostań tam, gdzie jesteś, przestań się przechwalać tym nic nie robieniem i bycie typową gnidą, która w tamtych czasach podpie**alała wszystkich najpierw szkopom, a potem ruskiemu ch*jostwu. Zostań tam, gdzie jesteś - ciapaci to idealne towarzystwo dla ciebie :)

tranzystor

2013-08-02, 15:05
Wdr napisał/a:

ja pie**ole czemu Wy wszyscy jesteście Patriotami tylko 1? a przez resztę roku jak czarni niewolnicy dajecie się r*chać? szkoda że k***a nie prężycie tak klat przez reszte roku jak tego 1



Ja pie**olę, trzeba się było uczyć (miałeś szkołę za darmo, dzięki ch*jowym lewakom), to byś nie był czrnym niewolnikiem, tylko białym panem.

Wdr

2013-08-02, 15:23
tranzystor

Ale synek pie**olisz pewnie ty się uczyłeś i pewnie dostałeś zajebistą prace...tak się składa że się uczyłem skończyłem szkołę wojskową więc morda kapciu bo tobie pewnie rodzice załatwili robote

Promek

2013-08-02, 15:24
Filmik zajebisty dokonania Polakow (zolnierzy, sportowcow itp.) zajebiste ale jedni nam psuja opinie i wizerunek...



POLITYCY!!!

zonk

2013-08-02, 15:29
steve231 napisał/a:

a jeśli przeczyta to Conscribo i wyjebie komentarz, to mówiąc krótko j***ł cie pies.



Ah to jest patriotyzm :mrgreen: