18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Można Jej nie lubić, ale trzeba Ją szanować!

steve231 • 2013-08-02, 12:39


Krótki film o Polsce

Ne...........es

2013-08-02, 13:50
juz wszyscy sie k***a sie kloca O.o ja pie**ole to jest wlasnie typowo polskie -.-

bigosamigos77

2013-08-02, 13:50
Można patriotycznie, bez nienawiści i bólu dupy? Autor filmiku pokazuje że można.

Szkoda że społeczność komentująca tak nie potrafi....

krz2

2013-08-02, 13:52
Nexures napisał/a:

juz wszyscy sie k***a sie kloca O.o ja pie**ole to jest wlasnie typowo polskie -.-


dupa. typowo ludzkie a nie polskie. chodzi o to że my mamy powody do kłótni a reszta nie ma, ot filozofia.

DuckDodgers

2013-08-02, 13:52
stankry napisał/a:


To moja rodzina ginęła za to miasto i WARA STĄD!!! Warta od tradycji, ludzi i świąt tego miasta!!!! Chcesz SŁOJU uczestniczyć w obchodach?!?! Jedź do siebie na dożynki!!!!!!!!!!!!!!!!



A skąd wiesz, że rodzina "słoja" nie uczestniczyła? I dlaczego jakikolwiek Polak ma nie uczestniczyć w święcie narodowym? Film ma jednoczyć, Polska ma się jednoczyć i być silna ale przez takich pajaców "najprawdziwszych Polaków" tak nie jest. Ty nie walczyłeś to może też wypie**alaj? Co za półdebil polaczek pseudopatriota.... Mam nadzieje że za 3 lata jeszcze nie będziesz miał praw wyborczych.

zonk

2013-08-02, 13:57
Weźcie tak patriotycznie jebnijcie się w łeb jeden z drugim. Teraz wielcy zaj***ni patrioci, a za chwilę będzie kombinował jak wyrolować rodaka na byle czym.

mr_9mm

2013-08-02, 13:59
4.2. Każde zdjęcie lub materiał wideo powinno być poprzedzone tekstem, opisującym jego zawartość. Nie należy używać CAPSLOCKa.

Brak opisu.

PrezesRm

2013-08-02, 13:59
Ileev napisał/a:

najłatwiej być patriotą gdy nie trzeba nic robić. prawda, polaczki?

i już uprzedzam wasze "za te polaczki to powinieneś w ryj dostać", ale prawda boli, co?



Pokaż co ty zrobiłeś dla Polski i jakimi patriotycznymi czynami się wsławiłeś. Pewnie już dawno siedzisz u angoli albo iroli na zmywaku. I robisz za murzyna.

W moich oczach jesteś nędznym gadm omyłkowo nazywanym człowiekiem. W słowniku ludzi kulturalnych nie ma wystarczająco obelżywych słów żeby ci naubliżać.


Żryj gruz.

~DMT

2013-08-02, 13:59
A ja tak polecę z innej beczki. Co k***A robi w 1:27 ten tabor cyganów, w tym filmiku? Ogólnie piwko jak najbardziej, ale co do ch*ja?

djpaczu94

2013-08-02, 14:00
Co takie spoty dają? Bo nie rozumiem, staje wam pałka na widok czegoś takiego? Karmi to głodne dzieci ? Pomaga chorym? j***ne Polaczki

Shatter

2013-08-02, 14:03
Cytat:

Najmniej wartościowym natomiast rodzajem dumy jest duma narodowa. Kto bowiem nią się odznacza, ten zdradza brak cech indywidualnych, z których mógłby być dumny, bo w przeciwnym wypadku nie odwoływałby się do czegoś, co podziela z tyloma milionami ludzi. Kto ma wybitne zalety osobiste, ten raczej dostrzeże braki własnego narodu, ponieważ ma je nieustannie przed oczyma. Każdy jednak żałosny dureń, który nie posiada nic na świecie, z czego mógłby być dumny, chwyta się ostatniej deski ratunku, jaką jest duma z przynależności do danego akurat narodu; odżywa wtedy i z wdzięczności gotów jest bronić πυξ και λαξ [rękami i nogami] wszystkich wad i głupstw, jakie naród ten cech*ją


slimac

2013-08-02, 14:06
djpaczu94, Pozbądź się obywatelstwa cepie.

~DMT

2013-08-02, 14:09
djpaczu94, napisał bym ci coś obraźliwego, ale jak się świni plunie w ryj, to powie że pada. Tak więc łap buziaka jednostrzałowcu ....

Acha, bo bym zapomniał. Ze specjalną dedykacją ;)


PrezesRm

2013-08-02, 14:17
djpaczu94 napisał/a:

Co takie spoty dają? Bo nie rozumiem, staje wam pałka na widok czegoś takiego? Karmi to głodne dzieci ? Pomaga chorym? j***ne Polaczki



Dają tożsamość narodową młodemu pokoleniu.

Nakarmiłeś jakieś głodne dziecko?

Pomogłeś choremu?

Zrobiłeś cokolwiek co pomogło Polsce, Polakom?

Znając życie nie bo jesteś, gówniarzem po szkole średniej i ....*

*-wstaw tyle obelg ile zdołasz wymyśleć.

Wdr

2013-08-02, 14:19
cocaine.animals

hie hie hie a co jeśli nie jestem babokiem? ty za to pie**olisz gównem na kilometr możesz mi trawę z podjazdu powydłubywać pie**olony nygusie

8Preacher8

2013-08-02, 14:24
Shatter = szmata i won stąd!

problem z nami to to, że każdy chce być najmądrzejszy. Pozwalamy nawet sami sobie opluwać historię tego kraju czasem choćby dlatego, że to śmieszne i sadystyczne (no normalnie boki zrywać). Aż dziw, że mi to przez gardło przechodzi, ale powinniśmy wziąć przykład z ruskich. Sami wiemy jaka ta ich "armia" była w czasie IIWŚ, a dziś gdy w grze Company of Heroes 2 jest przykład zachowań w tej armii nagle jest ona przez ruskich zdissowana jak Tede po pracy w tvn... no ludzie. Tymczasem my potrafimy się tylko kłócić przez neta z trollami albo szmatami pokroju Shatter'a. Nic dla nas nie jest święte, wszystko chcemy opluwać i wszystko opluwać pozwalamy. Czym się różnimy choćby od murzynów? Taka jest niestety prawda. Zamiast zdobyć dane takiego trolla i go zjechać jak szmatę to się tylko w necie kłócimy, a jeszcze mu jakieś inne gimnazjalne niedoroby piwka stawiają. Ktoś tu pisał o dresach co zapisują się do "prawackich gównianych organizacji" no przykro mi proszę Pana, ale wszędzie są ludzie i parapety. Swoją drogą to skąd wiesz, że oni akurat się zapisali? Może to były zwykłe ułomy co to nawet nie wiedzą jak się podpisać? Zresztą już wolę ich siedzących w aucie w trakcie obchodów rocznicy powstania niż takie szmaty jak djpaczu94. Poza tym to kto, jeśli możesz mi powiedzieć dba najbardziej o te tradycje ich godne uczczenie czy też dba o groby bohaterów polskich jak nie te organizacje plus organizacje kibiców. No sorry, ale wszędzie znajdzie się świnia, ale my polacy lubimy generalizować i wydawać osądy bo tak i tyle. Tak jak i wcześniej jakiś Warszawiak z bożej łaski się do "słoików" doczepiał.... no wielki warszawiak. Moja rodzina też ginęła w powstaniu, a teraz tam nie mieszka i na warszawiaków narzeka jak każdy, bo właśnie tacy jak Ty jeżdżą później po drogach i myślą, że są królami i wszystko im wolno bo mają warszawską rejestrację. Nowina dla ciebie kolego nie tylko warszawiacy ginęli w powstaniu i nie tylko warszawa okupowana była. Więc zluzuj wora.

Co do filmiku to bardzo poruszający, ale niestety nie daje nic więcej poza chwilą wzruszenia. Większość z nas i tak jebnie jeden komentarzyk jaki to film cudny i odwróci dupsko na krześle i pójdzie dalej narzekać albo co gorsza opluwać. Powtórzę po raz kolejny są ludzie i szmaty... a my nie robimy nic by to ludzi było słychać. Tylko szmaty mordy plują. Możecie mnie zjechać nie ma sprawy wyj***ne mam na to, ale niech chociaż jedna osoba przemyśli co napisałem i zrobi porządek z takimi cwaniaczkami, a świat będzie lepszy. Można w coś nie wierzyć ale nie oznacza to, że należy tego nie szanować. W przeciwnym razie nie tylko w piłce ale i z całego socjologicznego punktu widzenia będziemy sto lat za murzynami.. i zgadnijcie kto wygra? Ciapatki i lewackie ściery. Także do roboty Panowie. :!: :-)