18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Możliwości zobaczenia zwłok i sekcji

McNugget • 2018-04-17, 20:05
Cześć, ciekawi mnie czy macie porady dot. tego, gdzie i jak mogłabym zobaczyć zwłoki, a najlepiej sekcję. Jest koło mojego wydziału (ja ze zwierzęcego kierunku ;) ) prosektorium uniwersytetu medycznego, jednak jako jedyny budyek otoczone zostało płotem nie do sforsowania - naprzeciw nie ma możliwości wejścia i obserwacji z okna. Znajomych lekarzy nie mam na tyle bliskich, znajoma na chemii i toksykologii sądowej nie ma mnie jak wkręcić (ale i tak jest bardzo pomocna). Odpowiedni kurs kosztuje 11 tys., a taką kwotą póki co nie dysponuję. Przegapiłam też zaginięcie kolegi (utopił się), a został znaleziony w baaardzo dogodnym miejscu :-| (prawdopodobnie on, jeszcze nie wiadomo)

Sekcje zwierząt robiłam sama, zbieram różne części ich ciał, jednak człowiek to nie to samo. Znajoma z pogotowia twierdzi, że w sumie nic ciekawszego, tylko śmierdzi bardziej. Jakieś porady? (mam nadzieję, że dobry dział - "inne medyczne")

Ah, czy na takie kursy wymagają zaświadczenia o odpowiednim stanie psychicznym? Chodzę do psychiatry+neurolog od prawie 6 lat (czyli jak dobrze wyliczycie z wieku podanego obok od gimbazy), ale sobie prawie nigdy nie zagrażałam.

McNugget

2018-04-17, 20:53
Szczególnie, kiedy o tym życiu nic nie wie ponad 1 post, a pisanie o znęcaniu się w rodzinie czy wśród rówieśników to raczej nie na tym forum.

Jeśli piszę o swoim prawdziwym hobby, to obrywa mi się za bycie dziwakiem (nie, nie ma związku ze zwłokami), inni zaś wyzywali za wiedzę i inteligencję, bo to też źle (warto być bliżej lewej strony w rozkładzie Gaussa, co nie). Jak ktoś chce dowalić, to znajdzie cokolwiek, choćby interpunkcja mu się nie spodoba ;)

konradssc

2018-04-17, 20:56
U mnie na Wydziale Prawa były wyjścia swego czasu do prosektorium z Medycyny Sądowej. Może spróbuj się zakręcić wokół takiego wydziału, znaleźć osobę z takiego wydziału, lub dopytać na nim :) @up A krzykaczami sie nie przejmuj. Zrobią z Ciebie pojeba bo interesuje Cie medycyna sądowa, a sami pie**olą że nie rusza ich płacz dziecka, ale za pieskami to płaczą... :D

hfbnmiuytp

2018-04-17, 20:59
Nie wiem jak bardzo Cie ciśnie, jeżeli jesteś w stanie odczekać swoje żeby w końcu dorwać się do swojego kolegi to nie najłatwiej zapisać się na kierunek z przedmiotem w prosektorium?

McNugget

2018-04-17, 21:03
Nie, moje plany na życie, hobby i predyspozycje są zupełnie odmienne. Poza tym na tych wszystkich kierunkach niezbędne są bardzo dobre wyniki z chemii, a ta była zawsze moją słabą stroną, i to bardzo. Do tego są dosyć oblegane.

konradssc, ciekawa uwaga, na to nie wpadłam, dzięki.

tips6

2018-04-17, 21:04
Niestety nie mam pojęcia, zupełnie nie znam się na tych tematach. To był tylko nieprzemyślany pomysł, ALE mam drugi. Zainteresuj się tematem makijażu pośmiertnego czyli pudrowanie trupa żeby wyglądał jakby spał. Skoro większość kosmetyczek to kobiety to powinno być Ci łatwiej dostać się do zakładu który oferuje takie usługi.

McNugget

2018-04-17, 21:08
Rzeczywiście brzmi lepiej, choć sama makijażu nigdy nie stosowałam i nawet nie znam nazw tych wszystkich... przyrządów. Choć o to pewnie nikt nie pyta i jest do wyuczenia.

Wiewór

2018-04-18, 08:24
Myślę, że musisz powiedzieć swojemu psychiatrze i neurologowi o swoich fantazjach. Prawdopodobnie muszą ci zwiększyć dawki leków i zamknąć w szpitalu na oddziale zamkniętym.
Z twojego posta wynika, że jesteś psychopatą.

McNugget

2018-04-18, 22:43
Z twojego posta wynika, że jesteś jasnowidzem.

Jakiej firmy mam podkładkę do myszki? ;-)

marinis

2018-04-19, 04:28
Hej, wie ktoś gdzie można zobaczyć sekcję zwłok dziewczynki lub nastoletniej kobiety?

Na przykład utonięcie czy coś innego bez większej masakry.

Wiewór

2018-04-19, 09:14
McNugget napisał/a:

Z twojego posta wynika, że jesteś jasnowidzem.

Jakiej firmy mam podkładkę do myszki? ;-)


Nie masz podkładki. Masz laptopa. Siedzisz z nim w łóżku całymi dnami. Użalasz się nad swoim ciężkim życiem i oglądasz chore gówno w internecie :-)

~PowerBoBass

2018-04-19, 10:04
A ja wiem :jejeje: i kosztowałoby Cię to przejazd do jednego z miast na północy Polski plus kilkaset złotych "napiwku" :D ale jako, że faktycznie sprawiasz wrażenie pie**olniętej, nie będę negatywnie wpływał na Twoją psychikę i nie powiem Ci co i jak.

Pozdrawiam :>

~LeweOkoSaurona

2018-04-19, 13:11
Pokarz cycki, opie**ol gałę i daj dupy... coś się załatwi. :amused:

McNugget

2018-04-19, 15:11
Cytat:

Nie masz podkładki. Masz laptopa. Siedzisz z nim w łóżku całymi dnami.


Jednak słaby z ciebie jasnowidz :-D

Wiewór

2018-04-19, 15:13
Cytat:

Użalasz się nad swoim ciężkim życiem i oglądasz chore gówno w internecie


Temu nie zaprzeczyłaś czyli jednak coś tam zgadłem :D

McNugget

2018-04-19, 18:32
Nie użalam, przynajmniej publicznie ;)