18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mózg rozjebany

mygyry • 2020-02-01, 10:12
Coś dla zwolenników lgbt.
Sąd uwolnił skazanego za pedofilię 23- letniego studenta, ponieważ zaczął on siebie uważać za kobietę i z tego powodu, zdaniem sądu nie stanowi już zagrożenia. Nie jest to jedyny taki przypadek w ostatnim czasie.
Joseph Matthew S. jest 23-latkiem, który został w 2014 roku skazany za molestowanie kolegi, jednak zdaniem eksperta stanowego, dr Jeffreya Davisa, S. molestował aż 15 dzieci w wieku od pierwszego do 13. roku życia. Teraz zaczął „identyfikować się” jako kobieta.

- Jeśli należysz do tych, którzy zastanawiają się, jak szalone może być zjawisko transpłciowe, odpowiedź na to pytanie mogła właśnie pojawić się w rejestrze pod nagłówkiem: „Skazany za przestępstwa seksualne jako mężczyzna, przestępca już nie jest uznany za zagrożenie z powodu zmiany płci”

- pisze na portalu lifesitenews.com Jonathon Van Maren.

Zgodnie z rejestrem: „Biuro prokuratora generalnego w Iowa nie dąży do wymierzenia kary byłemu studentowi (...) skazanemu za niezliczone przestępstwa seksualne, ponieważ osoba ta identyfikuje się teraz jako kobieta. Z akt sądowych wynika, że stan oddalił wniosek 9 stycznia. Rzecznik generalny prokuratora Lynn Hicks nie skomentował przyczyny zwolnienia, poza stwierdzeniem, że „poziomy hormonów sprawcy są istotną częścią uzasadnienia prawdopodobieństwa recydywy sprawcy”.

poligon6

2020-02-01, 10:54
Kiedyś dla takich dymiły kominy.

lakeroll

2020-02-01, 11:07
Nie tylko dla zwolenników lgbt, jak widać, jeśli jesteś kobietą (lub się nią tylko czujesz) nie podlegasz pod paragraf. To jest chore.

~Velture

2020-02-01, 11:28
lakeroll napisał/a:

Nie tylko dla zwolenników lgbt, jak widać, jeśli jesteś kobietą (lub się nią tylko czujesz) nie podlegasz pod paragraf. To jest chore.



Zjeby z lgbt już taką k***ę z logiki zrobiły, że mówią o tym jak to pedofilia nie ma żadnego związku z orientacją seksualną.
Nawet na forum jakiś zjeb jeden z drugim kiedyś pie**olili, że pedał nie może być pedofilem a pedofil pedałem a to, że chłop r*cha małych chłopców a nie małe dziewczynki to wcale nie oznacza, że jest pedałem.

No więc ten tego...

ch...........li

2020-02-01, 11:30
Ręce opadają...

mygyry

2020-02-01, 11:32
Velturek napisał/a:

Zjeby z lgbt już taką k***ę z logiki zrobiły, że mówią o tym jak to pedofilia nie ma żadnego związku z orientacją seksualną.
Nawet na forum jakiś zjeb jeden z drugim kiedyś pie**olili, że pedał nie może być pedofilem a pedofil pedałem a to, że chłop r*cha małych chłopców a nie małe dziewczynki to wcale nie oznacza, że jest pedałem.
No więc ten tego...



Bo płeć jest płynna j***ny homofobie :amused:

Tom9310

2020-02-01, 12:29
Ale to k***a pok***ione :-D

poligon6

2020-02-01, 13:33
Kolejny krok to objazdówka po przedszkolach gdzie będzie opowiadał o swojej tragedii.

bakus1233

2020-02-01, 13:59
To nie może być prawdziwe :D

botspam

2020-02-01, 17:59
Tylko niech się nie dziwią jak któryś z rodziców sfrustrowany bezkarnością sprawcy postanowi wymierzyć sprawiedliwość samemu.

M00nSpeLL

2020-02-01, 18:16
I jako źródło pastujesz stronę, która zajmuje się "the organization advocates for socially conservative values.[1] In addition to its initial goals of opposing abortion and euthanasia, Campaign Life Coalition advocates for what it describes as traditional family values, including opposition to same-sex marriage, sex education, homosexuality, birth control, divorce, fornication, transgender rights, and the use of contraceptive methods[2][3][4]."

Obiektywnie widzę XD

hfbnmiuytp

2020-02-01, 18:33
M00nSpeLL napisał/a:

I jako źródło pastujesz stronę, która zajmuje się "the organization advocates for socially conservative values.[1] In addition to its initial goals of opposing abortion and euthanasia, Campaign Life Coalition advocates for what it describes as traditional family values, including opposition to same-sex marriage, sex education, homosexuality, birth control, divorce, fornication, transgender rights, and the use of contraceptive methods[2][3][4]."
Obiektywnie widzę XD



masz rację, obiektywnie trzeba było przywołać krytykę polityczną.

M00nSpeLL

2020-02-01, 19:17
~Velturek napisał/a:

Zjeby z lgbt już taką k***ę z logiki zrobiły, że mówią o tym jak to pedofilia nie ma żadnego związku z orientacją seksualną.
Nawet na forum jakiś zjeb jeden z drugim kiedyś pie**olili, że pedał nie może być pedofilem a pedofil pedałem a to, że chłop r*cha małych chłopców a nie małe dziewczynki to wcale nie oznacza, że jest pedałem.
No więc ten tego...



Bo pedofilia ma tyle wspólnego z homoseksualizmem co z heteroseksualizmem.