18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Mózg rozjebany

mygyry • 2020-02-01, 10:12
Coś dla zwolenników lgbt.
Sąd uwolnił skazanego za pedofilię 23- letniego studenta, ponieważ zaczął on siebie uważać za kobietę i z tego powodu, zdaniem sądu nie stanowi już zagrożenia. Nie jest to jedyny taki przypadek w ostatnim czasie.
Joseph Matthew S. jest 23-latkiem, który został w 2014 roku skazany za molestowanie kolegi, jednak zdaniem eksperta stanowego, dr Jeffreya Davisa, S. molestował aż 15 dzieci w wieku od pierwszego do 13. roku życia. Teraz zaczął „identyfikować się” jako kobieta.

- Jeśli należysz do tych, którzy zastanawiają się, jak szalone może być zjawisko transpłciowe, odpowiedź na to pytanie mogła właśnie pojawić się w rejestrze pod nagłówkiem: „Skazany za przestępstwa seksualne jako mężczyzna, przestępca już nie jest uznany za zagrożenie z powodu zmiany płci”

- pisze na portalu lifesitenews.com Jonathon Van Maren.

Zgodnie z rejestrem: „Biuro prokuratora generalnego w Iowa nie dąży do wymierzenia kary byłemu studentowi (...) skazanemu za niezliczone przestępstwa seksualne, ponieważ osoba ta identyfikuje się teraz jako kobieta. Z akt sądowych wynika, że stan oddalił wniosek 9 stycznia. Rzecznik generalny prokuratora Lynn Hicks nie skomentował przyczyny zwolnienia, poza stwierdzeniem, że „poziomy hormonów sprawcy są istotną częścią uzasadnienia prawdopodobieństwa recydywy sprawcy”.

mygyry

2020-02-04, 20:30
AndreaLiliana napisał/a:


Piwo ode mnie. Choć z tym życiem po cichu... Zależy jak to rozumiesz



W sensie, że nie chodzisz z flagą po mieście i wciskasz dzieciom ulotki jak to zajebiscie i normalnie jest być homo a najlepiej to sobie zmienić płeć. Robisz swoje w swoim kręgu masz znajomych, którzy to zaakceptowali lub nie, ale wtedy ani oni się tobie nie narzucają ani ty im, tolerancja to również zrozumienie że komuś to może się nie podobać i też ma do tego prawo, oczywiście byle bez agresji i przemocy

AndreaLiliana

2020-02-04, 22:40
mygyry napisał/a:

W sensie, że nie chodzisz z flagą po mieście i wciskasz dzieciom ulotki jak to zajebiscie i normalnie jest być homo a najlepiej to sobie zmienić płeć. Robisz swoje w swoim kręgu masz znajomych, którzy to zaakceptowali lub nie, ale wtedy ani oni się tobie nie narzucają ani ty im, tolerancja to również zrozumienie że komuś to może się nie podobać i też ma do tego prawo, oczywiście byle bez agresji i przemocy



Bingo. Bo to ja koryguję płeć, nikogo do tego nie zmuszam. Z drugiej strony byłoby miło żyć ze świadomością, że nikt nie zasadzi mi kosy między żebra tylko dlatego, że miałam czelność urodzić się taka, a nie inna.

mygyry

2020-02-05, 16:17
AndreaLiliana napisał/a:

byłoby miło żyć ze świadomością, że nikt nie zasadzi mi kosy między żebra tylko dlatego, że miałam czelność urodzić się taka, a nie inna.



Tak jak napisałem, nie akceptuje pewnym zachowań i są dla mnie niezrozumiałe, natomiast jakakolwiek agresja wobec osób, które w sposób nikomu nie utrudniający życia trwają w swoim stylu życia jest jest tak samo dla mnie niezrozumiały.
Ale teraz mamy sytuacje, gdy nachalny pedał będzie ci mówił jak masz żyć, jak masz dzieci wychowywać, co ma mi się podobać lub nie, to po prostu zasługuje na kopa w dupę a j***ne lewactwo rzuci się jak sępy na padlinę i będzie pie**olić o homofobii i nietolerancji