18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Możemy o tym porozmawiać bracie...

Jesse.Pinkman • 2021-09-07, 17:45
...ale nasz czarny brat wolał zrobić z siebie sito zamiast rozmowy. Sparks, Nevada.

Watermelon

2021-09-07, 17:50
k***a tyle tego wrzucasz ze nie nadazam z oglądaniem i Halman będzie zazdrosny

racing

2021-09-07, 19:56
Watermelon napisał/a:

k***a tyle tego wrzucasz ze nie nadazam z oglądaniem i Halman będzie zazdrosny




Mnie osobiście już to zaczyna irytować. Ciągle to samo, Halman pomimo tego, że jest piwnicznym grubasem to chociaż towarzyszy temu wszystkiemu różnorodność... Zaś w przypadku autora tych wstawek to jest jak z jedzeniem, ciągle jesz, jesz i jeszcze więcej jesz to samo gówno. Przejadłem się na tyle, że mi niedobrze. :-/

ad3k77

2021-09-07, 19:57
To jakiś j***ny konkurs na zrobienie z siebie kolejnego Grzegorza Florydy

Jesse.Pinkman

2021-09-07, 20:01
racing napisał/a:

Mnie osobiście już to zaczyna irytować. Ciągle to samo, Halman pomimo tego, że jest piwnicznym grubasem to chociaż towarzyszy temu wszystkiemu różnorodność... Zaś w przypadku autora tych wstawek to jest jak z jedzeniem, ciągle jesz, jesz i jeszcze więcej jesz to samo gówno. Przejadłem się na tyle, że mi niedobrze.


Zluzuj poślady, dobre wrzuty lecą, ludziom się podoba. W ch*ju mam opinie Najmana czy innych maruderów.

racing

2021-09-07, 20:14
Jesse.Pinkman napisał/a:

Zluzuj poślady, dobre wrzuty lecą, ludziom się podoba. W ch*ju mam opinie Najmana czy innych maruderów.



Bądź spokojny o moją dupę, wszystko z nią w porządku. ;-) Owszem wrzuty są niezłe ale to z biegiem czasu stanie się zwyczajnie nudne i drażniące jak pedalstwo phrontcha. Nie marudzę bo jestem pozytywnym człowiekiem, który stwierdza fakty i dla mnie osobiście staje się to zwyczajnie nudne.

Budrys2000

2021-09-07, 20:28
Chyba było...
Jestem pewny, że widziałem już tutaj filmik jak kilku policjantów strzela do jednego bro ;-)

jabol

2021-09-07, 20:45
Dwie kulki by wystarczyły. Miał tylko nóż. Nie rozumiem czemu każdego tak dziurawią.

PsychoAntysyjonista

2021-09-07, 20:45
Jeśli mówił prawdę to szanuję.
Leżąc powiedział "I'm a child molester", był świadom tego że musi się wyeliminować ze społeczeństwa.

sylwek198989

2021-09-07, 22:11
Kto mi wyjaśni, po ch*j zakładać kajdanki komuś, kto właśnie otrzymał 9 czy 10 kul?

LaChupacabra

2021-09-08, 00:04
Będziesz tu wrzucał cały ten kanał z youtube czy odpuścisz w końcu?

Bandzior020

2021-09-08, 09:58
racing napisał/a:

Bądź spokojny o moją dupę, wszystko z nią w porządku. Owszem wrzuty są niezłe ale to z biegiem czasu stanie się zwyczajnie nudne i drażniące jak pedalstwo phrontcha. Nie marudzę bo jestem pozytywnym człowiekiem, który stwierdza fakty i dla mnie osobiście staje się to zwyczajnie nudne.



Jak dla mnie luz, spoko materiał a jak widzisz wrzutke i nie chcesz oglądać to zwyczajnie nie klikaj ;-)

mazga50

2021-09-08, 21:13
Jesse.Pinkman napisał/a:

...ale nasz czarny brat wolał zrobić z siebie sito zamiast rozmowy. Sparks, Nevada.



Dobry murzyn to dziurawy murzyn...