18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Może sadyzmu w tym nie ma, aczkolwiek warto zobaczyć

igorzasty18 • 2019-10-27, 13:07
Film pokazujący jakie gówno jest sprzedawane w sklepach a później my to jemy.


Salt

2019-10-27, 13:14
To każdego dnia zamiast ryżu wpie**alałem plastik ?

Halman

2019-10-27, 13:17
filmik nie działa ale piwa i komentarz na temat już dostał.. no k***a brawo stado ameb...

żmij

2019-10-27, 13:50
HAL9000/2 napisał/a:

filmik nie działa ale piwa i komentarz na temat już dostał.. no k***a brawo...



Działa. Nie daję piw, zanim nie zobaczę, gdyż jestem człowiekiem małej wiary.

Halman

2019-10-27, 14:02
żmij napisał/a:

Działa. Nie daję piw, zanim nie zobaczę, gdyż jestem człowiekiem małej wiary.



teraz działa a przez chwilę (pewnie z tego powodu) był już w sucharach...

Ca...........on

2019-10-27, 14:16
Taki mały lifehack: po prostu nigdy nie kupujcie żywności produkowanej przez spółki akcyjne i wielkie korporacje. Tam zawsze jest syf. Najlepsze są produkty wytwórni typu spółki cywilne, PPHU i tym podobnych. Czasem, ale naprawdę rzadko, ta zasada się nie sprawdza, natomiast w ponad 90% przypadków nie pożałujecie :)

Dotyczy to przede wszystkim biedronek i lidlów (chociaż lidle przodują we wciskaniu ludziom najgorszego gówna za XX,99 i dla kontrastu w sprzedawaniu dobrych towarów za astronomiczne kwoty). Patrzcie na producenta i nie kupujcie bezmyślnie tego, co reklamowane.

petru23

2019-10-27, 14:27
Nas to raczej nie dotyczy. U nas żarcie jest wyższej jakości

~Velture

2019-10-27, 14:54
Dam piwo tylko dlatego, że temat ma ponad 20 piw i dalej jest w poczekalni :krejzi:




Halman

2019-10-27, 14:58
Velturałkę napisał/a:

Dam piwo tylko dlatego, że temat ma ponad 20 piw i dalej jest w poczekalni



wiedziałem że z tą żywnością jest jakiś szwindel...

Ke...........nt

2019-10-27, 15:01
Strach się wody napić

hanney

2019-10-27, 15:21
Hahaha. Ale ameby. Filmik zrobiony przez ameby dla ameb, który idealnie spełnia wszystkie punkty prostej manipulacji tłumem:
1. znajdź coś codziennego,
2. pokaż Prostym ludziom niecodzienne zastosowanie/super dekonspirujące metody
3. na podstawie punktu 2 wyciągnij wnioski z dupy z dopiskiem „ale niewiele osób o tym wie, to wiedza dla wybranych, więc skoro to wiesz to jesteś zakebsity i lepszy”
4. Patrz jak ludzie z punktu 2 „nauczają” twoich bredni innych ludzi, a twoja strona/profil Ma coraz większy zasięg

Laaska

2019-10-27, 15:54
Wiedzę że mają nawet specjalny magnes przyciągający skały xD Nie mam więcej pytań...

ridin2

2019-10-27, 16:12
a ja mam wyj***ne, byle smakowało

dumad

2019-10-27, 17:16
petru23 napisał/a:

Nas to raczej nie dotyczy. U nas żarcie jest wyższej jakości



Byłem kiedyś bodajże w Tomaszowie Mazowieckim w fabryce rogalików 7days i wszystkiego innego tej firmy.
Na jednej taśmie były produkowane rogaliki do niemiec, na innej do Polski.
Dlaczego?
Bo niemcy życzą sobie produkty bez konserwantów i na serio tam były rogaliki z mieszalni bez konserwantów a dla nas szło całe gówno z konserwantami

Więc panie nie pie**ol że u nas jest żywność wyższej jakości
Chyba że se sam posiejesz albo wychodujesz to tak


Mors_Nigra

2019-10-27, 17:36
Brednie, już dawno to obalono, ser który się łatwiej pali, zwykle jest serem beztłuszczowym, lub niskotłuszczowym i jako taki, łatwo podlega spaleniu. Chleb też się pali jak go wrzucisz w ogień, omg sztuczny chleb!!11 Nie, po prostu jest suchy i siłą rzeczy nie ma w sobie tłuszczu czy wody która mogła by zapobiec czy opóźnić spalanie. Wrzuciłeś tu foliowoczapkowe gówno i zrobiłeś z siebie debila, ALE za to ujawniłeś jak łatwo manipulować ludźmi i im coś wmówić, sądząc po piwkach.