18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Może pobiegamy?

Don_Beck • 2020-03-11, 13:41
Nie widzę przeszkód


Juzwa

2020-03-11, 16:49
A potem wrzask pedała: "Co za k***a tu rozciągnęła łańcuch!"

lylus

2020-03-11, 18:09
Wiem że tu sami eksperci to pewnie pomożecie. Jestem szczęśliwym użytkownikiem Iphona. Wytłumaczcie mi czemu widzę tu setny filmik udostępniany metodą nagrywania ekranu. Czemu ci ludzie nie mogą tego udostępnić normalnie ? Jest jakiś magiczny powód ku temu czy po prostu są debilami?

banerr

2020-03-11, 19:58
Tego nie da się obejrzeć jeden raz. Pięknie pie**olnął.

Juzwa

2020-03-11, 22:32
lylus napisał/a:

Wiem że tu sami eksperci to pewnie pomożecie. Jestem szczęśliwym użytkownikiem Iphona. Wytłumaczcie mi czemu widzę tu setny filmik udostępniany metodą nagrywania ekranu. Czemu ci ludzie nie mogą tego udostępnić normalnie ? Jest jakiś magiczny powód ku temu czy po prostu są debilami?



To nie magia tylko konieczność. Niektóre systemy monitoringu nie udostępniają możliwości nagrania, więc nagrywają monitor. Są też jakieś przepisy o własności nagrania, RODO i inne gówna. Inną sprawą może być niedoj***nie mózgowe i brak umiejętności podpięcia kabla do srajfona.



Ale ekspertę nie jestę.

edmund

2020-03-11, 23:56
,,sport to zdrowie,,
kiedyś byla taka reklama papierosów

Jimmydm

2020-03-12, 01:58
lylus napisał/a:

Wiem że tu sami eksperci to pewnie pomożecie. Jestem szczęśliwym użytkownikiem Iphona. Wytłumaczcie mi czemu widzę tu setny filmik udostępniany metodą nagrywania ekranu. Czemu ci ludzie nie mogą tego udostępnić normalnie ? Jest jakiś magiczny powód ku temu czy po prostu są debilami?



wydaje mi się, że z monitoringiem jest tak, że każda robiona kopia automatycznie w systemie zostawia ślad i musisz ją zgłosić/opisać lub jest to w ogóle mechanicznie trudne do wykonania. Dużo bezpieczniej i łatwiej nagrać to komórką i wtedy nawet jesli ktoś to zgłosi to ciężko będzie określić kto jest bezpośrednio za to odpowiedzialny, na czyjej to zmianie itp.