18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Może mi pan pomóc?

~DMT • 2021-05-31, 10:19
Klucze mi wpadły do wody...



Gdzie dokładnie? O tutaj...

gorczański

2021-05-31, 10:39
Takie dowc**y to sobie można wśród kumpli robić a nie na przypadkowych ludziach. Śmiechom nie było końca..

MisiaXD

2021-05-31, 10:59
gorczański napisał/a:

Takie dowc**y to sobie można wśród kumpli robić a nie na przypadkowych ludziach. Śmiechom nie było końca..



Typie on policjanta wrzucił i bardzo dobrze. Twoje dzieciństwo to pewnie konsola na zmianę z PC a łebek będzie miał co wspominać przynajmniej. A ty co? Ognisko w tibi z gimbami lub wakacje z metinem.

zdun

2021-05-31, 11:03
MisiaXD napisał/a:

Typie on policjanta wrzucił i bardzo dobrze. Twoje dzieciństwo to pewnie konsola na zmianę z PC a łebek będzie miał co wspominać przynajmniej. A ty co? Ognisko w tibi z gimbami lub wakacje z metinem.



za moich czasów to się portfel ściągało na żyłce i też było fajnie.

gorczański

2021-05-31, 12:20
MisiaXD napisał/a:

Typie on policjanta wrzucił i bardzo dobrze. Twoje dzieciństwo to pewnie konsola na zmianę z PC a łebek będzie miał co wspominać przynajmniej. A ty co? Ognisko w tibi z gimbami lub wakacje z metinem.



Oho, mamy do czynienia z bohaterem. Dużo wiesz nt. mojego dzieciństwa. Może jak skończysz podstawówkę, to zrozumiesz że jest różnica między żartami, a wandalizmem. Póki co zabierz się za lekcje i nie dyskutuj.

ra0mir

2021-05-31, 12:51
Co jeszcze tak dobrze łykacie pelikany?

MisiaXD

2021-05-31, 13:43
gorczański napisał/a:

Oho, mamy do czynienia z bohaterem. Dużo wiesz nt. mojego dzieciństwa. Może jak skończysz podstawówkę, to zrozumiesz że jest różnica między żartami, a wandalizmem. Póki co zabierz się za lekcje i nie dyskutuj.



Wandalizm ha ha ha prędzej naruszenie nietykalności cielesnej psa ogarnij i poczytaj co nie co.

gorczański

2021-05-31, 13:50
MisiaXD napisał/a:

Wandalizm ha ha ha prędzej naruszenie nietykalności cielesnej psa ogarnij i poczytaj co nie co.



Jeśli już mówimy o czytelnictwie, to: "Co nieco" , jeśli już. A pies, to r*chał twoją starą i tak powstałeś. Dlatego teraz tak głośno szczekasz.

Fx12

2021-05-31, 13:52
Się kiedyś młody gnojek na kopy załapie za "takie żarty"

MisiaXD

2021-05-31, 13:59
gorczański napisał/a:

Jeśli już mówimy o czytelnictwie, to: "Co nieco" , jeśli już. A pies, to r*chał twoją starą i tak powstałeś. Dlatego teraz tak głośno szczekasz.



Tu się napinaj i obrażaj cudzych rodziców. Znam takich jak ty kozak w necie p*zda w świecie. Zwykle dziecko co nawet z domu niewychdzi. Z reszta skasuj konto bo do matki lub ojca zadzwonię i będzie kara na komputer ha ha

teleimpact

2021-05-31, 14:00
Myślałem że gownojady w szkole siedzą ale widzę że dalej robią tiktoka z sadola małe k***iszcza

NiemiecWaszPan

2021-05-31, 14:03
Jebie fejkiem, jak nie wiem co. Tutaj chyba sama dzieciarnia siedzi, że tak łykacie wszystko, jak pelikany...

Tratarara

2021-05-31, 14:11
MisiaXD napisał/a:

Tu się napinaj i obrażaj cudzych rodziców. Znam takich jak ty kozak w necie p*zda w świecie. Zwykle dziecko co nawet z domu niewychdzi. Z reszta skasuj konto bo do matki lub ojca zadzwonię i będzie kara na komputer ha ha



zamknij już p*zde bo tylko sie pogrążasz

lollo

2021-05-31, 14:11
Stare w h*j