18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Może mi pan pomóc?

~DMT • 2021-05-31, 10:19
Klucze mi wpadły do wody...



Gdzie dokładnie? O tutaj...

MisiaXD

2021-05-31, 14:14
Tratarara napisał/a:

zamknij już p*zde bo tylko sie pogrążasz



O widzę że chlopaka bronisz będzie chyba jakieś 69 dzisiaj....

Policeman

2021-05-31, 14:21
MisiaXD napisał/a:

Typie on policjanta wrzucił i bardzo dobrze. Twoje dzieciństwo to pewnie konsola na zmianę z PC a łebek będzie miał co wspominać przynajmniej. A ty co? Ognisko w tibi z gimbami lub wakacje z metinem.



ABC patologii. Mam nadzieję, że ten policjant dorwał tego szczyla i mu spuścił wpie**ol albo pociągnął opiekunów do odpowiedzialności za np. zniszczony taser albo zamoczoną broń. Dobrze, że policjanta, może ty jako patus dalej podniecasz się jakimiś JP100%, ale ta moda już się skończyła, z policją najlepiej nie mieć dużo do czynienia, żyć sobie spokojnie i nie mieć powodów do interwencji. Za wiele na twój pusty łeb, co?

z0...........ee

2021-05-31, 14:24
tylko na ch*j on wrzucił te klucze? tera do domu nie wejdzie debil

MisiaXD

2021-05-31, 15:12
Policeman napisał/a:

ABC patologii. Mam nadzieję, że ten policjant dorwał tego szczyla i mu spuścił wpie**ol albo pociągnął opiekunów do odpowiedzialności za np. zniszczony taser albo zamoczoną broń. Dobrze, że policjanta, może ty jako patus dalej podniecasz się jakimiś JP100%, ale ta moda już się skończyła, z policją najlepiej nie mieć dużo do czynienia, żyć sobie spokojnie i nie mieć powodów do interwencji. Za wiele na twój pusty łeb, co?



Twój NIK mówi wszystko ha ha boli cie ze ktoś policje pie**oli?

gorczański

2021-05-31, 16:30
MisiaXD napisał/a:

Twój NIK mówi wszystko ha ha boli cie ze ktoś policje pie**oli?



A tak z ciekawości, co Ci ta policja zrobiła że ją tak strasznie pie**olisz?

MisiaXD napisał/a:

Twój NIK mówi wszystko ha ha boli cie ze ktoś policje pie**oli?



PS. NIK to Najwyższa Izba Kontroli, a tobie może chodziło o nick. Przyjemnie się obserwuje z boku, jak debil nie rozumie że jest debilem.

John-Flopp

2021-05-31, 18:33
MisiaXD napisał/a:

Wandalizm ha ha ha prędzej naruszenie nietykalności cielesnej psa ogarnij i poczytaj co nie co.



eh... był by zajebisty opał z takiego śmiecia, już zanieczyszczasz atmosferę w około xdd

S_Z_A_L_O_N_Y

2021-06-01, 00:11
U nas przewrócił by się 20 razy na leżącą pałkę, wchodząc raz do aresztu, za czynną napaść na funkcjonariusza policji.

plastic

2021-06-01, 01:58
MisiaXD napisał/a:

Typie on policjanta wrzucił i bardzo dobrze. Twoje dzieciństwo to pewnie konsola na zmianę z PC a łebek będzie miał co wspominać przynajmniej. A ty co? Ognisko w tibi z gimbami lub wakacje z metinem.



trzeba korzystać z życia! czerpać pełnymi garściami! mieć wyj***ne! jak nie my to ktoo, co nie mordaa

niczym sie nie różnisz od 30letnich, zajechanych, pustych karyn, a skoro wspominasz o jakichś pato gierkach, których połowa sadoli nawet nie zna, to pewnie sam w nie grasz i kpisz do lustra.

SzychaRKS

2021-06-01, 05:44
Całe szczęście, ze to nie fejk, bo by jeszcze ktoś pomyślał, ze to prawda.

deviljin84

2021-06-02, 13:56
no to nie jest fake... w UK gownazeria jest pod ochrona i nie mozna im nic zrobic i potem odpie**alaja takie rzeczy... laduja sie do domow i dewastuja i jak tylko ich tkniesz idziesz siedziec... a potem ze brytole to sama patola co nie umie sie zachowac