18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mowa nienawiści

saves • 2017-07-16, 18:03
Czy można to podciągnąć pod obrazę czy mowę nienawiści? Powinien zająć się tym sąd albo gruba z ośrodka monitorowania. W zależności od klasyfikacji.





Tak się przejął, ze zapomniał się zająknąć. :D

drukarka666

2017-07-16, 18:14
Koszerny Linda vs Prawiczy Prawak

Volfodzio

2017-07-16, 18:17
Wszyscy ludzie obecnie związani z kręgami politycznymi po prostu powinni dostać dożywotniego bana na jakiekolwiek funkcje... Jednym z warunków zostania posłem/ministrem/sędzią/radnym/itp powinno być urodzenie się po 91 roku, w rodzinie niezwiązanej z żadną partią, gazetą innym gównem. Drugim zaś podpisanie zgody na publiczne odrąbanie łba jeżeli weźmie się chociażby 1 gr. łapówy czy załatwi się garść państwowych cukierków rodzinie/kolegom lub nie wypełni się swoich zobowiązań i obietnic. Bez tego po starej hołocie przyjdzie nowa wychowana przez nią i takie obrazki będziemy oglądali do usranej śmierci.

mygyry

2017-07-16, 18:20
Dobrze, że ten komuch w gazecie robi przynajmniej go oglądać nie muszę

~DMT

2017-07-16, 18:21
saves napisał/a:

Czy można to podciągnąć pod obrazę czy mowę nienawiści?



Ja bym to podciągnął 3 metry nad ziemię...

No i tradycyjnie w takich przypadkach...


Radysh

2017-07-16, 18:28
Jak nie znoszę Mimimichnika tak co on ma wspólnego z tym co robił jego brat?
Wk***iają mnie takie p*zdusie jak ten pytający.

saves

2017-07-16, 18:53
Radysh napisał/a:

Jak nie znoszę Mimimichnika tak co on ma wspólnego z tym co robił jego brat?
Wk***iają mnie takie p*zdusie jak ten pytający.



Teoretycznie masz rację. Rodziny się nie wybiera, ale z racji swojej pozycji powinien lepiej trzymać język w gębie. Zachował się zaś jak zwykły menel. Widać, że nerwy już mu puszczają, że cała ta gazeciana agitka poszła się j***ć. Poza niewielką grupą wyznawców pozostali mają w dupie jego umoralniające frazesy i to go najbardziej boli. Ze szczytu jest tylko droga w dół. I on się nią coraz szybciej toczy.

Radysh

2017-07-16, 19:13
saves napisał/a:



Teoretycznie masz rację. Rodziny się nie wybiera, ale z racji swojej pozycji powinien lepiej trzymać język w gębie. Zachował się zaś jak zwykły menel. Widać, że nerwy już mu puszczają, że cała ta gazeciana agitka poszła się j***ć. Poza niewielką grupą wyznawców pozostali mają w dupie jego umoralniające frazesy i to go najbardziej boli. Ze szczytu jest tylko droga w dół. I on się nią coraz szybciej toczy.




E tam! Jego pozycja? Nikt, oprócz tych, którzy pamiętają go z działalności w opozycji już mu nie wierzy ani go nie szanuje.

Dokonał tzw. samozaorania.

Choć przecież miał ogromny wkład w to, że pozbyliśmy się tzw. komuny (kiedy u nas była komuna?).
Gość był represjonowany jako więzień polityczny i ogólnie jego historia to kawał współczesnej historii Polski.
Ale cóż... Nie ma co komentować aktualności bo ją akurat widać.

Al...........go

2017-07-16, 19:17
Logika narodowych zwierząt - ktoś z twojej rodziny zrobił coś złego? ch*j, ty za to odpowiadasz. Tego, jak go michnik określuł sk***ysyna, powinno się wziąć pod sąd.

sanitycheck

2017-07-16, 19:39
@AleDlaczego - logika lewackich złamasów. Pójdę bronić sądów, ale brat stalinowski morderca sądowy to zupełnie inna bajka i nie mieszajmy go w to... Facepalm.

triball

2017-07-16, 19:45
@ AleDlaczego
@Radysh

Poważnie? Wy tak na serio? Patrzecie, a Mimimichnik na łamach swojego GW forsuje, żebśymy my jako Polacy przepraszali za Jadwabne, Kielce, hokolaust itd to. Choć ja k***a nie mam nic z tym wspólnego, go wg Michnika i jemu podobnych (cytat) sk***ysynów powinienem się wstydzić i przepraszać.

...a dlaczego on k***a nie?

Irenvelle

2017-07-16, 19:53
ch*j juz z michnikiem ale czemu jakis stalker za nim chodzi i wypytuje go o brata, od kiedy odpowiada sie za rodzine?

ceplin

2017-07-16, 19:57
Niezależnie od tego czy mój brat był żydokomuchem, rudym, pedałem, ukrytą opcją niemiecką, jakby ktoś go obrażał moja odpowiedź była by znacznie gorsza.

triball

2017-07-16, 20:00
@Irenvelle

Powtorzę - dlaczego Michnik ma nie przepraszać za brata-mordecę z którym wspólnie jadł obiady (jeszcze wtedy kiedy brat mordował w sądzie ludzi) jeśli wg Michnika ja powinienem przepraszać za jakiś nieznanych mi i niespokrewnionych za mną ćwoków z Jedwabnego, którzy 70 lat temu zabili grupę Żydów?