18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Mowa nienawiści

saves • 2017-07-16, 18:03
Czy można to podciągnąć pod obrazę czy mowę nienawiści? Powinien zająć się tym sąd albo gruba z ośrodka monitorowania. W zależności od klasyfikacji.





Tak się przejął, ze zapomniał się zająknąć. :D

i.m.p.

2017-07-18, 03:39
Myślę, że Pan Michnik nie powinien się tak od razu złościć, przecież GazWyb to są specjaliści od różnych prowokacji, że przypomnę choćby tego wypastowanego na czarno pajaca na Marszu Niepodległości.

Panie Adamie, więcej dystansu do siebie i rodziny, jak by Pan podszedł do sprawy pozytywnie i z uśmiechem, to TVPiS nie miało by takiego wdzięcznego materiału do kręcenia beki. Ale, że jest Pan prymitywnym, starym, ubeckim "dziadem" (słowo "dziad" czytane według definicji Pani Wyelowyeyskyey) To wyszło dość komicznie, i stety niestety, mimo ewidentnego chamskiego prowo, punkt leci do obozu PiSiorów.

RossiDW

2017-07-18, 18:04
Ciekawe czy filmujący Sk***ysyn zmądrzał...

sezamkowyRozpierdol

2017-07-19, 10:51
@Fumigant

Postkomunę masz przecież w PiSie :lol:
Ale PiSowiec nazwie takich panów jak Piotrowicz "nawróconymi komunistami" :krejzi:

Ludzie to idioci, POPiSPSLSLDN. i inne robią sobie z was jaja, a wy jak idioci obstajecie za tą czy za tamtą partią lub politykiem, to wszystką to są złodzieje, wrzody na dupie tego kraju a polaczki ślepe tego nie widzą, tylko srają na siebie "ty k***o lewaku, ty k***o prawaku" - nie ma żadnych podziałów prwak, lewak - to są fikcyjne podziały mające polaczków skłócić.

Jedyny podział jaki istnieje to Podatnik/Parobek i Rząd lub klasa wyższa.

elfis

2017-07-20, 21:19
BrianGriffin napisał/a:



zesrałbyś się :lol:



owszem , zawsze analizuję za i przeciw, ale
nie przebieram czasem w słowach myśląc co powiedzieć
i co myślę, jednak powiem
ale ku*asom zawsze wytknę że są małymi strachlywimi ku*asikami,

z dedykacją