18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mowa nienawiści

saves • 2017-07-16, 18:03
Czy można to podciągnąć pod obrazę czy mowę nienawiści? Powinien zająć się tym sąd albo gruba z ośrodka monitorowania. W zależności od klasyfikacji.





Tak się przejął, ze zapomniał się zająknąć. :D

Zadi_

2017-07-17, 00:09
Loaloa gwiazdo tego portalu przepraszam, nie jesteś Polakiem? Jeśli nie, to skąd tak dobrze umiesz pisać po polsku, jeśli wolno zapytać?

RedIsGood

2017-07-17, 00:16
"Jak ty sk***ysynu zmądrzejesz" - gdzie tu jest mowa nienawiści albo obrażanie? Sk***ysyn to sk***ysyn :mrgreen: 95% prawilnych bękartów to k***ie syny :mrgreen: O co się obrażacie chłopaki?

tranzystor

2017-07-17, 00:34
I dobrze mu Michnik powiedział. Nie jest odpowiedzialny za swojego brata. Równie dobrze można kazać Jarosławowi Kurskiemu przeprosić za brata.

adamZjeb

2017-07-17, 01:22
Odpowiedział śmieciowi na pytanie, problem macie pisowe gnidy?

HalfGod

2017-07-17, 10:40
Volfodzio napisał/a:

Wszyscy ludzie obecnie związani z kręgami politycznymi po prostu powinni dostać dożywotniego bana na jakiekolwiek funkcje... Jednym z warunków zostania posłem/ministrem/sędzią/radnym/itp powinno być urodzenie się po 91 roku, w rodzinie niezwiązanej z żadną partią, gazetą innym gównem. Drugim zaś podpisanie zgody na publiczne odrąbanie łba jeżeli weźmie się chociażby 1 gr. łapówy czy załatwi się garść państwowych cukierków rodzinie/kolegom lub nie wypełni się swoich zobowiązań i obietnic. Bez tego po starej hołocie przyjdzie nowa wychowana przez nią i takie obrazki będziemy oglądali do usranej śmierci.



Ty pie**olisz tak samo jak Michnik i te elity.

voidinfinity

2017-07-17, 11:29
Nie bardzo rozumiem podniety. Ja wiem że A.M. to menda itd. ale dlaczego miałby przepraszać za brata? Czy jakby wasz brat, ojciec, stryjek itd. zrobił coś niegodnego to też byście za nich przepraszali przy każdej okazji? No bez jaj.

Za to podobało mi się jak na jednym ze spotkań z A.M. jakiś szczawik wychodząc rzucił "pan pozdrowi brata" ;-)

Volfodzio napisał/a:

Wszyscy ludzie obecnie związani z kręgami politycznymi po prostu powinni dostać dożywotniego bana na jakiekolwiek funkcje... Jednym z warunków zostania posłem/ministrem/sędzią/radnym/itp powinno być urodzenie się po 91 roku, w rodzinie niezwiązanej z żadną partią, gazetą innym gównem. Drugim zaś podpisanie zgody na publiczne odrąbanie łba jeżeli weźmie się chociażby 1 gr. łapówy czy załatwi się garść państwowych cukierków rodzinie/kolegom lub nie wypełni się swoich zobowiązań i obietnic. Bez tego po starej hołocie przyjdzie nowa wychowana przez nią i takie obrazki będziemy oglądali do usranej śmierci.



Bez urazy, ale słyszę to pie**olenie nie pierwszy raz i po ilości piw wnioskuje, że ten naród jak był durny - tak nadal jest durny.

Zrozumcie barany - ktoś k***a na nich wszystkich głosuje. Nie ufoludki, tylko mame, tate, brate, wujke itd.

Ktoś wam broni głosować tylko na ludzi urodzonych po 91? Nikt. Ktoś broni wam głosować tylko na ludzi, którzy wywiązują się z obietnic wyborczych? Nie.

To czemu głosujecie na urodzonych w głębokiej komunie krętaczy, którzy nie realizują programów wyborczych? :amused:

Polacy - jesteście żałośni. Szkoda "szczempić" ryja na taką trzodę chlewną - bo i tak ch*ja zrozumiecie.

Sl1pH33D

2017-07-17, 11:38
saves napisał/a:



Teoretycznie masz rację. Rodziny się nie wybiera, ale z racji swojej pozycji powinien lepiej trzymać język w gębie. Zachował się zaś jak zwykły menel. Widać, że nerwy już mu puszczają, że cała ta gazeciana agitka poszła się j***ć. Poza niewielką grupą wyznawców pozostali mają w dupie jego umoralniające frazesy i to go najbardziej boli. Ze szczytu jest tylko droga w dół. I on się nią coraz szybciej toczy.



Pomijając już wszystko i wszystkich postaw się w jego sytuacji... albo przynajmniej poczuj dany moment. Stoisz sobie i ktoś z telefonem na mordzie podchodzi i pyta czy przeprosisz za brata. Ja bym się mocno zastanawiał czy nie zdjąć mu z japy tego telefonu i czy nie zaj***ć mu liścia. Zwłaszcza, że jesteś starszym typem, a jakieś gnój śmierdzący, którego problemem powinno być jak tu w końcu zar*chać pierwszy raz, zostaje wysłany i gada to co mu kazał dziadek albo ciocia.

fantastico

2017-07-17, 16:47
Michnik po zrobieniu uczestniczenia na wykonywanej przez ludzi demonstracji podczas robienia stania na chodniku wraz z rozmawianiem z ludźmi otrzymuje słowny atak dotyczący jego brata na co odpowiada puszczeniem nerwów z wodzy wysyłając w stronę nagrywającego stek inwektyw.


Halman

2017-07-17, 17:07
uuu.. fantastico już za politykę sie bierze? jeszcze trochę i go zobaczymy na mównicy sejmowej (nic już mnie nie zdziwi...)

janlew

2017-07-17, 17:30
Dobrze!!! Lecieć trzeba z sowieckimi suczami, przy okazji przeżywając ich poziomem. Brawo.

saves

2017-07-17, 17:31
Gdyby w Sevres można było obok wzorca metra postawić wzorzec antypolaka, byłby to Adaś.

sezamkowyRozpierdol

2017-07-17, 20:48
Można personalnie nie lubieć Michnika, ponieważ jego działalność to prowadzenie szmatławca, pudelka propagandowego taka "lewacka" wersja Frondy, tylko że bardziej cywilizowana, ale o co ten ból dupy? Przecież ten dziennikarzyna to zwykła hiena zadająca tabloidowe gówno-pytanie, nie jedna prawacka sp***olina miała ból dupy o durne pytania-pułapki POwskich dziennikarzy (a właściwie "funkcjonariuszy frontu ideologicznego") kierowanych do Korwina, Kowalskiego, Karakana i innych, przecież tutaj macie identyczną sytuację, tylko że druga strona tej samej monety, tym razem PiSowski funkcjonariusz frontu ideologicznego.
Kiedy wreszcie ten naród zmądrzeje, debile zarówno z jednej jak i drugiej strony od lewa do prawa, ni ch*ja, dla nich nie liczy się to, że osoby, które udają dziennikarzy łamią zasady etyki dziennikarskiej, są stronniczy etc, szczekają głośno o braku rzetelności dziennikarskiej tylko w przypadku wrogich im ideologicznie dziennikarzy, ale już swoich to niee, to już biją brawo, przymykają oko na brak rzetelności.
Aż strach pomyśleć, co będzie za 10-20 lat jak to wahadełko ideololo odbije z prawej strony na lewą.

tranzystor

2017-07-17, 23:50
saves napisał/a:

Gdyby w Sevres można było obok wzorca metra postawić wzorzec antypolaka, byłby to Adaś.



Zdecydowanie lepszym etalonem antypolaka byłby konus

Fumigant

2017-07-18, 00:55
Dzieciaczki, poczytajcie trochę o Szechterze bo widzę że wiedzę czerpiecie z telewizji. Nie można bronić michnika ani jego brata. Naprawdę sądzicie, że mając brata w PZPR był wielkim opozycjonista i bohaterem? Bolek też był, na rękach go nosili ale spójrzmy prawdzie w oczy, to są zdrajcy. Teraz walczą o emerytury Ubecji, bo zapewne wielu z nich ma jeszcze jakieś kwity na pawlaczach pochowane, wiec robią co mogą by powstrzymac pisiorow, bo jak oficer prowadzący dostanie 2000 emerytury to się wysypią dokumenty i tego się boją bo wszystko wtedy pie**olnie. A kapusie jak to kapusie sami się wystrzelają że to nie ja to Ten i Tamten. Czeka nas ciekawa jesień.