18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Mowa nienawiści

saves • 2017-07-16, 18:03
Czy można to podciągnąć pod obrazę czy mowę nienawiści? Powinien zająć się tym sąd albo gruba z ośrodka monitorowania. W zależności od klasyfikacji.





Tak się przejął, ze zapomniał się zająknąć. :D

KillerLaugh

2017-07-16, 20:03
Ale to akurat w koszernym środowisku Michnika sk***ysyństwo dziedziczy się po matce.

Machol

2017-07-16, 20:06
No i k***a taka to solidność tzw. prawej strony sceny politycznej. Zamiast się dopie**olić porządnie do tego, że ADAM Michnik zrobił z solidarnościowej gazety j***nego szmatławca, co jest jego i głównie jego ch*jową zasługą... to nie, za mały kaliber. Trzeba gościa tykać kijem z gównem śmierdzącym jego bratem. Trzeba wyzywać od żydów chociaż żydostwo bierze się z matki a nie z ojca (matka Michnika była polką, oj boli dupa prawiczna, że się krajanka z semitą puściła?).
Niestety, lewica dobrze sobie żyła przez wiele, wiele lat, bo taką mamy gównianą prawicę, z jej gównianymi argumentami. Zamiast inteligentnie celować w sedno, to bierze górę polityczny marketing, który do niczego nie prowadzi. Dlatego wyjdzie taka zj***na Szydło i popie**oli o żołnierzach wyklętych zamiast o Polsce tu i teraz. Dlatego znak Polski Walczącej niedługo będą drukować na srajtaśmie i wszystko spoko, bo to patriotyczna srajtaśma prawdziwych Polaków, a "tamci" zdrajcy narodu szlifują dupska zagranicznym Velvetem. Wszystko puste hasła, zamiast konkretów.

Wk***iłem się, szkoda strzępić ryja, kto teraz polewa?

andrzejrobert75

2017-07-16, 20:10
Soros musi sowicie sypnąć groszem zeby się towarzystwo wyborczo kodziarskie pozbierało

Radysh

2017-07-16, 20:13
triball napisał/a:

@ AleDlaczego
@Radysh

Poważnie? Wy tak na serio? Patrzecie, a Mimimichnik na łamach swojego GW forsuje, żebśymy my jako Polacy przepraszali za Jadwabne, Kielce, hokolaust itd to. Choć ja k***a nie mam nic z tym wspólnego, go wg Michnika i jemu podobnych (cytat) sk***ysynów powinienem się wstydzić i przepraszać.

...a dlaczego on k***a nie?



Tyć napisałem - "Ale cóż... Nie ma co komentować aktualności bo ją akurat widać."

Sv...........ge

2017-07-16, 20:42
Bardzo dobrze baranowi odpowiedział.

Jorgen88

2017-07-16, 21:13
mówisz po 91' roku...a patrz jak wejdzie 01' rocznik albo 10' już wole komuchów bo wiem że zaraz zdechną

Arathnmor

2017-07-16, 21:31
Ohoho, nowych twarzy w polityce się zachciało sadolom :D Jeśli jeszcze się nie zorientowaliście, to świat tak nie działa. Poza klasycznym wyj***niem wszystkiego do góry nogami przez pucz wojskowy który rozstrzela wszystkich w ramach doraźnego sądu polowego, to zmiany na górze z górnolotnymi hasłami wyborczymi niewiele dają. Ppozostaje cały rozrośnięty aparat biurokratyczny który ciężko wyrwać z korzeniami. Kadry polityczne hoduje się latami i nie wyrastają jako cudowne dzieci.

elfis

2017-07-16, 21:50
jak michnik powiedział do nagrywającego ty sk***esynu to on powinien odpowiedzieć ,,ty j***ny konfidencie żydowski,, , ja przynajmniej tak bym powiedział

VanAhamoth

2017-07-16, 21:53
@andrzejrobert75
@DiKarpio


was matki nie uczyły, że nie wtrąca się w rozmowy dorosłych lub nie wtrąca się jak się nie ma nic mądrego do powiedzenia? Jutro wasi rodzice mają mieć konta na Sadolu i mają wszystkich przeprosić.


A tak na poważnie i na temat: ja z moim bratem raczej za sobą nie przepadamy. Jadamy razem obiady i obaj mamy wyjebongo na to czym zajmuje się drugi. Dlatego uważam, że Michnik dobrze zareagował na taką marną prowokację. Nie widzę powodu żeby miał za co przepraszać.

O tym, że kazał siebie przepraszać również czytałem tutaj po raz pierwszy. Nie wiem czy to kwestia wymysłów czy tego, że nie czytam wyborczej

tycho

2017-07-16, 21:53
Mom and Death napisał/a:

Kto to w ogóle jest?


To jest niejaki Michnik żydowskie ścierwo, komunista, zdrajca i złodziej.

BrianGriffin

2017-07-16, 22:01
elfis napisał/a:

jak michnik powiedział do nagrywającego ty sk***esynu to on powinien odpowiedzieć ,,ty j***ny konfidencie żydowski,, , ja przynajmniej tak bym powiedział



zesrałbyś się :lol:

Loaloa

2017-07-16, 22:14
Dlaczego niby Adam Michnik miałby przepraszać za jakiekolwiek czyny swojego brata czy kogokolwiek innego? Wiem, że wam się marzy coś na wzór prawa rodem z Korei Północnej - odpowiedzialność do trzeciego pokolenia, ale choćbyście się zesrali, to tego nie wprowadzicie.

Cytat:

Mimimichnik na łamach swojego GW forsuje, żebśymy my jako Polacy przepraszali za Jadwabne, Kielce, hokolaust itd to.



Proste - mordowaliście to przepraszajcie i płaćcie. Co się odwlecze, to się nie uciecze, jeszcze bekniecie za swoje zbrodnie. Narodek konfidentów i szmalcowników, k***a mać.

ellsworth

2017-07-16, 22:43
triball napisał/a:

@ AleDlaczego
@Radysh

Poważnie? Wy tak na serio? Patrzecie, a Mimimichnik na łamach swojego GW forsuje, żebśymy my jako Polacy przepraszali za Jadwabne, Kielce, hokolaust itd to. Choć ja k***a nie mam nic z tym wspólnego, go wg Michnika i jemu podobnych (cytat) sk***ysynów powinienem się wstydzić i przepraszać.

...a dlaczego on k***a nie?


Serio zadajesz takie pytanie na poziomie pięciolatka? Masz przepraszać nie jako ty - Jan Kowalski, tylko jako NARÓD polski, którego wraz z państwowością stanowi ciągłość tak historyczną jak i polityczna, społeczną, gospodarczą i kulturową. Tego nie tworzą pojedynczy konkretni ludzie, tylko kolejne pokolenia.

HiroTailo

2017-07-16, 22:49
Sadol upadł. bronio szechtera. A tfu.