18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motyw na podkoszulce

phrontch • 2019-07-01, 08:18
Ciekawe, czy starczyłoby odwagi na podobne zdjęcie z wyznawcami religii pokoju

nowynick

2019-07-01, 08:25
Był taki jeden śmieszek co spróbował i namalował jakąś karykaturę Allaha, nie jakieś przegięcie typu Allah walony w dupę przez kozła, tylko tak z umiarem. Coś jak te zdjęcie z zakonnicami. 100 batów rozłożonych na serie po 25 z dwuletnimi przerwami. Podobno praktycznie wyrok śmierci...

Ve...........ek

2019-07-01, 08:41
phrontch napisał/a:

Ciekawe, czy starczyłoby odwagi na podobne zdjęcie z wyznawcami religii pokojuPewnie, że nie. Tylko p*zdy plują na kościół katolicki bo wiedzą, że nic im nikt nie zrobi.
To tak jak znęcanie się w szkole nad najsłabszym uczniem bo nie odda ani nie poskarży się.

Na miłośników szekli ani wyznawców kuchni z pokojem nikt publicznie nic nie powie bo się sra donosu na policję albo wpie**olu od usposobionych pokojowo.

Na całym świecie pojawiają się różne okładki/pierwsze strony plujące jadem na katolików. Robili to i robić będą.
Pamiętacie jak raz francuski szmatławiec dał na okładce rysunek mahometa? Szybko się wszyscy nauczyli, że tak się nie robi i już nigdy nie zrobią... za to na kościół dalej będą pluć bo nie mają się czego bać.

Podobne zjawisko widać było na pierwszych marszach kodu gdzie banda zjebów szła z opornikami wpiętymi w ubrania i jacy to oni odważni... odważni bo nic im nikt nie mógł zrobić...
Odważni to byli ludzie k***a w PRLu gdzie za takie coś dostawało się wpie**ol, areszt, interesujące przesłuchanie z elementami wpie**olu i dodatkowo później nieprzyjemności miała cała rodzina (zarówno towarzyskie jak i w pracy).

julekwitek

2019-07-01, 10:24
Katopojeby już się podkręciły :)

pitteroo

2019-07-01, 11:27
julekwitek napisał/a:

Katopojeby już się podkręciłyDlaczego nienawidzisz ludzi którzy w sumie nic ci nie zrobili i prawdopodobnie nic nie zrobią, co najwyżej zastosują jedynoe przemoc słowną? Taki odważny jesteś? Ale fakt, że tylko małe wacki używają przemocy jedynie wobec tych którzy im nie oddadzą.

McQurwa

2019-07-01, 12:02
pitteroo napisał/a:

Dlaczego nienawidzisz ludzi którzy w sumie nic ci nie zrobili i prawdopodobnie nic nie zrobią, co najwyżej zastosują jedynoe przemoc słowną? Taki odważny jesteś? Ale fakt, że tylko małe wacki używają przemocy jedynie wobec tych którzy im nie oddadzą.cos w tym jest!
przyjdą islamiści i będą spuszczać k***y z wieżowców, wtedy będzie im tęskno za katopojebami

Rozjebie

2019-07-01, 12:18
~Velture napisał/a:

Pewnie, że nie. Tylko p*zdy plują na kościół katolicki bo wiedzą, że nic im nikt nie zrobi.
To tak jak znęcanie się w szkole nad najsłabszym uczniem bo nie odda ani nie poskarży się.
Na miłośników szekli ani wyznawców kuchni z pokojem nikt publicznie nic nie powie bo się sra donosu na policję albo wpie**olu od usposobionych pokojowo.
Na całym świecie pojawiają się różne okładki/pierwsze strony plujące jadem na katolików. Robili to i robić będą.
Pamiętacie jak raz francuski szmatławiec dał na okładce rysunek mahometa? Szybko się wszyscy nauczyli, że tak się nie robi i już nigdy nie zrobią... za to na kościół dalej będą pluć bo nie mają się czego bać.Myślę, ze chodzi tu o to, ze w Europie u białego człowieka zanika religijność i wielu po prostu nie obchodzi, ze jakiś koleś założy koszulkę z całującymi się zakonnicami. Mnie na przykład to kompletnie nie rusza. Natomiast alternatywny "ja" z kraju arabskiego, silnie zindoktrynowany od małego, widząc całujących się turbanowców na koszulce pewnie wpadłbym w święty gniew

Sadic

2019-07-01, 12:51
Gimbo-ateiści activated.


bodzionek

2019-07-01, 12:55
~Velture napisał/a:

Pewnie, że nie. Tylko p*zdy plują na kościół katolicki bo wiedzą, że nic im nikt nie zrobi.
To tak jak znęcanie się w szkole nad najsłabszym uczniem bo nie odda ani nie poskarży się.Katolicy i cały kościół katolicki, sami sobie to zrobili. Wiem, że z jednej strony zapraszanie imigrantów do katolickich krajów i późniejsze usuwanie elementów, które mogły by ich urazić z naszej kultury i miejsc publicznych przy jednoczesnym pozwalaniu im na odprawianie swoich obrzędów na środku ulicy oraz chodzenie w ubraniach, które pozwalają na całkowitą anonimowość. Podwójne standardy. Ja osobiście mam w dupie wszystkie religie. Żyję w Polsce więc z katolikami mam najwięcej kontaktu. To jest jakaś karykatura religii w tej chwili. Większość osób potrafi przeklepać formułki i raz w tygodniu idzie do kościoła, ale nie jest to wiara. Wytresowanie przez rodziców, którzy robili dokładnie tak samo. Chodzą bo inni chodzą, jakby to wyglądało. Wierzą bo w sumie to pewnie boga nie ma, ale tak na wszelki wypadek jakby był, to w sumie czemu nie spróbować. Co chwilę afera w kościele i to często na wysokim szczeblu.
Przypie**alanie się gdy ktoś doczepi tęczę do obrazu matki boskiej.
Cytat:

Wyjścia 20:4 Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! 5 Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą.


Obraza uczuć religijnych ... Tak wiem, że już też jest cała masa wymówek jak obejść każdy zakaz, który w jakikolwiek sposób mógłby przeszkodzić w budowie złotych pałaców i dojeniu kasy skąd się tylko da. Dowolna interpretacja słów, zależnie od czasów i tego jak nam wygodniej.
Przypie**alanie się do tęczy na Placu Zbawiciela. Oni się raczej słabo rozmnażają. Ciągle walczycie ze złym wrogiem.
Oni to czują. Atak ma meczet w Nowej Zelandii (koło 50 ofiar) kończy się odwetowymi zamachami na Sri Lance (ponad 300 ofiar). Gdy oni wysadzają się gdzie popadnie to w odwecie są organizowane ciche marsze a ludzie dodają filtr do zdjęcia na FB.
Nie chciałbym by moje słowa zostały odebrane jako zachęta do czegokolwiek. Takie wydają mi się fakty. Nie popieram żadnej religii, uważam, że wszystkie są złe a świat bez nich byłby dużo bardziej pokojowym miejscem.

Rozjebie

2019-07-01, 13:00
Sadic napisał/a:

Gimbo-ateiści activated.I dobrze - oby ich jak najwięcej. W miarę upływu lat dorosną, wychowają swoje dzieci i w końcu religijny beton cofający w rozwoju naszą cywilizację będzie w mniejszości

Sadic

2019-07-01, 13:30
Coordinator napisał/a:

I dobrze - oby ich jak najwięcej. W miarę upływu lat dorosną, wychowają swoje dzieci i w końcu religijny beton cofający w rozwoju naszą cywilizację będzie w mniejszościTo nie religia ukształtowała "betonowe społeczeństwo" a system a'la komunistyczny.
Po 2-gie. Religia to społeczeństwo i system wartości. Katolicy są bezinteresowni w pomaganiu. Nawet Ty jako gibo-ateista zdychający na onkologicznym dostaniesz od nich pomoc. Weź pod uwagę ile organizacji Katolickich działa w imieniu dobra, Czerwony krzyż, Caritas i wiele innych.

Obecnie młodzi Katolicy to bardzo wykształceni ludzie. Nie każdy z nich dosłownie wierzy w ewangelię .
To z czasem zacznie działać jako organizacja społeczna.

Rozjebie

2019-07-01, 14:05
Sadic napisał/a:

To nie religia ukształtowała "betonowe społeczeństwo" a system a'la komunistyczny.
Po 2-gie. Religia to społeczeństwo i system wartości.Jesteś troszkę upośledzony, bo nie widzisz wieku użytkownika, także postaram się w prostych słowach cie czegoś nauczyć.
System wartości JAKIEJKOLWIEK religii to nic innego jak po prostu wartości MORALNE, ale podpięte do któregoś z bogów.
Człowiek nie potrzebuje żadnej religii, żeby wiedzieć co jest złe, a co dobre. Chrześcijaństwo istnieje od 2000 lat - czy według ciebie przed jego powstaniem ludzie nie wiedzieli jak prowadzić moralne życie?

Sadic napisał/a:

Katolicy są bezinteresowni w pomaganiu.Czyli rozumiem, ze przeciętny człowiek w Zjednoczonych Emiratach Arabskich nie pomoże mi bezinteresownie widząc mnie leżącego na ulicy? Po co zaznaczasz tu katolików? Każdy człowiek z normalnym kręgosłupem moralnym ci pomoże bezinteresownie - nieważne czy jest katolikiem, ateistą czy wierzy w potwora spaghetti.

Sadic napisał/a:

Nawet Ty jako gibo-ateista zdychający na onkologicznym dostaniesz od nich pomoc.Leżąc na onkologicznym dostaje się pomoc głównie od lekarzy i rodziny. A aparatura jest w głównym stopniu fundowana ze świeckiej organizacji Owsiaka.

Sadic napisał/a:

Weź pod uwagę ile organizacji Katolickich działa w imieniu dobra, Czerwony krzyż, Caritas i wiele innych.A to mało jest świeckich organizacji? Czy katolickie, czy świeckie - w obydwu przypadkach obraca się ogromnymi sumami pieniędzy, wiec jako ateista spokojnie nie pogardziłbym stanowiskiem prezesa w katolickiej organizacji.

Sadic napisał/a:

Obecnie młodzi Katolicy to bardzo wykształceni ludzie. Nie każdy z nich dosłownie wierzy w ewangelię .
To z czasem zacznie działać jako organizacja społeczna.Wykształcenie nie jest tożsame z mądrością - to po pierwsze. Po drugie dużo wykształconych jest również świeckich młodych ludzi, którzy udzielają się we wszelakich organizacjach społecznych.

Wiec przedstawiłeś mi argumenty, które opierały się na tym, ze katolicy postępują według moralności ludzkiej - tak samo jak ludzie niewierzący lub wierzący w inne wyznania. Do czego to niby miało mnie przekonać? Jesteś trochę przygłupi, prawda?

TB303

2019-07-01, 14:33
Sadic napisał/a:

Gimbo-ateiści activated.


Kiedy "gimbo-katole" zrozumiecie, że ludzie są różni i mogą mieć zgoła inne podejście do kwestii religii i wiary, od was? Nazywanie takich ludzi 'gimbo-ateistami' to nic innego, jak pokaz ograniczenia umysłowego i światopoglądowego.

bodzionek

2019-07-01, 14:53
TB303 napisał/a:

Kiedy "gimbo-katole" zrozumiecie, że ludzie są różni i mogą mieć zgoła inne podejście do kwestii religii i wiary, od was? Nazywanie takich ludzi 'gimbo-ateistami' to nic innego, jak pokaz ograniczenia umysłowego i światopoglądowego.Do tego musieliby zrozumieć, że prawdziwego szacunku nie da się osiągnąć wyzwiskami, agresją ani siłą a tylko tak potrafią. Szacunek zdobywa się szacunkiem.