18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motyw na podkoszulce

phrontch • 2019-07-01, 08:18
Ciekawe, czy starczyłoby odwagi na podobne zdjęcie z wyznawcami religii pokoju

Wiewór

2019-07-01, 15:35
O muj bosze. Gównoburza religijna i jeszcze argumenty katopojebów "spróbujcie z muzułmanami". :beka: :jejeje: :loldev:

Hexia

2019-07-01, 16:01
koszulka przeca zajebista :P

adsgdsg

2019-07-01, 16:30
Abraxus napisał/a:

O muj bosze. Gównoburza religijna i jeszcze argumenty katopojebów "spróbujcie z muzułmanami".



a i tak i katobojeby i kozojebcy to debile z jednego worka

Andre1945

2019-07-01, 17:00
Mmmm, ateusze z sadola w natarciu. A za parę postów będzie ''hurr durr biali mężczyźni hetero prześladowani''.

Murzyńskość Kalego nadal silna - Kali może obrażać i znieważać wszystkich dookoła, ale Kalego już nie wolno obrazić.

TB303

2019-07-01, 17:03
Andre1945 napisał/a:

Mmmm, ateusze z sadola w natarciu. A za parę postów będzie ''hurr durr biali mężczyźni hetero prześladowani''.


Ach, nie ma to jak merytoryka - domena ludzi inteligentnych... A nie, tu nie ma żadnej z tych dwóch rzeczy.

Andre1945

2019-07-01, 18:11
Cytat:

Ach, nie ma to jak merytoryka - domena ludzi inteligentnych... A nie, tu nie ma żadnej z tych dwóch rzeczy.



No ale co mam merytorycznego napisać?

Cywilizowany człowiek nie przypie**ala się do czyjejś wiary, po prostu przechodzi ponad tym. Wierzysz w Boga? Okej, spoko, Twoja sprawa, szanuję. Jesteś ateistą? Okej, spoko, Twoja sprawa, szanuję. Nie obraża kogoś za to, że w coś wierzy i umie się zachować.

A nie stękanie rodem z buszu, że ''łuuu katole debile''.

Będąc w różnych krajach i spotykając różnych ludzi szanowałem ich wiarę - niezależnie od tego, w co wierzyli. Czy w Jahwe, Allaha, Buddę, czy Siwę. Wszystkim było miło, że cudzoziemiec, innowierca, potrafi uszanować ich wiarę i zwyczaje. Nie spotkałem się z żadnym przejawem wrogości za krzyżyk na szyi.

Nie szanuję tylko antyklerykalnych, tęczowych dewiantów, którzy plują na wierzących i obrażają ich wiarę, a sami wierzą w jakieś przepływy energii, tęczę, wegetarianizm i ekologię - nowe ''bóstwa'' laickiej, tolerancyjnej Europy.

Możecie sobie podać dłonie z feministkami, tęczowymi i ekologami, na których tak tu plujecie. :roll:

Kuter-Noga

2019-07-02, 00:23
A można podejść do tego z miłością bliźniego, jak siostry zakonne ze zdjęcia... Pewnie parę razy ze zrozumieniem przeczytały Ewangelie.

susher

2019-07-02, 10:10
"Coordinator

Leżąc na onkologicznym dostaje się pomoc głównie od lekarzy i rodziny. A aparatura jest w głównym stopniu fundowana ze świeckiej organizacji Owsiaka. "

Poczytaj sobie ogólnodostępne raporty roczne NFZ - tam masz wykaz ile idzie na sprzęt. Szanuję samą idee WOŚP, jednak jak ktoś pisze, że sprzęt w szpitalach to głownie zasługa WOŚP to albo nie wie co pisze, albo jest głupkiem nie mającym nawet ochoty sprawdzenia cyferek. Sprzęt z WOŚP jest procentem tego co jest zakupowane. Wystarczy zestawić zakup jednego rezonansu z całą masą sprzętu z WOŚP i bańka pryska. Więcej sprawdzania faktów i samoświadomości zamiast powielać bzdury.



Rozjebie

2019-07-02, 10:36
susher napisał/a:

"Coordinator
Leżąc na onkologicznym dostaje się pomoc głównie od lekarzy i rodziny. A aparatura jest w głównym stopniu fundowana ze świeckiej organizacji Owsiaka. "
Poczytaj sobie ogólnodostępne raporty roczne NFZ - tam masz wykaz ile idzie na sprzęt. Szanuję samą idee WOŚP, jednak jak ktoś pisze, że sprzęt w szpitalach to głownie zasługa WOŚP to albo nie wie co pisze, albo jest głupkiem nie mającym nawet ochoty sprawdzenia cyferek. Sprzęt z WOŚP jest procentem tego co jest zakupowane. Wystarczy zestawić zakup jednego rezonansu z całą masą sprzętu z WOŚP i bańka pryska. Więcej sprawdzania faktów i samoświadomości zamiast powielać bzdury.



Zawsze znajdzie się jakiś nerd, który doczepi się do najmniej ważnego punktu z wypowiedzi. Czy moja wypowiedz dotyczyła WOŚP?
Tak, nie miałem ochoty na sprawdzanie cyferek, bo mam to w ch*ju, a poza tym dobrze wiem, ze nawet nie licząc WOŚP to i tak większość sprzętu do szpitali idzie ze ŚWIECKICH pieniędzy (a tego się tyczyła własnie moja wypowiedz - co wpływa na realna pomoc w szpitalach, oprócz lekarzy i rodziny).
Czy ty mnie własnie nazwałeś przez to głupkiem, tępaku zaj***ny?

susher

2019-07-02, 10:44
@up
Nie nie nazwałem Cię jednak jak tak się czujesz i odbierasz to niech Ci tak będzie. Nie znalazłeś argumentu na to co napisałem, i pie**olisz głupoty o nerdach i mało ważnych punktach w całej jakże to wybitej wypowiedzi. Jeśli coś piszesz to miej na uwadze, że ktoś CI odpisze.
Jak widać jesteś tylko pieniaczem bez argumentów i piszesz, aby pisać. Wskaż proszę skąd masz informację o WIĘKSZOŚCI sprzętu w szpitalach ze źródeł innych niż finansowanie publiczne.

Rozjebie

2019-07-02, 10:51
susher napisał/a:

@up
Nie nie nazwałem Cię jednak jak tak się czujesz i odbierasz to niech Ci tak będzie. Nie znalazłeś argumentu na to co napisałem, i pie**olisz głupoty o nerdach i mało ważnych punktach w całej jakże to wybitej wypowiedzi. Jeśli coś piszesz to miej na uwadze, że ktoś CI odpisze.
Jak widać jesteś tylko pieniaczem bez argumentów i piszesz, aby pisać. Wskaż proszę skąd masz informację o WIĘKSZOŚCI sprzętu w szpitalach ze źródeł innych niż finansowanie publiczne.



Nazwałeś. Fakt, ze nie wprost, tylko własnie tak pokrętnie jak to robią nerdy, ale teraz miej przynajmniej jaja się do tego przyznać, a nie się wycofujesz. Serio myślisz, ze teraz porzucę swoje zajęcia i będę ci udowadniał swoje racje? :D

susher

2019-07-02, 11:56
Coordinator
to napisełem

" to albo nie wie co pisze, albo jest głupkiem"

Więc gdzie tu masz pokrętne nazwanie Cię głupkiem. Najwyżej mogę CI napisać, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem - jednak nie jest to równoznaczne z nazwaniem Ciebie głupkiem. Nawet będąc na sadolu mam zasadę - nie obrażam, zawsze daję opcję oponentowi.

Rozjebie

2019-07-02, 12:22
susher napisał/a:

to albo nie wie co pisze, albo jest głupkiem nie mającym nawet ochoty sprawdzenia cyferek.



Czemu stosujesz wybiórczość i nie piszesz pełnego zdania, które napisałeś? To wskazuje własnie, ze nie chcesz zwracać uwagi na ostatnia część, która jest kluczowa.
W ogóle zdanie napisane przez Ciebie jest skonstruowane idiotycznie - przecież "nie wie co pisze" jest równoznaczne z niesprawdzeniem informacji ("jest głupkiem nie mającym nawet ochoty sprawdzenia cyferek"), prawda?
Wiec po ch*j tam "albo... albo..."?
Jak już wcześniej napisałem, nie sprawdzałem cyferek w internecie, a wiec z Twojej wypowiedzi wynika, ze jestem właśnie "głupkiem nie mającym nawet ochoty sprawdzenia cyferek". Nie leniwy, tylko głupkiem!
Nie wiem jak prościej Ci to wytłumaczyć