18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

longlong7

2016-03-25, 23:32
jestem pierwszy walcie sie

Kaczorowy

2016-03-25, 23:37
Bełkot wymieszany z pie**oleniem. Półtorej minuty wytrzymałem, kto da wincyj ?

mokushiroku

2016-03-25, 23:44
@Kaczorowy nie wiem czego chcesz, koleś sam mówi że nie jest prawdziwym znawcą ale coś tam wie i pokazuje to w poj***ny sposób co osobiście lubię :amused:

Krosi

2016-03-25, 23:54
Hhahaha piwo za tego "ch*ja" :D

byczkos

2016-03-26, 00:08
@ Kaczorowy kopiesz doły??

~LegendarnyZiom

2016-03-26, 00:14
Kaczorowy napisał/a:

Bełkot wymieszany z pie**oleniem. Półtorej minuty wytrzymałem, kto da wincyj ?



Zabolało? Jak tam Twoja "prestiżowa" A4 1.9 TDI, psuje się? :amused:

RastaTrance

2016-03-26, 00:16
Ten Janusz z 1 minuty to nie Kopyr z blog kopyra kropka kom ?

TT4

2016-03-26, 01:03
a ekperty nie zauważyli, że ten "ulep" na końcu to omega je??

kreatywnakrowa

2016-03-26, 03:22
Kaczorowy napisał/a:

Bełkot wymieszany z pie**oleniem. Półtorej minuty wytrzymałem, kto da wincyj ?


Przeczytaj to co napisali poniżej w odpowiedzi na Twój post i uśmiechnij się. Masz ku temu powód- jesteś inteligentny! Mamy tu kumulację 3 rodzajów pok***ieńców. 1szy to autor tej jutubowej gnojówki, 2gi to ułomek który to tu zamieścił, 3cim są jednostki z zanikiem mózgu które autentycznie bawi to wysublimowne, jutubowe gówno. Takie czasy, że wystarczy na YT pie**olić o niczym. Upośledzona jednostka zobaczy i wrzuci na sadola bo swoim kretynizmem musi się dzielić.
Zagadka na koniec: ile razy czokmen i motoznafca musieliby dać dupy by w 1994 kupić pierwszy model A4?
Odpowiedź: nie wiadomo, nadal dają i ciągle kasę zbierają.

Hesbollah

2016-03-26, 06:00
Agrotunerzy, no no :D

Kaczorowy

2016-03-26, 08:07
LegendarnyZiom napisał/a:



Zabolało? Jak tam Twoja "prestiżowa A4 1.9 TDI" psuje się? :amused:



Lepiej - 1.8T i to w quattro. Ale taki cham ze mnie ze nie mam LPG, nie pasuję do otoczenia.

Naprawdę to słabe jest - i to każda część, poziom gimbusa popieprzającego Solarisem.

kreatywnakrowa napisał/a:



Zagadka na koniec: ile razy czokmen i motoznafca musieliby dać dupy by w 1994 kupić pierwszy model A4?
Odpowiedź: nie wiadomo, nadal dają i ciągle kasę zbierają.



Mocno jebnięta przodem B5 prosto od Hansa w 95 roku kosztowała po zrobieniu ponad 60 tys zł. Fakt że jeździ do dzisiaj w dodatku na czarnych tablicach (co jest szokiem w pewnych kręgach znafców)

BajecznyKrzysztof

2016-03-26, 09:43
agrotuner :d kozackie określenie hehe no ja miałem audi a4 b7 w quattro, s-line i muszę przyznać, że robiło mega zajebistą robotę. Mimo,że miałem sporo aut, a aktualnie jeżdżę samochodem dużo droższym i nowszym od a4, to tamto audi było po prostu nie do porówania. Tak, jak ono wchodziło w zakręty i trzymało się drogi dzięki quattro, to zdecydowanie wychdoziło po za kanony swojego segmentu i ceny. Super, polecam ten samochód każdemu, zwłaszcza, że teraz nie jest już drogie (około 25k +). Bardzo miło wspominam pozycję za kierownicą, był bardzo dobrze zaprojektowany pod kierowcę.

grzesions

2016-03-26, 09:54
co ta marnota robi na sadolu? "won do piekła k***o wsciekla"

Wiochmen

2016-03-26, 10:30
Ja skonczylem to ogladac po 4 odcinku a tu widze juz 10 nabil....sprawdze moze cos sie zmienilo...jednak nic,ciagle co 2 slowo to wulgaryzm, porownania oczywiscie tez musza zawierac jakas "k***e"

powinienes zmienic nik z motoznafcy na motodebil bardziej by pasowalo i mialo odzwierciedlenie to tego co mowisz...no sory ale jak ktos mowi ze panamera to gowno ale omega to szczyt techniki to ja dziekuje

no nic zajebisty target sobie wybrales