18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

czokmen

2016-03-26, 10:44
kreatywnakrowa napisał/a:


Przeczytaj to co napisali poniżej w odpowiedzi na Twój post i uśmiechnij się. Masz ku temu powód- jesteś inteligentny! Mamy tu kumulację 3 rodzajów pok***ieńców. 1szy to autor tej jutubowej gnojówki, 2gi to ułomek który to tu zamieścił, 3cim są jednostki z zanikiem mózgu które autentycznie bawi to wysublimowne, jutubowe gówno. Takie czasy, że wystarczy na YT pie**olić o niczym. Upośledzona jednostka zobaczy i wrzuci na sadola bo swoim kretynizmem musi się dzielić.
Zagadka na koniec: ile razy czokmen i motoznafca musieliby dać dupy by w 1994 kupić pierwszy model A4?
Odpowiedź: nie wiadomo, nadal dają i ciągle kasę zbierają.



Przynajmniej kupiłem za swoje :D , Ty pewnie jeździsz tylko Warszawską marką MPK j***ny trollu

HooliganRR

2016-03-26, 11:09
Wypie**alać z tym ścierwem. Klient pie**oli od rzeczy. Give me a warn.

zairland

2016-03-26, 17:03
Jak mnie wk***ia przyrównywanie wszystkich bezguści do polskiej wsi, rolnicy może nie są zbyt wygórowani pod względem estetycznym, ale k***a niech się przyjebie do sebixów zapie**alających po ćwierćlitrówce na magazynie w mieście i pod nich pisze wierszyki... Jeszcze k***a wstawia foto starego pięknego kościoła, zamiast bezgustownych nowych morelkowokolorystycznych styropianowców. A to chyba najlepszy przykład jak sp***olone jest nasze społeczeństwo. Zresztą pewnie sam mieszka w ch*jowym domku z doryckimi kolumnami nad gankiem, szlachcic...

Kickster

2016-03-26, 20:11
Uwielbiam Was czytać :mrgreen: kwintesencja polskości <3

M4rcin24

2016-03-26, 21:16
ale z tym prowadzeniem a4 b5 to akurat prawda, mam i gówno wypada na zakrętach.

Winterstorm

2016-03-26, 21:53
Kickster napisał/a:

Uwielbiam Was czytać :mrgreen: kwintesencja polskości <3



Kwintesencja cebuli*.

Dzięki za odcinek o Astrach, moja nie rdzewieje! :D

Kickster

2016-03-27, 01:32
Wiele osob się obraziło bo 15 rok latają efką bez awarii, znów se wrogów narobiłem :-/