18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motorzysta chciał wyjebać zakorkowanych puszkarzy....

Halman • 2020-11-19, 05:34

jak zwykle wyj***ł siebie... :szloch:

Pralpunkt

2020-11-19, 05:40
Jak nudny byłby świat bez motop*zdeczek

gorczański

2020-11-19, 06:06
Co do zasady to uj w dupę wszystkim motocyklistom, aczkolwiek ten jechał spokojnie, ostrożnie. Spoko ziomek

Rebeliant

2020-11-19, 07:24
Hal, jebańcu. Każdy dzień zaczynasz od wrzucania filmów na Sadola i to w dużych ilościach? No i obowiązkowo z motop*zdeczką jedną albo kilkoma?

Szacun spamerze :)

Ja...........wa

2020-11-19, 09:33
Nie dał rady polskiej ciężarówie...

DzidaZawodnik

2020-11-19, 10:18
Brawo dla kierowcy Chevroleta za zrobienie miejsca na manewr motoryniarza.

ZiooMall

2020-11-19, 10:54
Tak się dzieje jak motop*zdeczka włączy się do ruchu, nie zna przepisów, nie zna się na znakach, nie wie co to są prace drogowe, ale wie tylko jak ruszać manetką , tylko że do tego jeszcze mózg by się przydał. Szkoda tylko że za sobą nie miał 2 ciężarówki.

mr-dupa

2020-11-19, 11:02
ZiooMall napisał/a:

Tak się dzieje jak motop*zdeczka włączy się do ruchu, nie zna przepisów, nie zna się na znakach, nie wie co to są prace drogowe, ale wie tylko jak ruszać manetką , tylko że do tego jeszcze mózg by się przydał. Szkoda tylko że za sobą nie miał 2 ciężarówki.





Przecież on nie patrzył na znaki tylko obserwował pojazdy!
Sam wyprzedzam w korku ale nie z taką prędkością!!!
Wszystko z głową i rozsądkiem by nie znaleźć się na Hardzie :)

:->



:-D



:-D



:-D

Rutik

2020-11-19, 11:36
W każdym cywilizowanym kraju motocyklem można "slalomem" wyprzedzać stojące lub nawet jadące w korku samochody. W UK każdego dnia mijają mnie dziesiątki motocykli w taki sposób i jakoś nikt się o to nie pruje. Jak jeden z drugim zazdrościdz to kup sobie Moto i też filtruj, kto ci broni? Nie kumam całej nagonki na motocykle. Płacą podatki w paliwie i mają ubezpieczenie jak każdy inny użytkownik. A że od czasu do czasu wyłapią dzwona, no cóż kierowcy aut też nie lepsi.

Adae

2020-11-19, 12:32
Rutik napisał/a:

W każdym cywilizowanym kraju motocyklem można "slalomem" wyprzedzać stojące lub nawet jadące w korku samochody. W UK każdego dnia mijają mnie dziesiątki motocykli w taki sposób i jakoś nikt się o to nie pruje. Jak jeden z drugim zazdrościdz to kup sobie Moto i też filtruj, kto ci broni? Nie kumam całej nagonki na motocykle. Płacą podatki w paliwie i mają ubezpieczenie jak każdy inny użytkownik. A że od czasu do czasu wyłapią dzwona, no cóż kierowcy aut też nie lepsi.



O k***a, zazdroszcze gownotoru za 2 tysie. Nie, po prostu jak j***ny dzban, ktory nie potrafi jezdzic wbija sie przede mnie na swiatlach, gdy jestem na pasie do skrecania zeby wyjebac wszystkich i pojechac prosto, i mnie p*zda blokuje bo nie umie wystartowac, to zasluguje na glebe i rozj***nie glupiego ryja.

Ale sie wk***ilem jak to napisalem.

Sam jezdze na motorze, ale nie jestem p*zda i zapie**alam, a jak widze buzujace RS6 na pasie to nie wpie**alam sie przed.

Rutik

2020-11-19, 14:11
Adae napisał/a:

O k***a, zazdroszcze gownotoru za 2 tysie. Nie, po prostu jak j***ny dzban, ktory nie potrafi jezdzic wbija sie przede mnie na swiatlach, gdy jestem na pasie do skrecania zeby wyjebac wszystkich i pojechac prosto, i mnie p*zda blokuje bo nie umie wystartowac, to zasluguje na glebe i rozj***nie glupiego ryja.
Ale sie wk***ilem jak to napisalem.
Sam jezdze na motorze, ale nie jestem p*zda i zapie**alam, a jak widze buzujace RS6 na pasie to nie wpie**alam sie przed.



To na ch*j sapiesz skoro wiesz , że można na motorze dobrze jezdzic nie wk***iajac innych? Weź się ogarnij bo ci żyłka jebnie.

ZgRyZ

2020-11-19, 20:00
orły latają wysoko i nie wożą dupy na desce do prasowania.

qwerq221

2020-11-19, 20:16
dobrze mu tak nie zapie**ala sie po drogach ktorych sie nie zna