18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Motopizdeczka kontra gówniak

phrontch • 2020-05-19, 00:53
W niedzielę o godzinie 17.00 w bairro Tarumã w zachodnim Manaus doszło do tego oto wypadku (0:28), lewy dolny róg.




kesaburg

2020-05-19, 20:44
ci jak zwykle pie**olnięci.Zamiast wezwać pomoc to pozbierali kukiełkę i ch*j wie czy urazu kręgosłupa nie ma to wyj***ne mają


GrubyKleks

2020-05-19, 22:05
zgarnął go jak pług śnieg :)

ksamilian

2020-05-19, 23:36
Jaki "gówniak" ? Jesteście poj***ni ? To jest dziecko. Widać, że nie macie dzieci tylko się jebiecie pedały pie**olone. Ktoś kto dziecko nazywa "gówniakiem" jest na 169% j***nym pedałem. j***ne ścierwo z pod kartonu. Dzieci nazywać "gówniakami". pie**olone , j***ne żydy i pedały.

dżonyłojlker

2020-05-19, 23:52
ksamilian napisał/a:

Jaki "gówniak" ? Jesteście poj***ni ? To jest dziecko. Widać, że nie macie dzieci tylko się jebiecie pedały pie**olone. Ktoś kto dziecko nazywa "gówniakiem" jest na 169% j***nym pedałem. j***ne ścierwo z pod kartonu. Dzieci nazywać "gówniakami". pie**olone , j***ne żydy i pedały.



Dokładnie tak. Cieszę się, że ktoś w końcu odważył się to napisać. Na wszystko mogę patrzeć, ale nie na krzywdę niewinnych dzieci. Ja też się odważę i napiszę: że gdy widzę na tych poj***nych filmikach jak dzieciom dzieje się krzywda, to trzęsą mi się ręce i napływają mi łzy do oczu. Nie wiem jakim bezdusznym bydlakiem trzeba być, żeby się z tego cieszyć.

ComeToDie

2020-05-20, 00:00
ksamilian napisał/a:

Jaki "gówniak" ? Jesteście poj***ni ? To jest dziecko. Widać, że nie macie dzieci tylko się jebiecie pedały pie**olone. Ktoś kto dziecko nazywa "gówniakiem" jest na 169% j***nym pedałem. j***ne ścierwo z pod kartonu. Dzieci nazywać "gówniakami". pie**olone , j***ne żydy i pedały.



bachor,bęben,bękart,chłopaczysko,chłopczyk,chłopczysko,chłopiec,chłystek,chmyz,czort,dziecko,gnojek,gnój i oczywiście gówniak

ZgRyZ

2020-05-20, 01:15
który to dolny lewy???

Dziad_Inżynier

2020-05-20, 21:03
ComeToDie napisał/a:

bachor,bęben,bękart,chłopaczysko,chłopczyk,chłopczysko,chłopiec,chłystek,chmyz,czort,dziecko,gnojek,gnój i oczywiście gówniak



Glut, purchlak, kaszojad, szczyl, darmozjad, pasożyt.

EDIT: Aha, no i j***ć wrażliwe p*zdeczki, wracajcie na demotywatory lamusy.