18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motopizda odc. 8104

InnyName • 2018-12-17, 20:44
Ona cała mokra, a oni i tak nie zar*chają.


Kolesie z ostatniej ławki chyba zjarani

aaaaaaaaaaaaaa

2018-12-17, 20:54
k***a sklejka im się wymsknęła...

feku2710

2018-12-17, 20:55
To ona bogini sexu...
jest napalona, mokra na wejściu :amused:

DSStrielok

2018-12-17, 21:01
I tak się powinno podrywać... dosłownie.

ProVVe

2018-12-17, 21:13
Same c**y widzę dlatego ciężko stwierdzić o której mowa

panta_rhei

2018-12-17, 21:19
Nie no szacun za takie sztuczki i figle!

jacek44

2018-12-17, 21:31
hahaha ten typ z tyłu za tym stolikiem jaką beke ciśnie z laski :amused:

Hrabia Drapula

2018-12-17, 22:02
jak zobaczyłem motor na desce wiedziałem co będzie dale, obejrzałem że by zobaczyć w co zapie**oli

waloos

2018-12-19, 00:06
Jeśli są tu jacyś "fani" motocykli, wytłumaczcie mi proszę co jest takiego fajnego w paleniu gumy czy odcince na postoju?

Bo ja rozumiem, że motocykle mogą być super hobby. To jak by nie było są inżynieryjne dzieła, niektóre zdolne niemal do łamania praw fizyki.
Rozumiem jak ktoś próbuje "stunt'u" gdzieś na zamkniętej drodze. Szacun.
Rozumiem jak ktoś wybiera się na tor i próbuje swoich umiejętności. Szacun.
Rozumiem tych którzy pakują się na moto i jadą na wycieczkę w Alpy, na wybrzeże, czy choćby nawet gdzieś w Polskę. Szacun.
Rozumiem też tych którzy korzystają z moto w mieście, bo to bardzo wygodne rozwiązanie pod wieloma względami. Szacun.

Ale ni ch*ja nie potrafię zrozumieć tych półmózgów, którzy stoją na światłach i piłują te szlifierki do odcinki. Tych którzy jadą na zlot i próbują nieudolnie spalić kapcia. Tych którzy urządzają sobie na publicznych drogach tory wyścigowe, a później narzekają że "debil z puszki" wymusił pierwszeństwo i zabił motocyklistę który sobie spokojnie wyhamował przed miastem do bezpiecznych 140 km/h.

Sam jestem lekko najarany na jakiś motocykl właśnie ze względu na możliwość fajnych wycieczek. Z drugiej jednak mocno hamuje mnie myśl, że ludzie będą mnie stawiać na równi z tymi których opisałem w drugim akapici.

mali118

2018-12-20, 14:16
widzisz waloos to sa Ci sami kierowcy co jezdza puszkami w taki sam sposob. Zadko kto ma tylko moto jako jedyny srodek transportu