18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Motopipka na brazylijskiej autostradzie

Jesse.Pinkman • 2022-03-03, 14:18
Tak przypie**olił, że aż wepchnął kierownika na ciężarówkę.

Anal_Intruder_69

2022-03-03, 14:36
Puszkarz też do utylizacji, czego może dokonała ciężarówka.

Juzwa

2022-03-03, 16:01
@up Co powiesz o przygłupie na pierdziawce w 10 sekundzie?

na...........pl

2022-03-03, 17:50
Bycie motocyklistą jednak zobowiązuje do posiadania ujemnego IQ :D k***a wypie**olić się na flakach (motocykla) kolegi bo się go chciało olać i zostawić, piękne.

Ke...........nt

2022-03-03, 20:51
narkotykiTanio.pl napisał/a:

Bycie motocyklistą jednak zobowiązuje do posiadania ujemnego IQ k***a wypie**olić się na flakach (motocykla) kolegi bo się go chciało olać i zostawić, piękne.


Hamował na rozlanym oleju, kolego z urojonym IQ

na...........pl

2022-03-03, 23:24
KeithFlint napisał/a:

Hamował na rozlanym oleju, kolego z urojonym IQ



Jest i pierwsza motopipka :D też się boisz skręcać jak on, czy po pierwszym przydrożnym słupie się przełamałeś?

KaprysLosu

2022-03-04, 01:12
no zapie**alał, ale ten ziomek z samochodu bardziej winny, bo zmieniał pas.... w każdym razie trio (z ciężarówką na poboczu) się dobrało

tarcer123

2022-03-04, 09:16
Przecież to wina tego z osobówki. Zmieniał pas i nie spojrzał w lusterko.

Ps: pozdrawiam normalnych motocyklistów/motocyklistki. Sam jak mam okazję lubię pośmigać z głową.

Raflik

2022-03-04, 10:38
A to wszystko przez ch*ja, który jedzie na środkowym pasie.

antonio1

2022-03-04, 19:29
dlaczego nie wyprzedził prawym??

Dr.Greenthumb

2022-03-08, 01:50
narkotykiTanio.pl napisał/a:

Jest i pierwsza motopipka też się boisz skręcać jak on, czy po pierwszym przydrożnym słupie się przełamałeś?



Ćpałeś już coś dzisiaj narkopipo?
Nie znasz a oceniasz, pochwal się lepiej swoją pasją..

Spędziłem pół zimy w garażu bo nie bałem się "skręcić" wyj***łem tak że teraz jeżdżę jak c**a, wszędzie piach i olej na zakrętach. Ledwo klepie po klawiszach bo mam odciski od zerwanej instalacji el. a przewody i ich kolory śnią mi się po nocach. Moto-ulep już prawie działa jak trzeba, choć plastiki pospawane, nadgarstek pogruchotany ledwo wyrabia, ale k***a kocham to..
Dlatego szanuję ludzi z pasją i ich pracę. Nauczyłem się też żeby mordy nie otwierać chyba że w obronie drugiej osoby, ale Tobie lekcja przypominająca za taki komentarz by się przydała bo "motoc**y" często organizują grube akcje łącząc przyjemne z pożytecznym.
Znam swoją wartość i wspieram nie tylko finansowo potrzebujących a zapłatą dla mnie jest tylko ich uśmiech.
Teraz szczurze (bo inaczej Cię nie nazwę) idę przebić pęcherz na palcu bo i tak w pracy pęknie jak żyłka w Twojej dupie.
Następnym razem wyjmij kij z dupy i się wysraj bo motocykliści są zajebiści a szczury do dziury.

na...........pl

2022-03-09, 01:34
Dr.Greenthumb napisał/a:

Ćpałeś już coś dzisiaj narkopipo?
Nie znasz a oceniasz, pochwal się lepiej swoją pasją..
Spędziłem pół zimy w garażu bo nie bałem się "skręcić" wyj***łem tak że teraz jeżdżę jak c**a, wszędzie piach i olej na zakrętach. Ledwo klepie po klawiszach bo mam odciski od zerwanej instalacji el. a przewody i ich kolory śnią mi się po nocach. Moto-ulep już prawie działa jak trzeba, choć plastiki pospawane, nadgarstek pogruchotany ledwo wyrabia, ale k***a kocham to..
Dlatego szanuję ludzi z pasją i ich pracę. Nauczyłem się też żeby mordy nie otwierać chyba że w obronie drugiej osoby, ale Tobie lekcja przypominająca za taki komentarz by się przydała bo "motoc**y" często organizują grube akcje łącząc przyjemne z pożytecznym.
Znam swoją wartość i wspieram nie tylko finansowo potrzebujących a zapłatą dla mnie jest tylko ich uśmiech.
Teraz szczurze (bo inaczej Cię nie nazwę) idę przebić pęcherz na palcu bo i tak w pracy pęknie jak żyłka w Twojej dupie.
Następnym razem wyjmij kij z dupy i się wysraj bo motocykliści są zajebiści a szczury do dziury.



Widzisz, taka różnica między nami, że ja w twoim wieku z fascynacji jednośladami już wyrosłem i wolny czas spędzam z synem, a nie z obcymi ludźmi których jedynym wspólnym mianownikiem jest posiadanie motocykla - bo większość motop*zd nie ma ani pojęcia o technice jazdy, ani o mechanice maszyn którymi jeżdżą. Co gorsza, bieda umysłowa często idzie w parze z faktyczną biedą, więc nie stronią od złodziejstwa :D jednocześnie szczerząc mordy na charytatywnych zlotach... Szkoda gadać...

Różnica pomiędzy takimi motoc**ami organizującymi "grube akcje" a mną jest taka, że ja się nie afiszuję z pseudopomocą, tylko jak kumpel (też były motocyklista) wziął rodzinę ukraińską do siebie to dostał ode mnie od razu kafla (bo inaczej aktualnie pomóc nie mogę) bez wrzucania tego na setki forów, grupek czy innych facebooków.

Najlepiej zajebistość motocyklistów widać zresztą na filmach z Brazylii, tamci to dopiero mają jaja.