18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

MotoP będą zadowoleni...

Halman • 2018-03-21, 12:45

... że jeden filmik na milion nie jest z ich winy.

wormgoro

2018-03-21, 13:00
Jechał pasem awaryjnym - wina obopólna :ciasteczkowy:

Shotterr

2018-03-21, 13:00
Widać że motop*zdeczka, motor ważniejszy niż zobaczyć czy nie trzeba pomóc.

nowynick

2018-03-21, 13:21
nie ma niewinnych murzynów... ;)

jebacgowno

2018-03-21, 14:13
Jaką smutną p*zdą trzeba być by każdy post o moturach okraszać swoimi małoch*jkowymi kompleksami?

Ma...........gw

2018-03-21, 14:37
jebacgowno napisał/a:

Jaką smutną p*zdą trzeba być by każdy post o moturach okraszać swoimi małoch*jkowymi kompleksami?


Odkurzyłeś już swój jednoślad? Latarnia do owinięcia się wokół wybrana? :mikolaj:

jebacgowno

2018-03-21, 14:45
Majkizrpgw napisał/a:


Odkurzyłeś już swój jednoślad? Latarnia do owinięcia się wokół wybrana? :mikolaj:



Skąd to zainteresowanie moim jednośladem? Nie masz własnego życia że musisz się podniecać czyimś? Smutny człowieczku...

Noside

2018-03-21, 15:37
Proszę mi wyjaśnić: Pod szkołą i ogólnie w miejscach do tego nieodpowiednich, to dają w p*zdę do oporu i grzeją po 280km/h.
Jak trzeba przyspieszyć do tejże prędkości w celu uniknięcia wypadku, albo nie daj Boże zrobienia czegoś pożytecznego, to nagle hamują. Dlaczego?

Sosna84

2018-03-21, 16:40
@up
Pod szkołą 280km/h? Widać że znasz motocykle tylko z YT.

Dlatego hamujesz w takich sytuacjach, że jest to odruch. Jak wiesz że jebniesz to myślisz tylko o tym, że czym mniejsza prędkość tym wieksze szanse.

Ale o motop*zdeczkach wg. mnie piszą tutaj małoch*jki pospolite, którzy nawet prawka na hulajnogę nie mają.

ChemikAl

2018-03-22, 01:58
@up
pie**olisz od rzeczy, raz miałem tak z osobówką która wpadła w poślizg na żwirze
Trzeba być motocyklistą a nie motop*zdą i umieć jeździć, to zły nawyk a nie odruch.
Odruch to jest jak przed sierpem na ryj się pochylasz

Filogyna

2018-03-22, 04:35
Noniesondze napisał/a:


Proszę mi wyjaśnić: Pod szkołą i ogólnie w miejscach do tego nieodpowiednich, to dają w p*zdę do oporu i grzeją po 280km/h.
Jak trzeba przyspieszyć do tejże prędkości w celu uniknięcia wypadku, albo nie daj Boże zrobienia czegoś pożytecznego, to nagle hamują. Dlaczego?



Ty wiesz, ile to jest 280 km/h :D ? Rozpędzić się w mieście do 280 i nie przyj***ć w coś przez przynajmniej 5 sekund, to już byłby wyczyn sam w sobie.

Lizodup

2018-03-22, 08:26
90% wypadków z winy puszek lub syfu na asfalcie jest barany jedne

fdx

2018-03-22, 10:27
Royal Enfield... Taki był ładny Indyjski...

mit2

2018-03-22, 19:33
Sosna84 napisał/a:

Pod szkołą 280km/h? Widać że znasz motocykle tylko z YT.


Nie pie**ol.

Co roku w lecie koło mojego domu motop*zdy przejeżdżają na swój zlot.
Teren zabudowany, prosta droga ze skrzyżowaniem i pasami przy szkole.
Przy większości przejazdów słychać jedynie huk z wybebeszonych wydechów i widać tylko kolorowe smugi zapie**alające po asfalcie.
Myślę, że niektórzy spokojnie jadą grubo ponad 200 km/h.

Jak człowiek chce pojechać do lasu rowerkiem czy do sklepu, to musi się k***a rozglądać jak na torze wyścigowym.
Nie mówiąc już o tym, że dla motop*zd cisza nocna nie istnieje i przez wycie z wybebeszonych wydechów nie da się spać.

Z racji tego, jadącymi na zlot motop*zdami są też policjanci, to na te 2-3 dni zlotu policja znika z dróg. Zero k***a patroli z suszarkami - ZERO.

Chopperowców (tych z fabrycznymi wydechami) i gości na turystykach da się znieść, ale gości na nakedach, crossach i szlifierkach to bym k***a zaj***ł tępym szpadlem, jakby to nie było karalne.

Na szczęście co roku kilku się zawsze samych rozpie**ala.