18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motocykluś...

Halman • 2020-08-21, 05:32

i na ch*j hamować, to tylko gówniaki...

CoJaTamKurwaWiem

2020-08-21, 05:43
Cytat:

i na ch*j hamować, to tylko gówniaki...


Chciałeś powiedzieć "gumiaki"...

Eknen

2020-08-21, 07:54
U mnie na skrzyżowaniu z drogą dwukierunkową o dwóch pasach ruchu było tyle wypadków z powodu wyprzedzania na przejściach , że oddzielili w końcu pasy słupkami i pomalowali drogę na czerwono przed przejściami. Trzeba przyznać , że działa to w ten sposób , że kierowcy faktycznie zwalniają . Dalej próbują wyprzedzać , ale prędkość jest dostatecznie niska i pozwala nie przejechać pieszego. Rozwiązanie tańsze niż sygnalizacja świetlna , a skuteczne.

dżonyłojlker

2020-08-21, 16:12
Nie wiem co tu się odpie**ala, ale w sadolowych reklamach wyświetla mi się czarnoskóra lalka Barbie z protezą nogi :shock:
Co do filmiku, to podoba mi się, że trafiło właśnie małą dziewczynkę.

Pralpunkt

2020-08-21, 19:54
Gdzie to? Polska? Szukamy h*ja?

dżonyłojlker

2020-08-21, 20:03
Pralpunkt napisał/a:

Gdzie to? Polska? Szukamy h*ja?



Tak to Polska, a miejscowość nazywa się Choroszcz. Powinieneś się tam niezwłocznie udać i zrobić porządek.

Justynka99

2020-08-21, 20:20
Eknen napisał/a:

U mnie na skrzyżowaniu z drogą dwukierunkową o dwóch pasach ruchu było tyle wypadków z powodu wyprzedzania na przejściach , że oddzielili w końcu pasy słupkami i pomalowali drogę na czerwono przed przejściami. Trzeba przyznać , że działa to w ten sposób , że kierowcy faktycznie zwalniają . Dalej próbują wyprzedzać , ale prędkość jest dostatecznie niska i pozwala nie przejechać pieszego. Rozwiązanie tańsze niż sygnalizacja świetlna , a skuteczne.



Na pewno to już lepsze, niż progi zwalniające. W dzień aż tak nie przeszkadzają, ale w nocy potrafią wyskoczyć z podziemi. W dodatku jak się jedzie autem z niskim zawieszeniem to można poszorować nawet przy niskiej prędkości.

Przema

2020-08-21, 20:37
Pralpunkt napisał/a:

Gdzie to? Polska? Szukamy h*ja?



przejście dla pieszych umalowane w charakterystyczne pasy, wschodni sąsiedzi

Kasynko123

2020-08-21, 20:56
Mokro było dlatego wydaje sie ze nie hamował :p

Pedofilek

2020-08-21, 21:58
Się nie biega przez przejście gowniaki się naucza jak będą połamane

Tryper

2020-08-21, 22:40
Biedny motocyklista.

KebabRemover

2020-08-22, 01:05
Eknen napisał/a:

U mnie na skrzyżowaniu z drogą dwukierunkową o dwóch pasach ruchu było tyle wypadków z powodu wyprzedzania na przejściach , że oddzielili w końcu pasy słupkami i pomalowali drogę na czerwono przed przejściami. Trzeba przyznać , że działa to w ten sposób , że kierowcy faktycznie zwalniają . Dalej próbują wyprzedzać , ale prędkość jest dostatecznie niska i pozwala nie przejechać pieszego. Rozwiązanie tańsze niż sygnalizacja świetlna , a skuteczne.



co ty pie**olisz pedale, wystarczy nie przebiegac przez pasy i rozgladac sie przed wejsciem, jakby kazdy byl jak ja to by nawet pasow nie bylo, kazdy by szybciutko przebiegl jakby nic nie jechalo ale by sie rozgladal i by przechodzil, a tak to kazdy element zycia trzeba przez pedalow regulowac przepisami, znowu niby hulajnogi chca poscic na sciezki rowerowe czy tam na ulice bo bydlaki ludzkie nawet hulajnoga nie moga normalnie jechac z inteligencja i potracaja dzieci na chodnikach sk***ysyny. jak regulowac to wszystko albo nic, albo wyjebac pasy calkowicie kazdy przechodzi gdzie chce ale sie rozglada, albo regulowac na calosc i na hulajnoge i rower testy psychologiczne i prawo jazdy, egzamin panstwowy itp i od 16 roku zycia k***y

ALBO wypie**alamy pasy dla pedalow i kazdy przechodzi w miejscu gdzie uzna za bezpieczne i nic nie regulujemy kasujemy popie**olone pseudo bezpieczne regulacje, albo regulujemy na calosc dla jak najwyzszego bezpieczenstwa, tj rower, hulajnoga rolki egzamin panstwowy na prawo jazdy, tablica rejestracyjna naklejona na dupie, testy psychologiczne, egzamin teoretyczny i od 16 roku zycia a przed to zaden sk***ysyn nie ma prawa nawet jezdzic deskorolka po podworku, zwiekszamy prawo za jazde na rolkach czy na deskorolce po pijaku 5 lat wiezienia z automatu, za spowodowanie uszkodzen na samochodzie jak sie wbiegnie na pasy bez patrzenia i wymusi PIERWSZENSTWO NA KIEROWCY 5 lat wiezienie. albo regulujemy wszystko albo nic. albo samowolka jak w jungli przezyja tylko ci co maja instynkt samozachowawczy i inteligencje, albo regulujemy wszystko by chronic sk***ysynow bez instynktu zachowawczego i tym sk***ysynom dopie**alamy kary. zbigasz na pasy potraca cie samochod lamiesz kark jestes sparalizowany do konca zycia to k***o niech twoja stara placi za rozj***na maske na samochodzie ktoremu wymusiles. ta k***a mala co zostala potracona w idealnym swiecie jej stara by miala wybor naprawic motocykl w ciagu tygodnia albo 5 lat do pierdla a guwniara do poprawczaka i raz by sie k***y nauczyly.

na wozek dla guwniakow madki tez powinny zdawac prawo jazdy bo sk***ysynstwo jezdzi tym jak taranami srodkiem chodnika i trzeba sp***alac na osrana trawe k***isko sie nie zatrzyma a wez tak stan przed nia to w ciebie wjedzie i wyjeb z buta niech guwniak sie wyjebie na pysk i mu kregoslup peknie xD na wozki z dziecorami tez prawo jazdy i testy psychologiczne. bo k***iska sie panosza. na wszelkie co ma kolka na kosiarke do trawy tez, albo regulujemy wszystko albo nic nie regulujemy i jest samowola jak na dzikim zachodzie i wtedy najbezpieczniej bo kazdy jak wie ze nie chroni go zadne prawo to sam sie najlepiej upilnuje.
i takie k***iko mloda madka idzie na tesy psychologiczne na kierowanie wozkiem z benkartem, potem egzamin teoria rozne sytuacje chodnikowe, zachowanie wobec pieszych, wobec rowerzystow, rolkarzy, deskorolkarzy, zachowanie na przejsciach dla pieszych, znajomosc swiatel na przejsciach na pieszych, zachowanie wozka w deszczu, w sniegu, na suchym itp potem egzamin praktyczny prowadzenie wozka z manekinem w warunkach galerii handlowej ciekawe ile k***isk by zdalo czy by nie taranowaly sk***ysynki ludzi.