18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motocyklem w SUVa przysuwa

fantastico • 2018-06-19, 10:36
W Kanadzie jadąca motocyklem w wyjeżdżającego SUVa przysuwa przez co leci w powietrzu ku swej śmierci na asfalcie.


pakicito

2018-06-19, 10:56
prawdziwy harleyowiec nie odbija w lewo, żeby ominąć przeszkodę, bo to pedalskie

StaryIdiota

2018-06-19, 12:40
W końcu wybudowaliby osobne drogi dla tych kurew, bo szkoda ludzi, co muszą później to posprzątać.

bydarzigol

2018-06-19, 12:58
Piękne wybicie z belki. Poleciał prawie jak Kamil.

Argeusz

2018-06-19, 13:27
Podwójna ciągła do k***y nędzy, w usa to chyba oznacza to samo co u nas.

Ęriko De Skuczas Palabras

2018-06-19, 17:16
fantastico napisał/a:

W Kanadzie jadąca motocyklem w wyjeżdżającego SUVa przysuwa przez co leci w powietrzu ku swej śmierci na asfalcie.



Mam obiekcje co do miejsca uczynienia śmierci. Jak na moje szkiełko i oko, kobieta ta śmierć czyni na piachu, ewentualnie innej żółtej nawierzchni. Nie są mi znane przypadki żółtego asfaltu, toteż z miejsca odrzucam możliwość uczynienia śmierci na takim podłożu. Dziękuję.

BundyR

2018-06-19, 19:14
fizyka jest bardziej nieprzewidywalna niż Twoje opisy:)

crazyhavoc

2018-06-19, 23:49
w sumie nie wiadomo czy wyciągnął kopyta... ładne lądowanie na pleckach... chyba, że G go rozerwało od środka

Sonal

2018-06-20, 16:57
Argeusz napisał/a:

Podwójna ciągła do k***y nędzy, w usa to chyba oznacza to samo co u nas.




Jak juz taki przepisowy jesteś - to powiedz to tym k***iarzom motorowcom - przecież te drogowe łajzy nagminnie przekraczają linie ciągłe i jeżdżą pod prąd...
… więc nie narzekaj - jak raz na jakiś czas samochód przekroczy linię ciągłą. Poprostu od motop*zd wzięła przykład.

Argeusz

2018-06-20, 19:38
Sonal napisał/a:




Jak juz taki przepisowy jesteś - to powiedz to tym k***iarzom motorowcom - przecież te drogowe łajzy nagminnie przekraczają linie ciągłe i jeżdżą pod prąd...
… więc nie narzekaj - jak raz na jakiś czas samochód przekroczy linię ciągłą. Poprostu od motop*zd wzięła przykład.



Ale ty jesteś człowieku zj***ny. Jak motop*zda łamie przepisy to jest źle, ale jak kierowca samochodu łamie przepisy to już jest ok?
pie**olnij się w cymbał. Na nagraniu bezsprzecznie wina baby w aucie. Pedał na pierdziawie też swoje miał na liczniku, ale wina babska.

Budrys2000

2018-06-20, 19:50
Zaj***ł jak wczoraj Cionek